Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Zdazylam napisac o \"naszym szlaku\" o 23.00 i wylecialam,,,,latalam w przestworzach i wreszcie wyladowalam na laweczce.na szczescie siedziala akicia---to przytrzymala mnie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingalo___________fruwasz w przestworzach? Spadaj____podlozylam materac! Akiciu____________dobrej i spokojnej nocy! Do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko,ile razy widzialas osobe w ataku absolutnej furii? Wiemy,ze czesc ludzi uzewnetrznia swoje przezycia,podczas gdy inni ukrywaja je i sami probuja radzic sobie ze zmiennymi nastrojami. Do jakiej grupy nalezysz? Ulegajacych swoim uczuciom,czy kontrolujacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz pogadajmy o emocjach.Jak sobie z nimi radzisz?. Przylapana na drobnym klamstwie bardzo sie tego wstydzisz i zaczynasz sie kajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy przez dluzszy czas nie masz mozliwosci porozumiewania sie z bliskimi,czujesz sie nieszczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga akiciu i kingalo nie gniewam sie na was. Rozumie was. Vanessa jest wspaniala osoba. Teraz jestem tak daleko od swojej rodziny i ta dobra duszyczka jest troszke jak moja ....... (miejscowosc) mama. Czasem przytuli, poglaska, wyslucha i doradzi a jak trzeba da kopniaka i za to ja kocham. Ciesze sie ze moge z wami popisac. Poczytac i dziekuje wam ,ze mnie przygarnelyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po burzliwej sprzeczce z MM lub przyjaciolmi masz uczucie ulgi i oczyszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu_________dolacz sie do testu,ktory przeprowadzam ,,,, Dziekuje za cieple slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4/Bardzo gwaltownie reagujesz na nieprzychylne uwagi pod swoim adresem.Czy jest Ci potem wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie5/ Ktos poprosil Cie o zbbyt duza___Twoim zdaniem___przysluge. Czy mowisz mu szczerze,co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingalo---prosze odpowiadac na pytanie Igusiu____a Ty ???? gdzie sa Twoje? pyt.6 Kazdy od razu widzi,gdy jestes w kiepskim humorze, czy dajesz to innym odczuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie 7 Kiedy bronisz swojego zdania podczas klotni rodzinnej,,,,uzywasz podniesionego glosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie 9 Czy zauwazylas,zeby na Twoj nastroj danego dnia miala wplyw panujaca za oknem pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomylilam sie w numerowaniu,,, pytanie 8 Najwieksza przykrosc sprawia ci,gdy okazuje sie,ze partner byl wobec Ciebie nieuczciwy.Czy tak/nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie 10 Jesli poczujesz sie skrzywdzona,zdarza Ci sie zalac lzami nawet w miejscu publicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie11 Boisz sie,ze urazilas kolezanke swoja krytyka. Czy upewniasz sie,czy sie nie obrazila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie12________ostatnie Czy domagasz sie zwrotu pieniedzy,jesli w kupionym od znajomych sprzecie odkrylas wade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo i Igusiu___prosze jeszcze raz przeczytac pytania i ich odpowiedzi.prosze sie zastanowic chwile i ewentualnie cos dodac,uzupelnic swoja wypowiedz. Poziej zajme sie analiza i podsumowaniem w/g moich kryteriow. Good luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie rozprasza! Kolejnosc jest zachowana za wyjatkiem8/9 lub 9/8.Moja kochana____skup sie i odpowiadaj rzeczowo na temat. Za chwile wysmaruje Ci moja opinie.Wiecej skupienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto kogo rozprasza. Mowisz o ogorkach,,,,,Jezu,jak mi slinka poleciala i chleb ze smalcem ze skwareczkami do nich,,,mniam,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymam,, pytanie 11 pojawilo sie na laweczce o 0:49 pytanie 12_____________________0:53 Prosze skupic sie____myslec o tescie ,a nie o barabara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekny wiersz,,,,ale ,,,,,.Prosze o odpowiedz. Popraw sie! daje Ci ostrzezenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga! Uwaga! Zbliza sie niebezpieczenstwo! Twoje emocje moga wymknac Ci sie zupelnie spod kontroli. Jestes bardzo uczuciowa i wrazliwa. Pozbadz sie pistoletu.!Mozesz sobie zrobic wielka krzywde. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy jest Ci zle,zwykle kryjesz sie przed swiatem i probujesz w samotnosci uprac sie z problemami.Czasami zbiera sie ich az tak duzo,ze wybuchasz .Prawdziwy wybuch,,,, cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tez i widze,ze zazwyczaj nie masz problemow z opanowaniem swoich nastrojow. Kiedy uwazasz,ze lepiej wziac sie w garsc,robisz to. Dajesz poznac,co czujesz,tylko wtedy,gdy sama uznasz to za stosowne. Unikasz przesadnych reakcji. Zyjesz zawsze w zgodzie ze swoja osobowoscia i natura. To przysparza Ci wielu przyjaciol OBy tak dalej!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×