Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

🌻AKICIU____________jaka piekna melodia! Dziekuje,dziekuje! Najbardziej ciesze sie,ze Cie widze👄 na LAWECZCE! Kingalo🌻____czyzbys wczesniej zjezdzala przede mna? Ale moja kochana__________niewazne pod jaka szerokoscia bedziesz przebywala ____to i tak nasza LAWECZKA bedzie stala w tym samym miejscu👄 Dziewczyny_____przywloklam sie z plazy.Przybylo mi zdjec. Chyba juz wystarczy mi tej opalenizny,,,,, Skoro juz przysiadlam sie do Was_________--to popisze,,,,, Bedzie tez kolejny odcinek o p.Jadzi.,,,,, Pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu! Ucieklam z plazy.Strasznie prazy! U mnie slonca az za duzo. Pakuje go w kontener i wysylam do Ciebie. Czekam z niecierpliwoscia na ochlodzenie,,,,,chociaz na jeden dzien. Tu zawsze jest upalne lato! Mieszkam prawie nad jeziorem Michigan,wiec z dotarciem nie ma problemu,,,,, Czasami brakuje mi tylko checi,,,, Przypominam sobie moja eskapade nad Baltyk.Wyjezdzalismy po polnocy i rano bylismy nad morzem,,,, A tutaj kilka minut ____i upajam sie morskim klimatem,woda! jej blekitem,i stateczkami,lodeczkami,jachtami itp,,itp. Zahaczylam takze o FESTYN____w dalszym ciagu porozstawiane namioty,kramiki,,,,,tak bedzie do niedzieli. A ja mam labe_________-wiec oddycham pelna piersia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU__________zapraszam Ciebie na laweczke! Spojrz na moja opalenizne!! Chyba niewiele sie rozni od \"arizonskiej\".???? Przybywaj moj \"sobowtorze\"_____bo mi smutno bez Ciebie!Slyszysz mnie? Heh,hej Igusiu,Iguuuuuuuuuuusiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻42 ___A moze my tu mamie zawracamy glowe a mama juz obiecala cos Marcie lub Waldkowi?___spytal syn. _______Nic nikomu nie obiecywalam.Wszystkim wam mowie to samo. Dajcie mi troche czasu do namyslu.Musze sie rozejrzec. Przeciez nie bylo mnie tutaj 25 lat !!!! Krysia z mezem wymienili spojrzenia. ___Na pewno mama im niczego nie obiecywala?____dopytywala synowa. _____NIE ! ___To dobrze,to bardzo dobrze____odetchnela synowa. Niech mama spokojnie sie rozejrzy i sama zadecyduje, z kim jej bedzie najlepiej. Ja tam nie lubie o nikim zle mowic,ale Marta ma pstro w glowie. Ten jej maz____sama sie mama przekona___ze on tylko mowic ladnie potrafi.To taki sam lekkoduch jak Marta,a poza tym cham. Jak wypije,nie daj Boze sie z nim spotkac. Waldek to len.Tylko patrzy,jakby tu cos miec i nic nie robic. Wieska_____hipochondryczka____zyje tylko po to,zeby jesc. Zreszta,sama sie mama przekona,ze mowie prawde,przeciez slepa mama nie jest. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogich bywalcowlaweczki. akiciu vanesso pliko kingalo lenko kingo cocacolo i pomaranczko witajcie i wybaczcie ,ze mnie tyle nie bylo. Przepraszam jesli kogos pominelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Vanesso domyslam sie ,ze nie masz teraz czasu, ale czy udalo ci sie obejrzec jakis film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu__________ok.powitanie piekne! Ale pytalam sie o moja opalenizne? Czy Ty wiesz,ze zrobilam Ci kawke w pieknej filizaneczce___-kiedy? Zerknij wstecz! Nie bylo Ciebie tyle dni! Moja kochana,to sie nie godzi!!! Obiecaj poprawe___prosze! Nie wiem,nie wiem,co to sie bedzie dzialo,jak spotkamy sie.,,,,? Ale czy w Chicago? Czy w naszym pieknym GRODZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU!