Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

IGUSIU_________________dla Ciebie ten wiersz! \" Rozdawaj miłość pełnymi rękoma! Miłość jest jedynym skarbem, który mnoży się przez podział, jest jedynym darem, który powiększa się przez rozdawanie, jest jedynym przedsięwzięciem, w którym im więcej się wydaje, tym więcej się zyskuje: podaruj ją, wyrzuć, rozrzuć na cztery wiatry, opróżnij kieszenie, potrząśnij koszem, wylej z pucharu, a jutro będziesz miał więcej niż dziś. \" - --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PLANOWANIE Teoria i praktyka nigdy się nie łączą, co język naplecie, ręce nie rozplączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWAŻNE OSTRZEŻENIE Ostrząc na kogoś zęby nie skalecz własnej gęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosc nie jest stala, slawa nie trwala. Nadzieja____ motyl ulotny. Jedna nas zdradza, druga sprowadza Zawisci_______ pogrom stokrotny. Lepiej bez wrzawy, milosci , slawy, w blogiej sumienia zyc ciszy, Przyjazn jedynie niech nas nie minie, Do grobu nam towarzyszy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzy tylu przyjacieli pisze Ci nute rzewna Na wspomnienie ..... Badz wiec pewny, ze me serce Twym sie dzieli. ------❤️----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na swiecie niestale, czas bowiem wszystko rozrywa. Jedyne tylko jeszcze trwale szczerej przyjazni ogniowa 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akiciu______________jestes niesamowita,,,, Najpierw wzruszajace piosenki,,,a pozniej kolysanka__________az rozesmialam sie do lez! Dobranoc ___________kolorowych snow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WARTO jak cię przekonać że było warto mimo trudów i łez mimo znojów niby spełnień niby snów mimo bólu wiem to trudno bardzo ale każdy ma niespełnione sny bo cała radość gdy idziemy więc wytyczaj nowy cel jeszcze jeden i jeszcze nic to ,że boli i braknie łez może w tym własnie radość Autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się pan czuje? To świetnie, właśnie widzę - jasny wzrok, równy krok jak w marszu. A ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Moje prawo to jest pańskie lewo. Pan widzi: krzesło, ławkę, stół, a ja - rozdarte drzewo. Bo ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Ode mnie widać niebo przekrzywione. Pan dzieli każdą zimę, każdy świt na pół. Pan kocha swoją żonę. Pora wracać, bo papieros gaśnie. Niedługo, proszę pana, będzie rano. Żona czeka, pewnie wcale dziś nie zaśnie. A robotnicy wstaną. A ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Migają światła rozmaitych możliwości. Pan mówi: basta, pauza, pat. I pan mi nie zazdrości. Lepiej chodźmy, bo papieros zgaśnie. Niedługo, pan to czuje, będzie rano. Ona czeka, wcale dziś nie zaśnie. A robotnicy wstaną. A ja jestem, proszę pana, na zakręcie. Choć gdybym chciała - bym się urządziła. Już widzę: pieska, bieska, stół. Wystarczy, żebym była miła. Pan był także, proszę pana, na zakręcie. Dziś pan dostrzega, proszę pana, te realia. I pan haruje, proszę pana, jak ten wół. A moje życie się kolebie niczym balia. Pora wracać, już śpiewają zięby. Niedługo, proszę pana, będzie rano. Iść do domu, przetrzeć oczy, umyć zęby. Nim robotnicy wstaną. To nasze ostatnie bolero... Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi_____zlosliwosc przedmiotow martwych,,,, no nie,,,,nie takich znow martwych nie ma takiej mozliwosci,bym mogla wyslac to i owo,,,,sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imie naszej przyjazni_________kochane przyjaciolki_________serwuje Wam kolejne spotkanie z p.Jadzia. 🌻🌻🌻66 ___Nasza dawna oddzialowa,mieszka tu niedaleko. Czesto pytala o ciebie.