Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Kochana kingalko_____wreszcie wstalas! czestuj sie,,,, Igusia pewnie dotrze! Zaalarmowalam GG,,,,, Caluje!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko_____________--to TY! Dziekuje za piekne zyczenia👄 I za te slicznosci na GG🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia zosia lub bozenka
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Jakie złożyc Tobie życzenia, aby były warte Twego westchnienia?? Pieniądze-to nie wszystko,samochód-to złomu składowisko. W dniu Twego urodzenia, takie Ci oto ofiaruję życzenia: Wiele usmiechów,a mało żałości, Długich lat życia,w szczęśliwości, Dobrego zdrowia i pomyślności, Jak najmiej smutków,dużo radości, Dużo przygód,morza wrażeń, Niech Ci towarzyszy zgoda, Wieczna,tak jak Twa uroda, Moc słodyczy,nic goryczy, Tego Tobie kingala życzy!!!!!!! Sto lat Venesso!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALKO________-och,jak pieknie pachna twoje kwiaty! Dziekuje za ten bukiet👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi milo! Piekne slowa❤️ Dzieeeeeeeeeekuje kingalko,moja jedyna! Piosenki sliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochanie_____moja droga ja Cie kocham za wszystko!❤️ A przede wszystkim ,ze jestes ze mna tu,,,,,,,i ,,,tu,,,,,,, Ojej___________-moje serduszko puka w rytmie cza,cza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko_____________dziekuje za piekny kosz serduszek,caluskow i kwiatow!:D I za te piekne,wzruszajace piosenki!{usta] Niestety,musi Ci wystarczyc moje skromne____dziekuje! Moj komp "zbiesil sie"___________oj,,,,poczekam na niego,,,,az mu sie odechce psikusow,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso!❤️ Biegne i ja na te wysmienite slodkosci, ale zanim usiade pozwol, ze zloze ci zyczenia! Jakze zaczac me zyczenia? Coz ja naprzod tu wymienie? Kiedy na to slowa nie ma. Co serduszko me zawiera. Venesso! Chociaz z oddalenia Przyjmij od akici zyczenia. Kazdego roku o tej samej porze kazdy Ci zyczy co tylko moze ja korzystajac ze sposobnosci zycze Ci szczescia i pomyslnosci. To o czym marzysz by Ci sie spelnilo i to czego pragniesz, by Twoim bylo! 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Pozdrawiam wszystkich i wpadne wieczorkiem! Teraz ide do mojego wnusia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mile dziewczyny. Zagladam tu tylko na chwilke , bo nprawde nie mam czasu . Moje drogie ,dzis mamy wielkie swieto!!!! Zapraszam wszystkie na wielki ,slodki tort urodzinowy i lampke szampana. Nasz kochana Vanessa ma dzis urodziny wiec zaspiewajmy wspolnie STO LAT , STO LAT KOCHANA VANESSO. Vanesso zycze ci radosci ,milosci i wytrwalosci. Zycze ci spelnienia marzen i usmiechu. Droga Vanesso poprostu badz szczesliwa, kochana ......... http://www.kartki.giet.pl/card.php?idk=92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻51 ____Ze tez mama naprawde sie na tym zna_____nie mogl sie nadziwic ziec.____Kto by pomyslal. _______Troche sie znam__________przyznala._________ja tez przepraszam za swoj wybuch,,,,, __No cos ty,mamo.___Mialas racje,kazdy by sie zdenerwowal____pojednawczo powiedziala corka._____A do Zosi to Andrzej mame zawiezie.___Na ktora godzine? ________Nie,nie trzeba.____Wyjde,zanim wrocicie z pracy.___Klucz mam._____Dam sobie rade. ___Ale to daleko_____zatroskal sie ziec. __________Sa taksowki,autobusy,nie martwcie sie o mnie. Widziala,ze jej dzieci poweselaly.Wizyta u Zosi nie stanowila dla nich zadnego zagrozenia.Mogli odetchnac przez chwile,ze nikt nie bedzie probowal ubiec ich w kolejce do jej pieniedzy. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AKICIU____________-dziekuje,dziekuje,,,,,za sliczne zyczenia,,, Pozwol,ze ucaluje Cie👄 IGUSIU____________pamietalas ,moj raczku,,,,oj,takie slodkie zyczenia,,,,, Daj buzki👄 KINGALKO____________Ty naprawde uderzasz w serce,,,,, Moja Ty MUZO___________patrze w niebo i spiewam razem z Toba! 👄 MOJE KOCHANE____________jak Was nie kochac!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci ... Igusia *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinglo ciesze sie ,ze jestes dzisiaj z nami. Dziekuje ci ,dziekuje za cieple slowa i wiersz. Piekny!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU__________i kolejne piekne,,,,zyczenia! Moja kochana \"coreczka\" na obczyznie,,,,Dziekuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________________Venesso😍________________________ 🌻🌻🌻Zycze Ci dnia urodzin,ktory przyniesie to,co najlepsze,cieple usmiechy:),pogodne mysli i nadzwyczajne szczescie.Zycze Ci dnia urodzin,tak milego,jak tylko milym potrafi byc,ten dzien spedzony w otoczeniu pelnym milosci i najdrozszych Twemu 😍 osob:)🌻🌻🌻 Lenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiecie,ze moja mama,corka i ja urodzilysmy sie dziewiatego??/dzien/ Uwielbiam cyfre \"9\". Jest szczesliwa,,,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LENKO___________nasz promyczku! Dziekuje za cudowne zyczenia,,,,👄 Prosze Cie,skus sie na kawaleczek torta,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swiat mi wiruuuuuuuuuuuuuje,,,,, Ach te Wasze serca,,,,,KOCHAM WAS !!!!! KOCHAM CIE LAWECZKO❤️❤️❤️❤️ I wiatr mi piosenki niesie ______od kingalii,,,,, Ach,te Twoje oczy!!!!! Siedze przy kompie____________i szaleje ze szczescia,,,,, Posluchajcie,,,,,,, http://zosia.piasta.pl/papieski-humor.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko___________jak dobrze,ze jestes ,,,,pospieszylas mi z pomoca,,,,,, Jak widzisz,,,z mojego szalonego kompa__________nic sie nie wysle,,,,,,Dziekuje! To serce dla Was_____________--moje kochane. Dziekuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze Cie kingalko___________-podrzucaj mi piosenki,,,,, Chce sie smiac i cieszyc chwila,,,, Zycie jest piekne dzieki chwilom❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalko___________________dziekuje za wielkie Twoje serce! Dziekuje za piosenke___________wszystko zrobilam jak w instrukcji,,,,sluchalam jej na wielkim ekranie! Dziekuje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa,pa__________-do zobaczenia!🖐️ Dziekuje ,dziekuje,dziekuje_____________za wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×