Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Dziewczyny! Mamy niezwyklego goscia na naszej laweczce. Gdzie jestescie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Jenny flower_________milo,ze wpadlas do nas na chwileczke🖐️ dziekujeza piekne slowa,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻52 _____Jadziu,Jadziu,to naprawde ty_____cieszyla sie Zosia.____Dobrze wygladasz_______patrzyla na przyjaciolke. _________Ty tez,ale postarzalysmy sie obie. ____Obie______smiala sie Zosia._____Coz,lata leca,ale dobrze wygladasz,naprawde. ___Ty tez__________zrewanzowala sie przyjaciolce.____Bardzo mi przykro z powodu twojego Kazia. ____Ech,Jadziu,ty tez swojego pochowalas,co ja ci bede mowic. _____Tak i teraz obie jestesmy wdowy,,,,, ___No widzisz,same na starosc.____Szkoda,we dwoje ta starosc bylaby duzo przyjemniejsza. _____Oj tak__________przyznala Jadzia. ____Oj tak,ale coz robic._______Chodz do pokoju,zjemy obiad i pogadamy. Opowiadaj________zachecala przyjaciolke nalewajc zupe.____Kapusniak zrobilam i zrazy. Pamietam,ze lubilas,nie zmienil ci sie smak,mam nadzieje,,,,,, _______Zrazy z kasza gryczana?____Zosiu,zawsze robilas je najlepsze na swiecie. __I robie,nadal robie.__No ,opowiadaj,,,,,,, cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KINGALO______________moj kochany PRZYJACIELU!!!!! Dziekuje__________--piekne piosenki! Slucham,,,,,,,,, Jak sie czujemy tak tez i zyjemy,,,,,,Co zostawimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz TY____________zawsze w moich myslach,,,,,w moim sercu____________Bedziesz TY!!! Dziekuje❤️ Dziekuje Ci kochana za Twoje cudowne serdecznosci_____za tyle pieknych slow,muzyke,piosenki i za Twoja obecnosc przy mnie,,,,, Dziekuje❤️👄🖐️ Podzielimy miedzy soba kazda radosc,,,,,wszystkie nasze zapomnienia,,,,,nic nie mamy do stracenia,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_________________ Witam 🖐️ Dziewczyny!_________________ Tak tu wczoraj wesolo bylo , napewno jeszce odpoczywacie!! Wpadlam po cichutku zobaczyc.......tyle kwiatow tu widze🌻 🌻 🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻 🌻 pozwol Venesso , ze zmienie wode w wazonach. Posiedzialabym dluzej na naszej laweczce, ale pogoda brrr pada i zimno .... chce sloneczka .....to i samopoczucie bedzie lepsze!! :-) Pozdrawiam kazda z osobna i zycze milego dnia!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO! Akiciu_______i ja wczesniej przydreptalam na laweczke ,,,Ty juz zadbalas o kwiaty,,,,,jak zwykle,kochana. Naprawde jestem bardzo szczesliwa osoba.Spotkalam na swojej drodze fantastyczne osoby,,,,,,Dzieki Wam moje urodziny uplynely w radosci,,,,, Akiciu,kingalo,Lenko,Igusiu__________dziekuje z calego serca❤️ Bardzo dziwne_____________napisalam dlugi post__________i nie ma sladu.No nic,wysle___________moze pozostala czesc dolaczy? Pozdrawiam bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze rzeczywiscie postu nie ma,,,,Szkoda,bo mialam taki polot____a teraz pozostalo oslupienie i wscieklosc,,,,, Chocbym chciala napisac podobnie____________-juz nie potrafie... Zauwazylam ostatnio,ze mam problemy z wysylaniem,,,,,i dzisiaj znow mam namacalny dowod,ze sytuacja powtarza sie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednio pisalam o Poliko,,,Mysle,ze albo jest zapracowana,,,albo wyjechala.Sklanialabym sie do tej drugiej \"opcji\".Nie wierze,ze nie wpadlaby do nas.To nie w JEJ stylu.Kto jak kto____ale moja kochana,uwielbiana POLIKO_________to niemozliwe,,,,, Ale wierze,ze dotrze do nas niebawem___moze dzisiaj? POLIKO__________czy slyszysz mnie? Woooooooolam i wypatruje! Czekamy na CIEBIE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam o Jenny flower__________Zrobilas mi naprawde wielka niespodzianke.Dziekuje Ci kochana.Zapraszam Cie na nasza LAWECZKE.Wierze,ze bedziesz wpadac do nas❤️ Bedzie mi bardzo milo🖐️ PS.Bardzo dziekuje za te "slicznosci" na GG❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIEKNE DNI Nie zapominaj o pieknych dniach! Gdy jestes zmeczony,awanturujesz sie z otoczeniem, nie potrafisz sobie dac rady i czujesz sie smiertelnie nieszczesliwy, wspomnij wtedy piekne dni, gdy smiales sie beztrosko i czules sie nad wyraz dobrze, gdy mogles sie do wszystkich przyjaznie i wesolo usmiechac, jak dziecko bez zmartwien. ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominaj o pieknych dniach! Gdy horyzont,jak okiem siegnac, jest ciemny,bez promyka swiatla, gdy twoje serce jest ciezkie i byc moze pelne goryczy, gdy na pozor znikla wszelka nadzieja, ze kiedykolwiek znow nadejdzie radosc i szczescie, poszukaj wtedy w swych wspomnieniach pieknych dni, gdy wszystko bylo jeszcze dobrze, nie bylo na niebie ani chmurki, gdy czules sie dobrze w towarzystwie ukochanych ludzi, gdy byles podziwiany przez innych, ktorzy cie teraz rozczarowali i byc moze oszukali. ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapominaj o pieknych dniach! Bo gdy o nich zapomnisz,nigdy juz nie wroca. Napelnij umysl radosnymi myslami, serce duchem pojednania i miloscia, a usta usmiechem. A wszystko znow bedzie dobrze. _______________________________Phil Brosmans_____________ ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
nie wolajcie Poliko, ona jest z nami na innym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa! Dzieki za informacje! Nam nie przeszkadza,ze pisze z Wami________jestem przekonana,ze i do nas zajrzy.Chcesz sie ze mna zalozyc? Poliko jest dla mnie wyjatkowa!!! Ona o tym wie! Nie tylko dla mnie,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLIKO______________czekamy tu na CIEBIE!🌻 Zajrzyj pozniej na poczte🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze pytanie do pomaranczowej______dlaczego ci przeszkadza nasze nawolywanie? Mam wrazenie,ze w ogole cos ci przeszkadza_____moze to,ze pisze z nami,a moze,,,ze wszyscy ja uwielbiamy,,,,, PS. Widze,ze laweczka jest pod \"opieka\".hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Venesso! 🖐️👄 Jak sie czujesz? Tak szybciutko wstalas i przybieglas na Laweczke! A co z Kingala? Czy odpoczywa jeszcze? :-) Lenka juz w podrozy do Polski, ale jak Ja znam napewno zajrzy do nas, powiedziec nam co slychac w naszym Kraju!!!! Pogoda na szczescie sie poprawia, sloneczko wychodzi zza chmurki!! Kochana Poliko....... czekamy na Ciebie!!!!!! Pozdrawiam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingalo , dlaczego Ciebie nie zauwazylam? Tak ,tak chyba potrzebuje nowe okularki! :-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem stalas za tymi pieknymi kwiatkami obok laweczki, usiadz prosze i porozmawiajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻53 __TY pierwsza___powiedziala Jadwiga.___To z mojej winy nasz kontakt sie urwal,ty pierwsza. ___A co za roznica____rozesmiala sie Zosia.__Moge byc pierwsza. U nas bylo jak bylo.Kaziu prezesowal w geesie,dzieciaki rosly,a ja w szpitalu awansowalam na oddzialowa. Takie zwykle zycie.Raz w roku na wczasy.Potem dzieci na studia,wszystkie pokonczyly____powiedziala z wyrazna duma. Niezle sie maja.Pozenione,ustawione.Wnukow mam piatke. My z Kaziem planowalismy nawet wybrac sie w podroz zycia do ciebie. Ja poszlam na wczesniejsza emeryture.Kaziu mial isc w tym roku. Nie doczekal,,,,, No i z podrozy nici,za to ty przyjechalas. Strasznie przezylam jego smierc____westchnela. Zawsze taki pogodny,nigdy sie na nic nie skarzyl. Badania sobie robil jakies pol roku wczesniej. Wszystkie wyniki mial w porzadku i zobacz. W pracy zawalu dostal,,,,,, Pogotowie przyjechalo blyskawicznie,bo to blisko przeciez i nic sie nie dalo zrobic. Nic,,,,,,Jedyna pociecha dla mnie to to,ze nie cierpial,,,, Nie spodziewal sie nawet. Takie to nasze zycie______westchnela ponownie.___Ale coz robic. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to sie nazywa_____telepatia,,,, Akiciu,kingalo____________jak dobrze,ze jestescie. Az mi razniej,,,, Dzisiaj przesiadywalam w naszej kawiarence________powinnyscie tam zajrzec_____zarezerwowalam dla Was stolik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGUSIU_________________torcik czeka na Ciebie!🖐️ Czy dzisiaj tez masz ciezki dzien...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do ULUBIONEJ_____siedze tam i sacze kawke,,, Jest tez i Katarzyna,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam ze plcu zabaw:-) tak,tak nie smiejcie sie, bylam z moim wnusiem, pogoda sie poprawila to nareszcie mozna sie z domu ruszyc!A teraz Venesso chetnie wypije z Wami kawke i milo mi poznac Katarzyne! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×