Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Tak gwoli informacji- dziś rano też nie mogłam wejść na forum :( ale już jest ok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,WITAJ LAWECZKO!!!! Dziewczyny,kochane__________nikt i nic nie popsuje nam relacji miedzy nami! Jestescie cudowne_________od Was spotyka mnie tu wiele serdecznosci i dlatego z taka radoscia dosiadam do Was! Nie pozwolimy atakowac aaaakicii!!! Aaaakicia____badz asertywna i mow NIE! Lenka!!! Brawo!!! Jestes konkretna! Masz prawo do swojej opinii. Poliko,moja kochana____🖐️ jotazet🖐️ kingala🖐️ Alusia_____Nie dziw sie naszej reakcji! Mam takze swoje spostrzezenie___________Otoz 12.02 godz.16:28 pojawia sie pomaranczowy wpis\"baba z Wroclawia\"___z pytaniem ,co sadzimy o niej,ze jest zalamana,,,i po otwarciu linka,zorientowalam sie,kto rzekomo do nas sie zwraca. Podzielilam sie swoja opinia,podobnie zrobila kingala. A jak Ty zareagowalas? Dla przypomnienia____12.02,godz.17:33. Podsumowalas nas dokladnie,bo znalazlysmy sie w tych 99%.Bez komentarza,,,,___"sa to zawistne,wredne ,takie rozmydlone hipokrytki...".Nic dodac! Natychmiast pojawia sie post na pomaranczowo ___rozmowa o tolerancji i Twoj \"odzew\"___\"ta formulka powinna byc codzienna modlitwa dla wielu z nas!.,,,,ze co? kpina! Wczoraj bylo podobnie____Aaaakicia miala problemy z otwarciem Twojej stronki,,,,,,a pozniej pojawia sie pomaranczowy post z inwektywami pod jej adresem. ,,,, Wiesz co Alusiu,nie ufam Ci !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******************************BRAWO!!!!!!********************************* 😍😍😍 Nie bojcie sie mowic prawdy!!!!!!!!!!!!! Venesso!!!!!!😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno!!! Nie pozwole,zeby byl tutaj ten niesamowity spokoj zaklocany!!!!!! Tu jest laweczka dla Pan dojrzalych,a nie dla malolat:-P Stoje tu na warcie!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musicie mi pomóc...Doradzic...Nie wiem, ale z tym sama nie moge sobie dac rady... Ktos sie we mnie zakochał...A ja do tej osoby nie czuje nic poza czystą przyjaźnią...A on myśli ze takze mi sie podoba..Co ja mam zrobic :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Lenko! Jestes taka mlodziutka,a taka madra! Przytulam Cie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sabiinko! Moj Boze_______wspolczuje! A moze go polubisz? Naprawde nie zasluguje na uczucie? Jesli nie___nie zmuszaj sie i nie karz siebie.Nie mozna tako sobie pstryknac paluszkami i juz po klopocie! Moja kolezanka wychodzac za maz___tylko lubila przyszlego meza.W tarakcie malzenstwa pokochala go.Jaki on jest dobry,troskliwy.Wybudowal taki piekny dom,,,,dzwonil z pracy i upewnial sie,czy wszystko jest OK,,,,,, Bylam w szoku____takiego faceta/wyksztalcony,przystojny,z porzadnej rodziny,pracowity/ nie kochala? Byla odwazna ,prawda? PS.Moze mu to trzebawyperswadowac ? Jak dlugo sie w Tobie podkochuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinko,on musi to wiedziec! Powiedz mu o tym.Bedziesz uczciwa wzgledem niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo!!! Wlasnie chcialam Ci juz wczesniej napisac,ze to ja dzisiaj jadla tez kapusniaczek:-D Hmmmmmmm,jaki dobry;-) Taki Maminej robotki:-D MNIAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co dzisiaj jemy w Chicago??? Mniam!!! Moze jakies ciasto ;-) Ale mam apetyt na cos slodkiego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole uwielbiam zupki:) No ta,ktora dzisiaj jadlam,byla wysmienita:-D Ale nie ja gotowalam:-(,nie umiem takiej smacznej,dostalam od sasiadki ;-),zawsze od kogos lepiej smakuje:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,ja mam chwilke czasu,maly zasnal,zrobil sobie drzemke:-D Zycze i Tobie milego popoludnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,Jackie Zapewne tylko najbardziej wtajemniczeni wiedza,dlaczego wkrotce po jej smierci,podczas ogromnej licytacji w domu aukcyjnym dzieci sprzedaly bogata kolekcje dziel sztuki i prywatnych przedmiotow swej slynnej matki.W ten sposob rozproszone zostalo cale mienie jednej z najslawniejszych kobiet XX wieku,ktorej zycie za prawa losu,ale i wlasnych decyzji,potoczylo sie tak niejednoznacznie. Bez watpienia Jackie,nie okazujac tego na zewnatrz,znajdowala upodobanie do wladzy,niezaleznie od tego,czy byla ona natury politycznej,czy kupiona za pieniadze. W glebi serca laknela przygod i wykazywala sile tylko w krytycznych sytuacjach.Prawdopodobnie zyla w rozterce i bala sie,gdy zabraklo jej opiekuna.Chwile pozniej jednak potrafila tego silnego mezczyzne z calej duszy znienawidzic,poniewaz musialaby sie przyznac wobec siebie do slabosci. cdn.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegne! Wolam Aaaakicie!!!! i pozostale nasze dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dam Wam misiaczka:):):) ______########_##________________ __##_########## ______##_______##_##___ ___________#_##____________# _____#____ __________#______________##_____________ _# ____#_______________#__############_ ______##_______# ___#________##______## #__________________##_______# ___#_____ ___####_______________________###_______ # ___#________#________________________ ____#______# ____##____________________ _____________________## ______##_______ _______________________________## _____ __##____________________________________ __# _______#____________#______________ _____________## ______#_________##____# ###________##____#________## ______#___ _________##_#___#______#__##_#####______ # ______#______________#_#_#______#_#_# ____________## ______#________________# ##__###__#__#_____________# ______#____ __________#___####__##_#_______________# _______#____________#____########____# ____________# _______#___________#_____ ___##_______#____________# _______#____ _______#______________#__#___________# ________#__________#__##___##__##____#__ ________# ________#__________#_______#_ __##___#__________# __________##_______ _#_______####___#______##### _______### ___###_____#____________#_#######_____## _____##____________#########__#####___ ______##____## ___#_____________##_____ ____##__#____________#_____## ___###___ _____###_____________##______________### ____# __#_________##_#_________________ _____________#__#__## _#_________#__### ###______________________####_##__#__# _###_______#_#______##________________## _________#___# ___#_________________#__ _____________####___________## ___##___ ________######_#_______________#___###__ _____# ____#__________________#________ ________#___________#### ____###_______ ___######_______________######______##__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie,pisala mi w e-mailu! Nie moge sie jej doczekac___to takie nasze sloneczko na laweczce! AAAAaakiciuuuuuuuuuuu!!!! Wolamy !!! Kochana Poliko,,,,,,,,,,gdzie jestes kochana? Sabiiinko,zaczelysmy wazna rozmowe,,,,gdzie sie podziewasz?kingalko_________nie uciekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczny misiaczek_________dzieki Lenko! Golabek polecial,,,,Czy zameldowal sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaakiciu,moja kochana.Siedze sobie i spiewam__________jak dobrze nam....hop,hop,!!!!! Dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×