Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingala

ławeczka 50-tek i więcej

Polecane posty

Poliko!!!!! zgadzam sie moge byc kicia, ja tak samo jak Ty tez nie znam sie na robieniu linkow, moze ktos bedzie mial cierpliwosc i nas nauczy, bedziemy mogly tak jak Venessa i Alusia1960 , oraz inne Panie tez przesylac . Vanessa!!!! Dzieki ,dzieki rozbroilas mnie, nasz KOCHANY, NIEZAPOMNIANY I WIELKI PAPA,zawsze nasz PAPIEZ..... Odszedl od nas o2.04. 05.Jest to akurat dzien naszych urodzin, tak naszych, mam Siostre blizniaczke i tej daty nie zapomne do konca moich dni.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia,ilekroc czytam JEGO dowcipy,po prostu ze wzruszenia placze.I to jak.Placzacy smiech_____ma swietne powiedzonka!!! Nauczysz sie tych linkow juz wkrotce.Bylam takze zielona,a teraz mam tyle podziwu dla siebie--hihihihi.Nie umiem robic znaczkow,,,,,niestety,,,,a ponoc to takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,,,,,\"Zatrzymaj sie__________to przemijanie ma sens\" ....................................................Jan Pawel II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Venesso!!!!!!!!!!!!! Na same wspomienie o Ojcu Sw. reaguje zawsze placzem, poniewaz takiego DRUGIEGO Papieza juz nie bedziemy miec, ale wierze ze jest zawsze obecny wsrod nas i usmiecha sie do nas tak samo jak na Twoim tele-dysku. caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu,podobnie reaguje.Zawsze tak reagowalam.Rozumiem Ciebie.Od kiedy Go zabraklo,moja reakcja jest bardzo nostalgiczna. Dedykuje Ci wiersz: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,REFREN Kiedy mysle : OJCZYZNA____szukam drogi, ktora zbocza przecina jakby prad wysokiego napiecia biegnac gora_____tak ona biegnie stromo w kazdym z nas i nie pozwala ustac. Droga biegnie po tych samych zboczach, powraca na miejsca te same,staje sie milczeniem, ktore nawiedza co wieczor zmeczone pluca tej Ziemi. .......................................................JAN PAWEL II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,, Bogaty wuj Hughie poparl jednak pasierbice i dzieki jego znajomosciom Jackie wkrotce otrzymala prace w \"Times Herald\",gdzie jako fotoreporterka miala nie tylko fotografowac,ale rowniez redagowac krotkie informacje o bohaterach swoich zdjec. Miala 22 lata/1951r/.Z jej ciemnych oczu bila energia;widac bylo,ze ma ambicje wykonywania swojej pracy w sposob perfekcyjny.Odnosila sukcesy nawet wtedy,gdy przed obiektywem jej kamery pojawiali sie ludzie przecietni i opisywala powszednie wydarzenia_________np.co mysli i czuje pacjent na fotelu dentystycznym? Ludzie chetnie udzielali jej wywiadow i pochlebialo im,ze ich fotografowala. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia!Moj e-mail dwukrotnie zostal cofniety.Swoj blad naprawilam i juz wiadomosci czekaja w Twojej skrzynce!Wyslalam na tym zwrotnym...dla potwierdzenia swojej gafy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy odwzajemnia Twoje uczucia