___________z reka na sercu ____przyznaje sie bez bicia. Jeszcze nie obejrzalam zadnego! Nie gniewaj sie.,,, Jestem szalona,,,,,,,,szaleje w Downtown codziennie! Przeciez Ty o tym wiesz,,,,, A teraz zamiast ogladac film____to ja otwieram stworka-laptopka. Ale dzisiaj bedzie seans filmowy.Na pewno!Jutro zdam relacje___-ktory film obejrzalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samolot PLL LOT Blondynka leci do Krakowa z Nowego Jorku. Przychodzi do niej stewardessa i pyta: ____Cos podac do picia? Blondynka chcac pokazac,ze jest oblatana w swiecie,odpowiada: __Prosze orange juice.Moze byc jablkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj vanesso dziekuje za pyszna kawke. A ta opalenizna!!!!!!!! No piekna. My raczki kochamy slonce. Niestety z moja opalenizna nie jest dobrze. Zamknieta w czterech scianach bledne z dnia na dzien. Ale jeszcze to nadrobie. Vanesso a moze tak jeszcze jeden odcinek twojej opowiesci. Kingalo zycze wytrwalosci w poszukiwaniu biletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do agencji towarzyskiej przyszedl facet.Zamowil panienke i spedzil z nia fantastyczna noc.Rano idzie do szefowej ,zeby uregulowac naleznosc,,,, ___Ile sie nalezy?___pyta. __Nic! By pan swietny! __Co? Cala noc seksu z rewelacyjna dziewczyna i nic nie place? __Nic.Prosze,tu jeszcze dla pana ___podaje szefowa mu 200$. Faceta zamurowalo.Nie dosyc,ze pouzywal w najlepsze,to jeszcze dostal dwie stowy. Tego samego dnia powiedzial o wszystkim koledze,wiec ten tez postanowil odwiedzic agencje. Rowniez i on spedzil fantastyczna noc z dziewczyna,a rano idzie do szefowej i pyta? ___Ile sie nalezy? __Nic,byl pan swietny___mowi szefowa i wrecza mu 50$. __Dziekuje__-mowi facet.__Nie dosyc,ze bylo fajnie,to jeszcze dostalem szmal. Ale mam pytanie___dlaczego dostalem tylko 50$,a moj kolega wczoraj az 200$ ? Aaa,bo wczoraj wszystko szlo na satelite, a dzis tylko na kablowke,,,,,, .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu___czy jestes na biezaca z opowiescia o pani Jadzi? Przeczytalas wszystkie odcinki? Jakie masz odczucia????? Mozna wiedziec?🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Vanesso czyta i mysle ze to bardziej smutna historia od mojej ,,Cudnej\". Uwazam ,ze ludzie na emigracji , ktorzy zostawili swoje rodziny dla polepszenia bytu czesto popelniaja blad. Chcac uspokoic wlasne sumienie i tesknote oddaja bliskim wszystko co maja, co zarabiaja . Zapominaja o sobie i o milosci. Przyzwyczajaj bliskich do zycia w luksie. Staja sie dla nich nie matka czy ojcem ,ale bankomatem. Gdzie tkwi blad? W dzieciach ,ktore zapomnialy o uczuciach ,a moze w tym ze nie mial im kto pokazac, ze kocha sie kogos za to ze jest a nie za to ,ze ma pieniadze. Bledne kolo! Niestety w zyciu wszystko ma swoja cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZROZPACZONA NA MAKSA
Drogie panie,mam przyajaciolke.Poznalysmy sie tutaj,w Stanach,gdy obie potrzebowalysmy kogos bliskiego i zaprzyjaznilysmy sie.Kiedy moja kolezanka wychodzila za maz,bylam jej glowna druhna.Potem zaprzyjaznilam sie tez z jej mezem,choc ona zawsze byla dla mnie pierwsza.Bywalam na wszystkich uroczystosciach,razem z nimi wychodzilam. Po roku ich wspolnego zycia okazalo sie,ze moja przyjaciolka musi jechac na jakis czas do Polski,bo jej mama bardzo powaznie sie rozchorowala i jako osoba od dawna samotna,nie ma nikogo,kto by sie nia zajal. Po wyjezdzie przyjaciolki jej maz dzwonil od czasu do czasu,czasami spotykalismy sie gdzies na lunch.Nigdy jednak nie bylismy sam na sam w jego czy moim domu. Przyjaciolka wrocila po 6 miesiacach i wtedy jej maz powiedzial jej,ze sie we mnie zakochal,nie moze wiec z nia byc i chce sie rozwiesc. Nie mialam pojecia,ze zywi do mnie inne niz kolezenskie uczucia.Kiedy sie dowiedzialam,co sie stalo,przezylam prawdziwy szok.Bylam bliska zalamania nerwowego.Wyrzucalam sobie,ze przyczynilam sie do nieszczescia bardzo bliskiej mi osoby,ze zniszczylam jej zwiazek. Odsunelam sie od nich.Oni zostali razem i probuja odbudowac swoje malzenstwo.Moja kolezanka wybaczyla mi wszystko i nadal widujemy sie,ale ja znienawidzilam jej meza.On ciagle wysyla mi e-maile,ktorych w ogole nie czytam.Mysle o tym,zeby odpisac mu raz bardzo niegrzecznie,moze nawet po chamsku,by zostawil mnie w spokoju.Boje sie jednak,ze bedzie to rownoznaczne ze zrezygnowaniem z moich spotkan z przyjaciolka. Jak myslicie,czy on nie mysli sie odczepic?Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igusiu____dokonczmy nasz temat,,,, Nie mozemy generalizowac,,,,,dzieci p.Jadzi sa jak hieny! Jesli wysylamy____to z wlasnej przyjemnosci____i dla tradycji. A przede wszystkim___________ze pamietamy o Imieninach,urodzinach,,,,prezencikach bozonarodzeniowych,,,, Moj wyjazd wcale mnie nie zmienil w tym wzgledzie________no,moze stalam sie bardziej sentymentalna,,,, Igusiu___ilez ja wczoraj nachodzilam sie ,aby znalezc polskie stoisko,,,,,,,a jaka wracalam dumna,ze udalo sie,,,,,ze pstryknelam zalodze zdjecia! Takie male,a cieszy! Ja jednak mam cos z dziecka________drobiazgi mnie ciesza! Igusiu! A moze ja dziecinnieje? Czy zauwazylas jakies niepokojace zmiany we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona! Jestes wspaniala ,lojalna przyjaciolka.Czy nie mozesz spotykac sie z przyjaciolka bez jej meza ? A moze nalezaloby jej powiedziec o tych e-mailach od jej meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU________chyba troche odwrocilam Twoje pytanie,,, Wracajac do dzieci________wiem,ze moja corke nigdy nie bedzie stac na takie zachowanie! Tego jestem pewna. Moj Boze_____czy ona chce czy nie_____to i tak bedzie dla niej wszystko.,,,,,kiedys,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Vanesso ja nie genaralizuje. Owszem bardzo mi zal Pani Jadzi, tyrala tak ciezko, tyle lat i co ma w zamian? Vanesso a powiedz mi dlaczego dzieci Pani Jadzi sa wlasnie takimi potworami? Owszem sa dorosle moga juz samodzielnie myslec,ale moze wlasnie do tego zostaly przyzwyczajone. Swoja opinia na temat histori Pani Jadzi chcialam zwrocic uwage na to co jest moim zdaniem nieco glebiej ukryte w tej opowiesci. Przetrwanie i ocalenie rodziny na odleglosc to strasznie trudne zadanie i niestety nie kazdemu sie udaje. Taka rozlaka pokazuje jak silna jest dana rodzina. Ponadto Vanesso jesli chodzi o twoje pytanie to nie sadze zebys zdziecinniala, ale czasmi bije od ciebie radosc dziecka. Wszyscy jestesmy dziecmi i bedziemy nimi do smierci. Dziecinstwo to cos pieknego i bezcennego. Radosc , chec poznawania nowego,.........oj A im wiecej zachowamy w sobie tej radosci i beztroski dziecinstwa tym lepiej dla nas. Ach wspomnienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze,Ciebie zaadoptuje________wtedy podziele sprawiedliwie hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecinna radosc! I jeszcze bije! To pieknie,ze Ameryka nie zabila jej jeszcze! No,ale znasz mnie tez i od innej strony......Chyba juz poznalas moj charakter,moje zasady,,,,moja wrazliwosc,,Mysle,ze Iwonka moglaby rzec wiecej,,,,,,a moja corcia jeszcze wiecej,,,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAA To ja jeszcze nie jestem adoptowana. Jasny gwint to za co ja dostalam tyle razy po uszach jak cos zle zrobilam? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU___________wiec bede wypatrywac Cie ____a teraz wlaczam film! Pierwszy z brzegu,,,i tak wszystkie sa piekne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochana____kocham Cie za to,ze jestes! Mowilam Cie niejednokrotnie_______kocham i wymagam! Ojej,chyba Ci uszka naderwalam,,,,,Ale za co ?? Jestes taka poukladana,rezolutna________to chyba jakies nieporozumienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×