Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

,,,,GULASZ WAMPIRA Skladniki: 1kg wieprzowiny,2 cebule,3/4 kostki masla,10 zabkow czosnku,2 duze pomidory,2 lyzki maki,3 liscie laurowe,natka pietruszki,sol,pieprz. Najpierw obierz z lusek cebule i czosnek,posiekaj niezbyt drobno. Potem rozgrzej na patelni maslo,wrzuc cebule i czosnek,zeszklij je,uwazajac,by maslo sie nie przypalilo. Wieprzowine pokroj w kostke,dorzuc na patelnie. Kiedy mieso sie zrumieni,dodaj pokrojone w osemki pomidory/zdejmij wczesniej skorke/.Podlej kilkoma lyzkami wody,dodaj przyprawy i dus na malym ogniu az mieso bedzie miekkie. Pod koniec duszenia wymieszaj make z woda i zapraw gulasz. Gulasz wampira to potrawa rodem z Chorwacji. Od drogich teraz pomidorow szklarniowych lepsze beda pomidory z puszki.Zageszcza gulasz i wzbogaca jego smak. SMACZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina..................:-) Ja tez jestem mlodsza!!! Ale czy to wazne!!!!!!!Wazny jest kontakt z ludzmi!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - Masz racje :) A tutaj jest takk miła atmosfera :) W zasadzie z tym kremikiem to ja potrzebuje waszej pomocy :) Musi sie zarejestrowac jeszcze 8 osobek... Czy ktos jest chetny zeby mi pomoc 🌼 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiina,czy Ty wiesz ile swiezego powieu poplynie w nasza strone? Kochana,kocham mlodziez_______-to byla moja praca.Mam corke ,a z nia swietny kontakt.Zostan z nami,bedziemy mlode duchem! Rozsiadz sie i juz przynosze Ci zupe i gulasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - no teraz to ja juz nie moge odmówic :D Dziekuje wam bardzo serdecznie 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - trzeba zarejestrowac sie na stronce :) Ja wyśle ci link do tego :) Tylko potrzebuje twojej poczty :):) Moge...🌼?? Kawka pyszna :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKO,odloz ten malutki talerzyk.Dam Ci taki porzadny,jestes po spacerku.Apetyt Ci dopisze.Nie krepuj sie kochana,,,,podstaw blizej,bo Cie oparze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - ja tez mam ochte na ten pyszny gulasz i zupke :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko,co ja bym dala ,zeby moja corcia byla w wieku Twojego synka.Tak szybko urosla! Czasem sni mi sie,jako malutka dziewczynka.Czy to czasami nie przechodze jakiegos bacinego macierzynstwa?.Narazie nie ma widokow.Musze czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dzieci wogole nie mam takze wszystko przedemną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiinko,wyslalam Ci potwierdzenie rejestracji.Masz rowniez adres kingalii.Ile masz lat___czy to tajemnica? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabciaaaa
Kingalo 🌼 zupka smaczna, uwielbiam kapusniak :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam byłam umyć włoski :P Venessa - mam 23 latka :) To żadna tajemnica :) Kingala - moje plany takze sie zmieniaja ale w tym tylko sie zmienia to, ze juz nie czekam na ksiecia na białym koniu :p tylko na fajnego faceta :)) To twoje zdanie jest piękne :) Mój nick to nie tylko nick ale takze imie :) Mam na imie Sabina :) I ten krotki tekscik traktuje jako komplement 🌼 Dziekuje :) Zabciaaa - 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Sabiinko,my Ciebie zaadoptujemy! Bedziesz nasza pociecha! Czy masz rodzenstwo? Czy jeszcze uczysz sie? Kochana,adpocja tego wymaga! Sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabiinko! Patrz na wnetrze faceta!No,i zeby byl troche ladniejszy od diabla_________zebys byla kochana i potrafila kochac.Wiecej do szczescia juz nic nie trzeba!Reszta do Was nalezy!Nie spiesz sie___wszystko ma swoj czas i swoje przeznaczenie.Jestes taka mlodziutka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabciuu,a co u Ciebie!? Dorze,ze wczoraj nas nie szukalas! Zmienilismy \"szerokosc geograficzna\".Dzisiaj powrocilysmy z dalekiej podrozy! Czestuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - mam siostrzyczke ;) Ucze sie i pracuje ;) A co do faceta...Różnie to bywa ;) Jak przyjdzie pora to sie znajdze napewno :) Moze juz jest gdzies obok mnie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingalo,adopcja troche potrwa! Ale czy Sabiiince spodobal sie ten pomysl? Jestem ciekawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka ma samych kolegow! Ciagle slysze__to tylko kolega.Wiec czekam na cos wiecej niz kolega.Nie popedzam.Czekam!A JEJ meza to od razu usynowie.Bedzie wtedy rodzinka w komplecie.Czeka mnie kolejna adopcja!hihihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa - pewnie ze tak :D Miło wiedziec ze ktos ciebie chce 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×