Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

podobno jak chrzstny chrzesnej nie ruszy to dziecko się zle chowa... duza odpowiedzialność na Tobie spoczywa 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava---> 🖐️ lesne nas porzucil, heh... Jak to facet :P ALe wlasnie! forum debesciarskie, a nie \"do dupy\" :P Jakby bylo \"do dupy\" to bym tu tyle nie siedziala :O chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba... ja siedze mniej ostatnio , przyznam szczerze , i wcale mi nie wstyd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e , daj spokój , z nami nie mozna ot , tak sie pozegnac i nie wrócic:) nie wytrzymasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymam. odszedlem juz z jednego forum i to po 4 latach bedac modem, moge i z tego. ludzie uzaleznieni od czegokolwiek poza potrzebami fizjologicznymi to mieczaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułam się... ja tutaj lubie zagladą c, a z jednego forum tez juz odeszłam .Ale raz na jakies 2 miesiace zajrze , ale nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucałuję:) a właściwie dlaczego zamierzasz porzucic tak uroczy netowy zakatek , jak kafe? troche szkoda Cie bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? sam nie wiem. ale trafilem tutaj, bo myslalem, ze zdziebko kobiety forumowe pomoga rozwiazac mi jeden problem. problem jak wiesz sam sie rozwiazal, wiec i forum nie jest mi do niczego potrzebne. i nie, nie zmienilem sie, nadal jakos wole starsze. inna sprawa, ze coraz bardziej dochodze do wniosku, ze jestem samowystarczalny, a po swoich bylych widze, ze kobiete trzeba zostawic na pare lat, zeby zmadrzala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zostan:) ale kobiety forumowe to nie jest najlepszy materiał do prowadzenia badań, czy uczenia czegokolwiek o zyciu.Wiekszości czegos w zyciu brakuje , a ponad połowa sama nawet nie wie, czego;) No i dobrze , ze wolisz , może ja tez spotkam kiedyś takiego młodszego , przynajmniej nie bedzie miał starokawalerskich nawyków (czy ja sie pozbedę staropanieńskich?:P) , ani ekszony , ani potomstwa z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemysle sprawe. moze nawet mojej niedoszlej lubej pokaze topik na jej czesc - myslisz ze sie ucieszy? btw, przejezdzalem pare dni temu przez Wasze wspaniale miasto jadac do hannoveru, ale to byla autostrada A4 i mialem jakiej 260 na blacie, wiec wybacz, ze nie wpadlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wybaczam.Tym bardziej , ze ja w samym Krakowie nie mieszkam.A od autostrady , tzn . od bramek na katopwice jest do mnie jakies chyba 20 km , ale moge się mylic:) a dłkugo piszesz na kafe ? bo postów troche masz. a nie wiem , czy chciałabym taki topic zobaczyc.Chyba nie .I chociaz sama jestem mocno ekshibicjonistyczna na forumie ,to wolałabym , zeby bliscy mi nie pisali o mnie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e? przeciez ja zaczalem pisac od tego topiku o niej... czyli miesiac -dwa? ona nie jest mi juz bliska, na jej wlasne zyczenie, ale moze masz racje. zreszta, nie bede smecil tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tropiłam Ciebie , jakos tak chyba sie od bakłażanów zaczęło moje kojarzenie Ciebie. a posmęc sobie :D głupio teraz napisze , ale ona nie jest jedyna na świecie.W zeszłym roku myslłam , że świat się zawalił i umre , a jakos nic takiego nie nastapiło.To truizm , ale potrzeba czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×