Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Gdzie jestescie,,,,,nie wytrzymam!Co ja dzisiaj wyprawiam? Przepraszam was za przejezyczenia____________to nie ja,nie ja,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze znow samotnie przesiaduje na laweczce,,,, Za to w czasie weekendu bede odpoczywac pelna para,,,,, _____________Jak nas postrzegaja inni?____________________ WLOCHY______________mowia:zaradni! Wlosi interesuja sie Polska_________mowi Paolo Morawski,autor ksiazki \"polonia mon amour\". dawniej Polakow kojarzono z pijanstwem i praca na czarno. Obecnie nasze miejsce w rankingu sympatii zajeli Albanczycy i Rumuni. Polacy wyrobili sobie opinie ludzi zaradnych i pracowitych. Wlosi dostrzegli tez nasz patriotyzm. Najwiecej zaslug w obalaniu stereotypow o Polakach ma Jan Pawel II 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polonia_______________----sorry Ojej! Witaj kingalo_____ciesze sie ,ze doloczylas do mnie. zaczelam wzdychac z samotnosci,,,🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO! Dolaczylas do mnie z arbuzem! Jaki soczysty i slodki,,,,,uwielbiam ! Dziekuje,,,, Wsciekam sie na moj laptop_____________chyba dostal zadyszki. Dam mu urlop! hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,kochanie____________-wiesz,ze lubie wszystkie owoce! Jem az mi sie uszy trzesa,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam na salse z awokado,pomidora i mango. Po ten i inne doskonale przepisy udaj sie DROGA KINGALKO do: www.jewelosco.com i wybierz opcje \"plan\". Pozniej podam przepis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcze i nie poddaje sie,,,,, Mam tyle niepotrzebnych roznosci w nim i czas najwyzszy zajac sie nimi,uporzadkowac i odciazyc,,, A swoja droga___________pewnie jakies stworzonka w nim grasuja,,,,i dlatego spowolniala \"maszyna\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porcja na 6 osob,,, SALSA Z AWOKADO,POMIDORA I MANGO Skladniki:____1 mango____obrac ze skorki,wydrelowac i pokroic w kostke, 1 awokado____obrac ze skorki i pokroic w kostke 4 srednie pomidory pokroic 1 papryka jalapeno,pozbawic pestek i rozetrzec 1/2 szklanki swiezego cilantro 3 zabki czosnku rozetrzec 1 lyzeczka soli 2 lyzki soku z limonki 1/4 szklanki posiekanej czerwonej cebuli 3 lyzki oliwy z oliwek Przyrzadzenie: W sredniej misce wymieszaj mango,awokado,pomidory,jalapeno,cilantro i czosnek. Nastepnie dodaj sol,sok z limonki,czerwona cebule i oliwe z oliwek. Przed podaniem wstaw do lodowki na ok.30 minut. SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingalo,nie wiem,czy mam zwierzatka? Moze? Mysle ,ze jest przciazony_____mnostwo zdjec.Powinnam je przegrac na CD.Inne programy,,,kamerke,,,ktora spowlnila jego prace,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje___________sa problemy z o2.pl Mialam powazne problemy z wejsciem na laweczke. Pytasz o smak? Koniecznie trzeba wyprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaczna salsa doskonale nadaje sie do chipsow lub jako dodatek do ryby lub tez upieczonego na grilu kurczaka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujac posilki pamietajmy,aby spozywac produkty z co najmniej trzech grup pokarmowych.Jak lubicie przyrzadzac posilki na grilu,postarajcie sie grilowac wiecej ryb,kurczka lub inne chude miesa,marynowane w niskotluszczowych sosach. Nie zapominajmy o warzywach,ktore rowniez doskonale nadaja sie do grilowania.Trzeba posypac je ziolami i przyprawami,aby nadac im lepszy smak. Jako dodatek do miesa i warzyw mozna podawac slodkie ziemniaki. Na deser proponuje____________salatke ze swiezych,schlodzonych owocow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,,,,,,,zagrajmy w kolory. Zarowno warzywa jak i owoce o ciemnych barwach zawieraja duzo cennych skladnikow odzywczych. Zadbajmy o to,aby wzbogacic kazdy posilek o warzywa i owoce w roznych barwach. Kazda barwa to inne skladniki odzywcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze o tym_________poczatek lata jest doskonala okazja do rozpoczecia sezonu grilowania. Potrawy przygotowane na grilu sa o wiele zdrowsze niz te z patelni. Mieso pieczone na grilu traci tluszcz,ktorego nadmiar skapuje,w przciwienstwie do miesa smazonego,ktore nasiaka tluszczem podczas smazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . Coz ja widze znow same pysznosci na tej laweczce. Byl arbuz. mniam mniam, pychotka i cos grilowanego. Skoro bylo o grilowanym miesku i warzywach to ja wam podam przepis na rewelacyjny sos czosnkowy do tych pysznosci. Przkladowa porcja. Trzy lyzki smietany i dwie lyzki majonezu. Rozniesc dwa obrane zabki czosnku i dodac do smietany i majonezu. Do tego zetrzec na sredniej grubosci tarce swiezego ogorka ze skorka.