Swieca odpowie na pytanie--czy kochana osoba odwzajemnia twoje uczucia. Przygotuj dwie puste skorupki orzecha wloskiego,dwie male swieczki/najlepiej tortowe/i duza miske z woda. Do kazdej lupinki nalej rozgrzanego wosku i umiesc w nich po jednej swieczce. Postaw lupinki na srodku miski z woda. Zaznacz lub zapamietaj,ktora swieczka symbolizuje Ciebie,a ktora partnera. jesli swieczki plyna rownolegle do siebie i pala sie spokojnie,Twoje relacje z partnerem beda sie dalej swietnie ukladac. Jesli swieczki poplyna kazda w inna strone,wasz zwiazek moze miec problemy. Jesli dodatkowo jedna swieczka zgasnie,ktores z was zerwie relacje. Swieczka,ktora bedzie palic sie dluzej,oznacza,ze osoba,ktora ona symbolizuje,wklada o wiele wiecej serca w zwiazek niz partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nalezy
calowac sie na schodach,a nawet obejmowac sie na nich. W ten sposob milosc szybko ucieknie lub przejdzie na kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To znowu ja! Wenesso. wbrew pozorom temat kuchni bywa głeboki jak studnia, w którą wpadają wszelkie domowe urazy, utarczki, nawyczki, dziwactwa i Bóg wie co jeszcze...Coś o tym wiem.A niby to tylko gotowanie i zmywanie.Dzięki za \"dary\", piosenka może być, ale duetu Rynkowski- Cygan to ja coś nie lubię. Nawet nie wiem dlaczego, jacyś tacy przedwczorajsi są. Poliko! Pies to jest to, co się ludziom przytrafia często wbrew logice. Przypałęta się czasem jakaś bida no i jest. Trzeba o to dbać,karmić, czesać, wyprowadzać a w końcu tak człowiek przywyknie, że już bez tej bidy ani rusz.Oprócz psa przyplątały mi się też dwa koty- nie licząc tych znajdek, które udało się upchnąć po znajomych.Prawdę mówiąc nigdy w naszym domu nie było zaplanowanego zwierzaka.Ale wszystkie były świetne, czego i Tobie życzę.Może kiedyś się przekonasz, jak to fajnie pogadać z psem. Pozdrawiam! J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj jotazet! MM jak by zly na mnie,to rozmawial z psem____ty to taki madra psina,a twoja pani tylko ksiazki,gazetki,,,,itp.Kiedys nie wytrzymalam i poszlam popukac MM w czolo.Dowiedzialam sie przy okazji,ze pies jest madrzejszy ode mnie.Temat \'pies\" jest ,,,,,ciagnie sie i ciagnie,,,,nie ma konca.A pies? A madry pies wybral sobie mnie za pania-_____bez zadnych naciskow.Siedzielismy wszyscy razem____________psina przychodzila wlasnie do mnie____kladlam mu rece na glowie/Boze,jak Kaszpirowski/ i ten seans trwal,,,,ku zazdrosci pana. A teraz wyczytalam/BSM/,ze robilam \"dobra robote\"_____jesli nas boli glowa,dlaczego dotykamy jej? Ksiazke otrzymalam z Polski i juz doszkolilam sie.Teraz moge sie z Wami dzielic wyczytanymi wiadomosciami,,,,, Masz racje! Pies to madra istota.Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotazet---- taki piesek jest śliczny?-- wiem, że to nie oto chodzi, nie kocha się za wygląd, ja mogłabym mieć każdego nawet bardzo brzydkiego, bo on dla mnie byłby piękny. Podobno ludzie, którzy kochają zwierzęta są ludźmi wrażliwymi i dobrymi. http://images13.fotosik.pl/35/2e3123c8466d10eb.jpg Mówię już----- dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venesso-----mówiłam ? Pies zna się na ludziach.❤️ Dobrej nocy, ------nie u Ciebie jeszcze dzień, to milłego dnia lub popołudnia.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLIKO! Sliczniutki piesek.Jakie przyjazne spojrzenie.!!! W jakim wieku? Sliiiiiiiiiiiczny! czy to on? Zycze kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna kobieta
