Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

🌻_____________WITAJ LAWECZKO! Ojej, ale zaprawa,,,,,,to lesne powietrze,,,,,te krete sciezki,,,,,, No,wreszcie dogonilam WAs! AKICIU___________jak Ci do twarzy w tych krotkich wloskach! Nie moge sie napatrzec na Ciebie__________teraz wyraznie widze Twoje rysy twarzy___________trzeba miec taka buziunie! Mialas frajde \"na wodzie\"_____zazdroszcze Ci wojazowania! JOTAZET________-jak ja lubie,kiedy jestes z nami! No i widzisz___________przed Toba wakacyjna laba________w pelni zasluzona! Przesiaduj z nami i mow jak odpoczywasz_____albo zabierz nas ze soba.......dobrze? Chocby na koniec swiata! KINGALA--czy TY nas slyszysz?🖐️ POLIKO🖐️ ---znajdz 5 minutek! Igusia🖐️-------jestem odstresowana,,,,,przybywaj,,,,spojrz,jaka jestem zrelaksowana od debu,,,,,, LENKO🖐️------prooooooooosze,zajrzyj do nas cocacola🖐️---------juz wieki Cie nie widzialam !!! Kinga🖐️__________promyczku,blysnij na chwilke! Juz nie wiem,,,,,czy wszystkie wymienialam,,,,,,, Pozdrawiam bardzo serdecznie!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na horyzoncie las urzeka swoim zyciem. Wesolo jak dziecko gaworzy za drzewami W szumie spokojnych drzew mozna sie schronic, a tanczace promienie oplatajace cialo, lacza sie z cieniem, tworza calosc. Spojrz,sowa na polanie! Zapraszam Was na wycieczke balonem! http://locolot.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oj jak milo was czytac. Ciesze sie droga Vanesso ,ze jestes zrelaksowana. Tej nocy przed zasnieciem siedzialam po lipa. Jej zapach zawsze przynosi mi ukojenie. Pamietam taka jedna lipe ,ktora rosla niedaleko domu mojej babci. Kochana babcia opowiadala mi o wspanialych wlasciwosciach herbatki z lipy. ... Milo wrocic choc na chwile w tamte czasy. To drzewo wciaz tam jest i kwitnie i koi swoim zapachem, tylko mojej babci juz nie ma. Choc nie to nie prawda. Ona wciaz jest w sercach bliskich w naszych wspomnieniach. A moze zaglada czasem pod lipke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witaj IGUSIU! Czuje sie jak Mlody BOG! Ten dab to ma dopiero moc____tak przyssalam sie do niego,,,,,,, Pieknie piszesz o swojej babci! ta lipa,,,,,i jej kwiaty,,,,i pyszna babcina herbatka! Wyroslam na lipowej herbatce__________dopiero dzisiaj uzmyslowilam sobie,na jakiej pieknej posesji dorastalam,,,,ilez tam bylo drzew zdrowotnych,zyciodajnych,,,,owocowych! Tak ,rosla potezna lipa___zreszta,rosnie do dnia dzisiejszego____obrywalysmy kwiaty,suszylismy na sloncu___mialysmy z siostra dyzury przy \'przewracaniu\" na druga strone.Pilysmy herbatke caly rok.Jak bylysmy chore,to jej dawke zwiekszano nam___________na poty! Rosla sobie tez morwa,,,,,och,jak lubilam jej owoce! Igusiu___czy Ty znasz to drzewko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JOTAZET! jak dobrze,kiedy starsi ludzie mieszkaja w sasiedztwie ludzi czujnych.Starszej pani zapomnialo sie,,,,,,________szkoda tych kwiatow,i drzwi,,,,, Na drugi raz bedzie o tym pamietala! A skoro o czujnosci sasiadow,,,,, Mamy tez czujnych sasiadow,,,,ale na dzialce! Jesli ktos pojawi sie i \"luka\",,,,,natychmiast reaguja! Igusiu! Przekonalas sie na wlasnej skorze,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,W LESIE,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Idzie dziad po lesie stara torbe niesie. Po drodze spotkal krasnoludka, bardzo milego ludka. I tak sobie gwarza, soczek z butelki pija. Wnet podskoczyl stary zajac, co mial dobre zamiary. Daj mi soczku,dziadku mily, bysmy wszyscy cie lubili. Dziad siwa glowa pokiwal i do pyszczka soczku nalal. Nagle i misio sie pojawil, dziadowi sie poklonil. daj mi miodku,dziadku zacny, abym silny byl i mocny. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Miroslaw Jablonski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta przez okno widzi jak sasiad daje zonie kwiaty. Na drugi i trzeci dzien to samo. W koncu nie wytrzymuje i pyta sie meza: ___A ty bys nie mogl,tak jak on? Na to maz: ____Kochanie,przeciez nie znam tej pani! Jasio wraca ze szkoly. __No i jak dzis bylo?-___pyta mama. __Na piec! __Naprawde? __Tak,dwoja z polskiego,dwoja z matmy i jedynka z historii. Ksiadz podczas mszy w kosciele: ___Malzenstwo jest jak dwa okrety,ktore spotkaly sie w porcie,,,, Jeden z mezczyzn odzywa sie szeptem do kolegi: __To ja trafilem na okret wojenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Dziewczyny!🖐️:-) :-) :-) :-) To i ja Wam cos dorzuce: Starsza pani sklada w urzedzie skarbowym zeznanie podatkowe. __Prosze jeszcze zlozyc podpis. __ Slucham?.. __No prosze sie podpisac, tak jak sie pani podpisuje na listach__ podpowiada kobieta. Staruszka namysla sie i po chwili pisze: \"Caluje mocno, babacia Celina\". Kilkuletni syn wraca pozno do domu, mama otwiera drzwi i zaczyna krzyczec: __ Skad tak pozno wracasz?! __Ja cie bardzo prosze, zebys nie traktowala mnie jak tatusia! Pozdrawiam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary, jak tam po wakacjach w Hiszpani? Jaki byl ten kurort?__ pyta kolega kolege. __ Moja zona zostala wybrana krolowa pieknosci turnusu. To mozesz sobie wyobrazic, co to byla za dziura... Czy ten niski , brzydki mezczyzna to pani kochanek?__pyta Nowakowa Kowalska. No wie pani?! To oburzajace! Ja mialabym miec takiego brzydkiego kochanka?! ...To moj maz.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu, Venesso! Dzięki za miłe słowa! Ukłony dla wszystkich miłych pań no i niestety znów zabieram się do pracy . Mam do napisania jeszcze dwa i pół sprawozdania i muszę rozliczyc kasę za używane podręczniki (kiermasz oczywiście na mojej głowie). Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu___________swietne🖐️ Co porabiasz? Siedzisz w ogrodeczku? A moze mignela Ci LENKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet___2i pol sprawozdania? Pisz kochana,bo Cie noc zajdzie A ten kiermasz odbywa sie przed zakonczeniem roku? Milo nam,ze mimo swoich obowiazkow,,,zagladasz do nas.Czekamy na Ciebie zawsze i o kazdej porze! Pamietaj o tym!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Panie pogoda piekna, goraco, wiec proponuje Wam lekki posilek. Najlepiej plynny i zimny___ chlodnik. Chlodnik z melona: 2 melony miodowe, szklanka smietany 12%. kieliszek bialego polwytrawnego wermutu, kieliszek rumu, blaly grejpfrut dodatki: 2 lyzki miodu, 2 lyzki posiekanej miety, szczypta suszonego, grubo pokruszonego chili oraz 4 kulki lodow smietankowych. Melony przekroic na pol, usunac pestki. Lyzeczka wydrazyc kulki miazszu. Reszte miazszu wybrac lyzeczka, wlozyc do miski. Dodac wykrojone fileciki miazszu grejpfruta, posiekana miete i miod. Wlac wermut oraz rum i razem zmiksowac. Wlozyc do srodka kulki z melona. Wstawic pod przykryciem do lodowki na 2--3 godz. Z wydrazonych polowek melona sciac od spodu plasterki skorki , dzieki czemu melonowe miseczki beda stabilne i rowniez ich schlodzic. Przed podaniem polowki melona ustawic na talerzach i napelnic chlodnikiem. Do srodka wlozyc po kulce lodow. Posypac pokruszonym chili, udekorowac listkami miety i podawac. Zycze smacznego!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso! W ogrodeczku posiedzialam___ jest pieknie! Co z nasza Lenka.?...... sprobuje Ja zawolac __ moze mnie uslyszy__Lenkooooo!!!