( jesli jest duzy to pol ogorka). Posiekac kilka listlow zielonej pietruszki ( zabija samk czosnku). Doprawic odrobina soli, pieprzu , papryki i koniecznie dodac oregano. Wymieszac i zycze smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Dziewczyny! Venesso! Dziekuje za piekna dedykacje , za slowa skierowane do mnie. A czym to ja tak sobie na to zasluzylam? 👄Ja rowniez sie ciesze , ze mam Was i moge wpadac na nasza Laweczke, czasami tak sobie mysle, ze wsiadabym do samolotu i przylecialabym do Was :-) a rozmowy nasze nie mialyby konca. :-) :-) :-) Kingalo! Golabki dolecialy__ dzieki! Nakarmie go i wypuszcze do Ciebie. Kochane moje ,tez walczylam z komputerem, ale na szczescie jest juz dobrze. A teraz siadam juz na laweczke.....oczywiscie na lonie natury pod pieknym lipowym drzewkiem i delektuje sie tym co widze na stole...... arbuz, grill, rybka. kurczaczek,,,, oj jak u Was pieknie i kolorowo.... a wiec smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem gapa.....przyszlam i nic nie przynioslam, dzieki Ci Igusiu i pozdrawiam, tak tak przynioslas smaczny sosik czosnkowy. Zrobie i ja Was szybciutkie danie na grilla: ---2 cukinie. ...ser fetta. ..oregano. cukinie kroimy w poprzek na plastry i posypujemy oregano, kladziemy na krotko na ruszt,kroimy ser na plsterki i ukladamy na cukini i znowu krotko zostawiamy na grillu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam cos powiedziec. Od wczoraj nie moge sie uspokoic. Czytalam wasze wypowiedzi o Bogu, wierze i milosci. Dzis tak niewiele ludzi przyznaje sie do tej milosci. Tak niewiele ludzi nie wstydzi sie o tym mowic. Dziekuje wam za to z calego serca. To dla was wszystkich odemnie. http://www.wiersz.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Kingalko wlasnie robie golabki ze swieza kapustka! Bardzo lubie! Igusia__ dziekujemy! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdrozsza akiciu___________nie zadawj takich pytan,bo nie mam odpowiedzi.Po prostu__________masz w sobie tyle ciepla,serdecznosci i my lasimy sie do CIEBIE jak te kocieta. Na pewno znasz slowo____________bezinteresownosc.No wiec,kocham Cie tak bezinteresownie,jak kogos kogo znam wieki. Masz bardzo pojemne,zlote serce___________i to ono nawiazuje z moim taka wiez.Nie mam na to wplywu i nawet nie staram sie ingerowac w te relacje. Poruszylas wazna rzecz__________mowisz,,,,w siadlabym w samolot,,,,,Moja kochana akiciu,my tez tego spotkania \"na szczycie\" pragniemy,,,,, Najwazniejsze,ze tu,,,,sa takie cieple,bezinteresowne osoby. Cenie sobie takie przyjaznie! Przepadam wrecz za takimi cudownymi ludzmi,,,,,cudownymi kobietkami,ktore przesiaduja na naszej laweczce. Nic na to nie poradze_____nic dodac,nic ujac,,,,, Przytulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU------- a Ty dziecinko,,,,,jak ja Ciebie kocham,ze chcesz byc z nami.Przytulam Cie mocno tak,,,,ojej musze poluzowac ,bo Cie zmiazdze chuderlaczku! Dziekuje za sosik________podniebienie mlaska. Wytworna,wymowna poezja_____________PIEKNA! Ilez pieknych slow.Ilez madrosci,,,,,Dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczebioczacy kingalku____________nawet nie zadawj takich pytan!Jak smiesz watpic ? Mamy za soba partyzantke,okopy,udzial na froncie wojennym__________i gdyby nie nasza milosc___padlybysmy po jednym strzale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny___ jak myslicie, czy nasza Poliko zajrzy jeszcze dzisiaj do nas? Jotazet ------ma wakacje i odpoczywa! A co dzieje sie z cocaocla? Czy macie jakies wiesci? Moj laptop zaczyna pracowac na wolnych obrotach!!!:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akiciu__________sa problemy z serwerem o2. Ja tez na chwile nie moglam wejsc na laweczke! POLIKO____________kochanie,slyszysz nas? heeeeeeeeeeej,hej! Czekamy na Ciebie! Mam wrazenie ,ze i kingala ma problemy z dojsciem do nas. A Igusia_________?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mile dziewczyny zycze Wam pieknego wieczorku, u mnie powli dochdzi polnoc , bawcie sie dobrze i do jutra! Dobranoc!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×