Dobry wieczór paniom Nie nadążam z czytaniem. Chcę zakomunikować że u mnie wszystko dobrze. Mój mężczyzna czuję się dobrze lecz w dalszym ciagu przebywa w szpitalu. Możliwe że w następnym tygodniu wypiszą. Moje samopoczucie wróciło do normy. dziś na tyle żegnam i życzę miłych snów jesteście cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To piesek mojej siostry,- to ona Georgia. Na zdjęciu ma kilka miesięcy, teraz już rok. A ja też takiego chcę ! No cóż to bardzo poważna decyzja i bardzo a bardzo musiałabym się zastanowić. Czy byłabym w stanie podołać obowiązkom jakie zaistniałyby mając w domu takiego przyjaciela. Największy problem to mąż----zamienić go na pieska ? Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venessa!!!! Dzieki za dedykacje!! A to dla Ciebie: Dziekowac ci slowy szczerymi , nie klamie, Za wszystko co dajesz, co robisz Ty dla mnie. Niech oknem i drzwiami pomyslnosc Ci wchodzi, za dobroc i milosc niech Cie Bog nagrodzi. Jotazet!!! opowiem Ci historie naszego pieska: Poniewaz od paru lat mialam Cocer-spaniela i przywiazalam sie juz do tej rasy, to kupilismy nastepnego . ale co sie okazalo malutki szczeniaczek wyrosl nam na spanielo-podobny. uszy ma za krotkie, jak na spanielka,ale za to jest taki wierny i kochany, ze przebaczylam Panu, ktory w sumie nas oszukal , poniewaz dawal 100% GWARANCJI ;ze to jest czysta rasa spaniela. Ale za to daje nam podwojna radosc!!!!Hau!hau!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko! Jestes niesamowita? Ale zasmialam sie! Zamien M na pieska ! I znow piesek bedzie madrzejszy od pana!!Pieknosc chodzaca! Kobieto samotna! Duzo sie dzieje wokol,siedzimy na tej odlotowej laweczce i spiewamy,podrygujemy,czytamy,piszemy_________tematy,jak widzisz ludzkie,wiec i my po ludzku do nich podchodzimy.Np.do psa___bo to tez istota! Aaakiciaa____dziekuje za dedykacje.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poliko!!! pamietaj, ze piesek to najlepszy przyjaciel czlowieka, ale jak masz wybierac, to Ci doradze,nie zamieniaj Meza na pieska, a moze kup Mu w prezencie na Walentynki!!!!Caluski!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aakiciaa,nalezaloby sie upewnic co do rasy! Kiedys bardzo chcialam ratlerka_____nie przeszlo! MM zapewnil mnie,ze nigdy z nim nie wyszeszdlby! Probowal sie tlumaczyc po dobroci.Zrozumialam jego argument,a raczej jego manie wielkosci. Corka dostala w prezencie malusinkiego owczarka niemieckiego.A pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........Kochana Laweczko...................... mowie Wam dobranoc i zycze spokojnej nocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc,dobranoc paniom z Europy!!!!! Gdzie podziala sie reszta mojego postu? Znow poszla w kosmos? Jaki byl jego koniec?.Pies zestarzal sie,przeszedl dwie operacje i niestety,juz go nie ma.Przezyl 12 lat___a pieskich? Mysle sobie,ze mial dobrze u nas i z nami.Byl uwielbiany przez kazdego.Naprawde,to byl wyjatkowo madry pies.Trzeba bylo i to jego \'odejscie\" przezyc.Nie bylo latwo,,,,12 lat razem swoje zrobilo. U nas jeszcze mloda godzinka_____dopiero 5 z minutami PM. Do jutra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Jackie,,,, Oczywiscie Jackie postawila sobie za cel przeprowadzanie wywiadow nie tylko ze zwyklymi ludzmi z ulicy,chciala,gdy tylko nadarzy sie okazja,przeprowadzac wywiady i fotografowac slawne i znane osobistosci.Anegdoty na