Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Mieliśmy kilka dni temu wizytę gosci z Teksasu w szkole. Nasza anglistka twierdzi, że rozmawiałam z ich bibliotekarką po angielsku, ale ja twierdzę, że raczej na migi. Moja szkolna ngiekszcyzna w konwersacji się nie sprawdza. Chyba trzeba by poćwiczyć...Zdjęcia wyszły ładne.Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angielszczyzna oczywiśćie. Chyba czs spać, bo w klawisze juz nie trafiam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mile Dziewczyny i ja zycze Wam mllej nocki i kolorowych snow.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet! Praktyka czyni mistrza! Konwersacja,,,konwersacja i jeszcze raz konwersacja.Obcy jezyk lapie sie w lot ,jesli masz rozmowce ,albo przebywasz w srodowisku anglojezycznym. Z jezykiem obcym roznie bywa,,,,,trzeba przede wszystkim miec predyspozycje jezykowe,uzywac go na codzien i nie zniechecac sie. Slowka i gramatyka_______to podstawa.Ty o tym wiesz,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie umazalam. Tak podjadalam te wasze pysznosci. Musze teraz buzie umyc. Witajcie Vanesso Poliko Kingalo akiciu jotazet Przepraszam jesli kogos pominelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu____________ale zderzenie! Alez umorusana,,,,,, Pychotka_______nakarmione_________a teraz mozemy balowac! U nas jeszcze mloda godzinka,,,,,a Europa pograzona we snie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________Witam 🖐️ Dziewczyny!_______________________ 🌻 🌻 🌻 Jak zwykle moj dzien zaczynam od kawki, ktora wypilam w ogrodku z mlodzieza,tzn: moja mloda sasiadeczka i moja corka. Dziewczyny poszly do swoich zajec, wiec i ja zabiore sie za porzadki, mam ladny trawnik w ogrodku i moja psina zrobila mi dzisiaj niespodzianke, wykopala sobie dosc duza dziure___ jak to zobaczylam to bylam zla, :-( ale i ona wiedziala, ze zrobila cos zle, poniewaz nawet nie chciala do mnie przjsc jak ja wolalam. No coz musze dosypac troche trawy i mysle, ze wyrosnie nowa. Chyba powinnam ja nazwac Psotka, a nie Maja :-) :-) :-). Pozdrawiam kazda z osobna i zycze milego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________________WITAJ LAWECZKO! Witaj akiciu_________jak milo Cie ujrzec! \"POLUB LUDZI TAKIMI, JACY SA Spojrz wokol siebie,popatrz na ludzi, z ktorymi musisz codziennie przebywac. Musisz z nimi wytrzymywac, zyc w zgodzie i budowac swoje szczescie. Nie ty stworzyles ludzi, byc moze nie sa w twoim guscie. Nie mozesz zrozumiec, ze sa tacy,jacy sa,zupelnie inni niz ty. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy codziennie z nimi przebywasz, coraz bardziej cie denerwuje, ze maja tyle wad i slabostek. Z czasem nie dostrzegasz nic innego i myslisz: Gdybym ozenil sie z inna lub wyszla za maz za innego, wowczas wszystko byloby inaczej. Lub myslisz:Gdybym mial innych rodzicow, gdyby dzieci byly inne, moglybym byc o wiele szczesliwszy. cdn🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Bardzo duzo ludzi jest przez cale zycie nieszczesliwych, poniewaz nie potrafia lub nie chca sie dostosowac. W gruncie rzeczy nie jest to nic innego jak ukryty egoizm. Nie mysl tyle o wlasnym JA, zyj w milosci ze swoimi bliznimi. Polub ich takimi,jacy sa. Jest to najlepsza droga do twego szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu,moja corcia miala kiedys kotka,,,,,, Nawet nie wiesz ilez szkod mi zrobil! Urzadzal wyscigi po firankach,,,,po tapicerce.To wszystko tak ciezko zdobyte,wystane w kolejkach,,,, Mial swoje legowisko,,,,ale jak tylko zobaczyl posciel, nie bylo mocnych,,,, Jedna chwila zadecydowala,ze musialam oddac kota dla tesciowej,, ___zobaczylam go rozlozonego na piersi mojego spiacego dziecka ,z pazurami przy szyi,,,, Carki przeszly po skorze,,, Nigdy wiecej! I tak zakonczylam przyjazn z kocurkiem,,,w ogole z kotami.,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!Podczas dlugich rozmow telefonicznych,nudnych zebran czy nawet zwyczajnych pogawedek wiele z nas ma zwyczaj kreslic cos na kartce. Do powstalych w ten sposob bazgrolow nie przywiazujemy wiekszej wagi,tymczasem okazuje sie,ze sa one w stanie zdradzic nasze sekrety.Bowiem rysujac machinalnie,bez zastanowienia nad tym,co tworzymy,dopuszczamy do glosu emocje,fantazje,a takze pragnienia i leki! Wszystkie ye uczucia,ktore na co dzien skrywamy,czesto nawet przed soba! Dlaczego sugeruje,ze warto przeanalizowac swoje bazgroly? Byc moze dzieki temu dowiemy sie o sobie czegos nowego. Powiem,ze wazny jest nie tylko ksztalt obrazkow,ale tez ich rozmieszczenie na kartce oraz grubosc i wyrazistosc kresek,ktore je tworza. Proponuje zabawic sie! Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Venesso!