___Pania Marie pamietasz? ___Jakzeby nie. __A jak tak sobie bedziemy spacerowac to i pare innych osob na pewno tez spotkamy. Rozmowe przerwal dzwonek telefonu,,,,, ___Do ciebie_________powiedziala Zosia. ____Mamo,wiesz ktora godzina? Co ty tam tak dlugo siedzisz? Andrzej zaraz po ciebie przyjedzie. ____Marta,nie denerwuj sie,mowilam ci przeciez,ze tu bede. A Andrzeja nie fatyguj,prosze. My sobie tu jeszcze powspominamy stare czasy,a do domu wroce taksowka. ____No,co tez mama. To ile tam mama jeszcze zamierza siedziec? ____Marta,ja nie jestem dzieckiem! Mam klucze,nie musisz na mnie czekac. Naprawde sobie poradze. _____Widze,ze bardzo sie o ciebie niepokoja______rozesmiala sie Zosia. ____Traktuja mnie jak dziecko._____Tego nie rob,kawy nie pij,to w twoim wieku niewskazane,,,,,, O wszystkim chca decydowac..... ___A pijesz kawe?____zainteresowala sie Zosia. ___Pije. ___Ja tez.__Pozno jest,co prawda,ale moze napijemy sie po malej? ____Nie chcesz isc spac? ___Jadziu,spotkalysmy sie po tylu latach. Zrobie kawy i po jeszcze jednym kieliszeczku naleweczki. Co ty na to? ____Pomoge ci,,,,, cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Dopiero teraz zobaczylam post o p.Jadzi____ale mi wyszedl dlugasny,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerykanski turysta przyjezdza do Krakowa pozwiedzac ,,, Wynajmuje przewodnika.I na wszystko kreci nosem. U niego w Ameryce wszystko lepsze,wieksze,drozsze. Przewodnik pokazuje gosciowi Brame Florianska i opowiada o murach obronnych. Amerykanin pyta:____________A ile lat buildowali te walls? __Dziesiec ___strzela przewodnik. _U nas,w ju es ej to by zbuildowali w piec___mowi Amerykanin. Ida na rynek.Przewodnik opowiada o Sukiennicach. Po jakims czasie Amerykaniec pyta:___A te Sukiennice to wy ile lat buildowali? Trzy strzela na odczepke coraz bardziej zly przewodnik. __U nas w ju es ej to by wybuildowali w poltora,,,wybrzydza turysta. Przechodza kolo Wawelu.Turysta pyta:___Panie,a co to za building? __Nie wiem___odpowiada wsciekly przewodnik. Wczoraj go tu jeszcze nie bylo,,, ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dzieki pozytywnemu mysleniu mozesz wejsc w posiadanie diamentowego naszyjnika,zapewnic sobie milosc partnera lub odniesc sukces w interesach? \"The Secret\"_________ksiazka,ktora nalezy przeczytac,zeby zapewnic sobie szczescie.Jej autorce,australijskiej producentce telewizyjnej przyniosla upragniony sukces. Czy i my mamy szanse? To sie okaze,,,, cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2/:classic_cool: Rhonda Byrne w 2004 roku byla rozwiedziona kobieta w depresji.,w dodatku bez pracy.Zalamana zaczela czytac ksiazki filozoficzne,psychologiczne i religijne,i dzieki nim odkryla tajemnice powodzenia we wszystkich dziedzinach zycia. Swoje spostrzezenia nazwla PRAWEM PRZYCIAGANIA. Mowiac krotko,chodzi o to,ze jezeli myslimy pozytywnie,przyciagamy do siebie dobre rzeczy. A jesli myslimy negatywnie,przyciagamy zlo i pewne jest,ze zdarzy nam sie cos niedobrego. cdn:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________ WITAM 🖐️ LAWECZKO!____________________ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️. ...........A ktokolwiek serce ma....... czy moze martwym byc ? ...........A ktokolwiek Ciebie zna....... nie moze bez Ciebie zyc! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 KOCHANE DZIEWCZYNY! 🌻 🌻 Kingalo! Venesso! Poliko! Igusiu! Leno! Kingo! Cocacola! Jotazet! Tydzien za tygodniem tak szybko mija..... A czasem radosc je tylko umila !!!!! Mniejcie tej radosci tyle :D ile tylko pragniecie. Kto Wam tego zyczy...... z pewnoscia odgadniecie!. W 🌻 E 🌻E 🌻 K🌻E🌻 N🌻D!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJ LAWECZKO🌻🌻WITAJ AKICIU! Akiciu______________trudno pogodzic sie ,ze znow wybywasz! Ale skoro musisz,,,,,,,musimy akceptowac to twoje ""znikanie"❤️ Odpoczywaj,nabieraj sil i wracaj szybciutko do nas. Dzisiaj zerwalam sie z lozka tak wczesnie__________nie mam pojecia po co? Nie musze,,,,,,,, Zrobilam kawusie i do kompa____________bo potem w godzinach \"szczytu\" mam problemy na \"laczach\".,,,,, Przestalam sie juz dziwic czemukolwiek,,,,, Zycze milego dnia🌻 Pozdrawiam bardzo serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:Byrne twierdzi,iz kazdy z nas moze kontrolowac swoj los____zarowno dobre jak zle rzeczy,ktore nam sie przytrafiaja____za pomoca swoich mysli i uczuc. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×