temat prywatnego zycia kongresmenow,senatorow i ministrow zawsze bardzo interesuja czytelnikow.Musiala dotrzec do tych politykow. Nadarzyla sie pierwsza okazja .Wspolni przyjaciele zaaranzowali jej spotkanie z Johnem F.Kennedym.Kiedy Jackie pierwszy raz zobaczyla go,nie padl zaden grom z jasnego nieba;nie byla to milosc od pierwszego wejrzenia.Bylo to zawodowe spotkanie,podczas ktorego Kennedy\"emu zalezalo na tym,zeby udzielic reporterce wywiadu i pozwolic sie fotografowac. John Kennedy nie byl zoltodziobem,ktory dalby sie oczarowac mlodej pieknej kobiecie.Mial 33lata i wiele przezyl.Od czasu nauki w college\"u cierpial na uciazliwy bol w plecach,uprzykrzajacy mu zycie. Podczas II wojny swiatowej na Pacyfiku,sam bedac bliski smierci,uratowal koledze zycie i wrocil do ojczyzny w aureoli bohatera.Jego czyn znalazl sie na ustach wszystkich.dzieki chlopiecemu wygladowi,wiecznie potarganym wlosom,jasnoblekitnym oczom i nonszalanckiemu zachowaniu urzekal innych.Smialo i pewnie kroczyl przez zycie. cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackie,,,, Rzutki John F.Kennedy rzeczywiscie zostal wybrany senatorem,pieniadze Kennedych odegraly tu niebagatelna role. Po smierci starszego brata J.F.K automatycznie wysunal sie na pierwsze miejsce.Rodzina Kennedych tradycyjnie zajmowala sie dzialanoscia polityczna;ojciec byl przez wiele lat ambasadorem USA w Londynie,a ponadto zbil majatek na gieldzie. Podczas pierwszego spotkania z mlodym politykiem Jackie nie przypuszczala nawet,ze wkrotce wejdzie do tej bardzo bogatej rodziny. Poczatkowo nic tego nie zapowiadalo.zaczela sie rowniez spotykac z JFK.Swiadomie zachowywala sie wtedy tak,jak kiedys uczyl ja ojciec,w sposob swobodny i niewymuszony.Razem jadali,smiali sie,zartowali,prowadzili niezobowiazujace rozmowy,po czym zegnali sie.Moze byl to jedyny sposob,zeby zainteresowac soba mezczyzne pokroju JFK. Teraz jednak cieszacy sie ogromnym powodzeniem znawca kobiet przekonal sie,ze Jackie calkowicie rozni sie od znanych mu dziewczat.Nie kryla,ze nie odpowiada jej ow swobodny amerykanski sposob bycia.J. ze zdumieniem stwierdzal,ze na kazda randke przychodzi swietnie ubrana,i jesli nawet ma na sobie tylko pulower i dzinsy,to tak dobrane,ze tworza elegancka calosc. Wszystko to najprawdopodobniej zadecydowalo o tym,ze ow zatwardzialy kawaler,postanowil poprowadzic Jacqueline do oltarza.Wsrod licznej rodziny Kennedych byly na ten temat podzielone zdania.Matka __Rose Kennedy ,przyjela przyszla synowa z otwartymi ramionami.Jackie natychmiast podbila rowniez serce ojca Jacka.Byla to sympatia wzajemna. Rowniez bracia Robert i Teddy od samego poczatku znalezli wspolny jezyk z nowa szwagierka,podczas gdy siostry Jacka,a takze zona Boba,Ethel,zachowywaly sie wobec niej z pewna rezerwa. Jackie wydala sie jego dziewczetom z rodziny Kennedych nieco egzaltowana i wystylizowana,stad w domu slyszalo sie zlosliwe uwagi.Najbardziej draznil je piskliwy glosik malej dziewczynki i kiedy Jackie poprosila,zeby jej francuskie imie Jacqueline wymawiac po francusku___________jedna z nich zakpila:\"Jackeleen-to brzmi zupelnie jak Qeen. Jednak radosc z tego,ze Jack znalazl wreszcie znalazl wlasciwa kobiete,przewazyla i wszyscy oczekiwali dnia slubu. cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×