___ czekamy na Ciebie! Jotazet jeszcze 3 dni i nareszcie zasluzony odpoczynek__ czy wyjezdzasz gdzies na urlop? .... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uslyszalam Ciebie:D i nie tylko Ciebie:D kochana:D😍 Venesse;) kto szuka ten bladzi:D Pozdrawiam Was kochane:D Trzymajcie sie🌻 Jutro postaram sie Wam napisac cos wiecej;) 🖐️ Caluski dla Was:) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak droga Vanesso, twoi sasiedzi to nawet myszce nie przepuszcza. Zapytaja zaraz - a ty do kogo? HA ha Fajne dowcipy , piszcie wiecej! Prosze. Wpada zdyszany facet do ksiegarni i pyta sprzedawce - Czy to pan sprzedal wczoraj mojej zonie ksiazke kucharska. -Tak opowiada sprzedawca . Czy cos sie stalo? -Zaraz sie pan dowie. Idziemy do mnie na obiad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssssssssssss Mialo byc.... KTO SZUKA;TEN ZNAJDZIE :D:D:D Znalazlas mnie kochana:D 🖐️ Slyszalam Wasze wolanie:D,wiec na krotko zagladam;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu,alez Ty masz donosny glos! Co ja mowie____masz po prostu wielkie powazanie u Lenki! Przepis ekstra.Cos nowego!Dzieki.🖐️ LENKO_________Ty nasze sloneczko! Jak milo,ze zajrzalas do nas,,,,kope lat! Spojrz na moja glowe,,,juz sreberko posrebrzylo moje wlosy----to z tej tesknoty za Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mila Igusiu!! Zona odchodzi od meza i wraca do Rodzicow. Matka pociesza ja: __Moze sie wam jeszcze ulozy..... __Nic sie nie ulozy! Jak tylko wyszlam z domu, uslyszalam wystrzal!! Zawrocilam i wiesz co zobaczylam?__ skarzy sie dziewczyna matce. __Co? __ pyta przerazona. __ Ten dran otworzyl szampana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu____tak sobie mysle,,,, Nikt z nas ich nie prosil nigdy o czuwanie,,,,a oni jak na komende! Wiesz,moglas sie przedstawic,ze jestes z ........Gazety\".Co by sie dzialo? Sasiad dostalby takiego animuszu,,,,ze hohoho No widzisz,jednak Cie zaprosil do siebie....... Jak myslisz___z zyczliwosci czy ciekawosci? PS.Podpowiadam,,,,,,ze polali nam 3 modrzewia jakims srodkiem,,,,bo zaslonilismy \"widocznosc\". Acha,i jeszcze kasztan ,ktory wypuscil listki....stracil zycie w ten sposob,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane , a teraz cos zjemy ....szybciutkie, smaczne i lekkie danie z grilla: Zapraszam wszystkie Panie! Feta z grilla i pomidorami: Skladniki: 4 pomidory, 250g. fety, 4 lyzeczki oliwy, sol, pieprz, 1 peczek bazyli. Pomidory pokroic na 6 plastrow, fete pokroic na 20 plastrow. 4 kawalki foli aluminowej posmarowac oliwa i ulozyc na nich na przemian fete --- pomidory. Doprawic sola i pieprzem, zawinac w folie. Ulozyc na ruszcie i piec ok. 10 min. czesto odwracajac. Otworzyc folie i danie skropic oliwa , udekorowac bazylia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akicu! Pychotka! No widzisz,,,,,jak jestes to i smiechu pelno i zapachow ,,,,,i pysznosci.Przepis bomba!Dziekuje. Dziewczyny! Z talerzykami prosze__________bo ,,,,,nic nie zostanie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso,__ czestuj sie prosze, jak Ci smakuje. Mamy duzo pomidorow i fety__ zaraz bedziemy dalej grillowac__ moze wpadnie Kingala, albo Poliko? :-)---czekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso, a moze nasza Poliko wraca z lekcji angielskiego....Zawolaj prosze po angielsku, moze uslyszy.......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok!🌻 POLIKO i KINGALO!!! We\'re waiting for You!!! Please,come to us!!! We miss You! See You !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×