👄 Wiersz piekny, kocham ludzi i wierze w to ,ze jestem szczesliwa, dlatego jak juz zauwazylas zmienilam moja stopke. Wybaczam Pani pomaranczowej i zycze Jej takich prawdziwych Przyjaciol, jakich ja spotkalam na naszej Laweczce. Czyz to nie piekne, kiedy spotykamy sie razem..... mozemy sobie podyskutowac, posmiac sie , poczytac poezje .Kazda z nas jest daleko, a ja odbieram to tak ,jakbysmy byly jedna wielka rodzina ......... 🌻.Tylko czasami ktos probuje nam przeszkadzac, ale wiem, ze napewno nie uda sie nikomu nas rozdzielic! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu,kochana! Znalam pewna osobe,ktora byla dusza towarzystwa.Byla uwielbiana,,,zartowala ze wszystkiego i wszystkich.Ilez bylo smiechu,,,a jakie ciekawe spotkania.Do czasu,,otoz na jednym ze spotkan pojawila sie podobna,dowcipna postac.Jej dowcipy,poczucie humoru wszystkim sie podobaly,,,,oprocz tego wczesniej wspomnianego.Dlaczego? Otoz nowy dowcipnis zazartowal sobie ze \"starego\".Ilez bylo nerwow,,,,jakim prawem ktos moze zazartowac sobie z niego? Szkoda,,,,ze byl to pozorny dowcipnis. Prawdziwy dowcipnis potrafi smiac sie z siebie! Nie zwazaj na pomaranczowe_,,,,,,, Akiciu__________-sa ludzie,ktorzy nie cierpia ludzi szczesliwych! Oni juz tacy pozostana!Tylko dlaczego nas czytaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak milo Kongo kochana,ze dotarlas do nas!! Witaj i rozgosc sie! Co u Ciebie?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie juz lepiej :) Dochodzimy do pewnych decyzji i wiemy ze sa one słuszne :) Juleńka zdrowiutko drepta ciągle ;)) A pozatym... Spiewa :PP Mam teraz wokalistke w domku :PP Pozatym.. Biega i woła : Tata, tata taataaa :PP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼 Wiadomo, ze zasługujecie na wiele więcej :) ;)) Julia poleciała z tatą na placyk zabaw... No to chate mam wolną teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups... Za bardzo mi nie wyszło... :o Ale licza się chęci - tak mi zawsze mowila moja mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata dumny jak paw! Juz dzisiaj wiem,ze beda mieli bardzo dobre relacje__________przewaznie tak jest. Jesli pojawiaja sie jakies problemy,to nalezy je rozwiazywac,,,,bo one sie same nie rozwiaza.Trzeba tylko podjac wlasciwe decyzje,,,,roznie to z nimi bywa.Ale nie ma ludzi nieomylnych. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tatuś faktycznie dumny :) A Julka jak traci tate z zasięgu wzroku to tak sie rozglada... Krzyczy : Taaaattaaaa na co tata niczym spiderman pojawia sie przy swojej córeczce :P Oj rośnie mi córcia tatusia.... ;)) Ale ja tam poszkodowaana nie jestem ;) Spedzam z nia wiekszosc dnia - kiedy Marcin jest w pracy.. Oj wtedy korzystam z tą moją małą rozrabiaczką za wszystkich ;)) Problemy trzeba rozwiazywac - stad przeciez bierze sie doswiadczenie życiowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam,jak moja kolezanka z USA byla w ciazy.Przed rozwiazaniem wiedzieli,ze niebawem pojawi sie dziewczynka. Wtedy jej powiedzialm________pamietaj o drugim dziecku.Bedzie to na pewno coreczka tatusia.Po latach spotkalysmy sie_______jej corcia urosla na urocza ,zdolna nastolatke.Piekna i madra panienka.Jest ich duma____jest przede wszystkim bardzo zdolna. Podziwiam ja takze za sumiennosc,pracowitosc. Ale,,,,,,kiedy tak sobie zaczynalysmy przypominac nasze wspolne chwile,,,,,,,,powiedziala______mialas racje,nie mam corci.Nawet swoje tajemnice powierza tatusiowi a nie mamie. Pytala____gdzie popelnilam do licha blad? Coreczki tak po prostu maja____nie wolno nam zazdroscic o cudowne relacje z ojcem,bo ojciec to pierwszy mezczyzna ,ktory pojawia sie na horyzoncie dziewczynki,,, Ale o tym innym razem,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. Ale Julka kazdemu z nas pokazuje swoja miłosc w inny sposób. Nie jestem zazdrosna - ciesze sie, ze ma tak dobre relacjez tata. Wiem, ze teraz czesto tatusiowie ciagle pracuja.. A Julka ma tate codzienie chociaz te kilka godzin. Jestemy z niej dumni. Kochamy ją jednakowo. Potrafi biegając po pokoju podleciec do mnie i przytulic sie :) Zawsze bedzie naszym słodkim aniołkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam od wymagania! Powtarzalam w kolko do znudzenia_____kocham i wymagam. Teraz z pespektywy czasu,,,,,wiele \'wymagan\" darowalabym sobie. Tak,tak____czasami mam wyrzuty sumienia.Tylko nie wiem dlaczego,skoro nigdy nie slysze pretensji w tej materii.A wrecz co innego,milego! Dom to nie teatr____tu musza funkcjonowac zdrowe zasady,,,,niezaleznie czy sie jest malym czy duzym.Dom to Dom___przez duze D____ktory urzadzaja rodzice.A potem ruszamy w swiat,,,,,i powielamy go w swoich czterech scianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jakie bazgroly pojawiaja sie w Waszym wykonaniu? 1/gwiazdki, 2/kwiatki 3/buzki 4/strzaly 5/literki 6/szlaczki 7/spirale 8/kola/serpentynki 9/trojkaty 10/zygzaki Czy robisz rysunki pelne zawijasow? A moze delikatne,pociagniecia?,rysunki jakby niedokonczone,,?czy rysunki pokrywaja cala powierzchnie kartki,,, Zachecam do zabawy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×