Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Dziewczyny, czy Wy nie slyszycie zaproszenia, a jutro napewno bedziecie zalowac !!!! Hejjjjjj!! Kolezanki dzisiaj mamy swieto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Venesso to dobrze, taki napoj nam pomoze!!!Dzieki serdeczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso to jeszcze dla Ciebie! Zawsze mi sie to podoba, mysle,ze Tobie rowniez! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu__________od rana mam dobry humor! Pewna jestem,ze to dzieki WAM! Taki dzien moglby nawet caly tydzien trwac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu____taka mam tapete!!! Piekna roza! Piekne slowa! Dziekuje! Od rana ma dobry humor! Chce cieszyc sie tak jak umiem,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge Ci dzis odmowic wiec zatancze jeszcze z Toba! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana akiciu_________bardzo dziekuje za wszystkie urodzinowe serdecznosci.Bylo mi bardzo milo,ze zaszczcilas mnie swoja obecnoscia.Dziekuje,dziekuje,,🖐️ Czekam jeszcze na dziewczyny,,,,, uprzatne troszeczke,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszczycilas,,,,, Pieknie tanczysz,,,,,,,ufffff,,,,nie moge nadazyc za Toba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak..... ufffff.... to byl taniec, a teraz moja Droga jeszcze raz dzieki za wszystko i pa,pa, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa,pa_________nawet nie wiesz,jak mi smutno,ze idziesz,,,, Kolorowych snow!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny flower
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny !! Jakże miło się ttaj u Was gości !Tylko dak dalej :-)) Kiedy jesteś tak daleko, a ja tak bardzo tęsknie... Patrzę na niebo i od razu jest mi lepiej, bo... jesteś całym moim wszechświatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny flower
tutaj-tak- sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jenny flower! Pieknie napisalas___________-jestes moim swiatem! ❤️🖐️ Ciesze sie,ze zatrzymalas sie na naszej przyjaznej LAWECZCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny flower
Nasze życie na błędach rysowane miłością, uczuciem przeplatane. Jestem małą iskierką, która wypala się uczucie me zanika gdzieś w tle Popełniam błędy i naprawiam je gdy dotknę dna, odbije się. Gdy sił zabraknie przyjaciel wyciągnie mnie. Zasypie mnie kwiatami miłymi słowami To prawdziwa przyjaźń między nami... Tu na pograniczu opadają liście i choć moi sąsiedzi to sami barbarzyńcy, choć tysiące mil dzielą mnie od Ciebie.. Zawsze stawiam na stole dwie filiżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jenny flower_________a w jakim kolorze filizanki? Wzruszasz mnie❤️ Ale przyjdzie taki jeden dzien____ze spotkamy sie🖐️ Jeszcze troszeczke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×