Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

Czarno i deszczowo😭 ale przynajmniej muzyki miłej słucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava! Ty cwaniaro! :classic_cool: \"przypadkiem\" trafilas tysiaka :P Ja juz wole, ze czarno i deszczowo, bo jak czarno to nie widac jak bardzo deszczowo, heh... Uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam cos lepszego , poszłam na piwo :classic_cool: i mineło jak reka odjął.Za to mam nagły i niespodziwany napływ dobrego humoru.Jeszcze bardziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłabym teraz te ruskie , co je zachomikowałam w lodówce.Ale raczej nie powinnam:o Upadłam nisko , znowu oglądam Magde M.Nie mogłam znaleźć kabla od telewizora , ostatnio go odłaczyłam i rzuciłam w kat , ale sie udało.Ponizam swój mózg przyswajaniem tego badziewia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem badziewie dobrze robi na mozg... Choc watpie - biorac pod uwage moja obecnosc na kafe :O ALe nowych polskich seriali nie ogladam. Namnozylo sie tego, nawet tytulow nie znam :P Czasem Rodzine zastepcza obejrze - fajna :) A ja sie napchalam pieczonymi ziemniaczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e , nie , wypiłam troszeczke.Migdały chrupie.Z tym spaniem pomysł niezły. Czy ty mnie aby nie chcesz sie pozbyc z foruma dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem.masz mnie dośc , albo gupoty gadam , albo sama nie wiem , co. Ale fakt , powoli należałoby sie organizowac do snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby trzezwy z pijanym sie dogadac nie moze... ale sama mowisz, ze tylko jedno chlapnelas ;) Pewnie juz wyparowalo... JA sie bede ewakuowac, bo jutro skoro swit wstac musze 😭 Do roboty na 9, a ostatnio ze 2 godziny jade... to o 7 zdaloby sie wyjechac, heh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko:o za czasów przedremontowych to tyle się jechało z centrum do Kłodzka albo i dalej.A teraz pewnie z grunwaldu na krzyki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... no :O Nawet jakbym do bryczki wsiadla to szybciej nie bedzie... Zreszta z autobusu to w razei czego zawsze mozna wysiasc, a samochodu przeciez na srodku drogi w korku nie zostawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem , czy jazda własnym samochodem w korku to taki dobry pomysł.był taki film z Douglasem , tytułu nie pamietam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego niby? Chyba nie chcesz nam wmówic , ze wrocławskie remonty to skutek przebywania kobiet w swoim towarzystwie?? A poza tym- trzeba było nas nie porzucac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo takie bleblanie fajne jest:classic_cool: szczególnie , jak sopbie znajdziesz taka nisze , gdzie mało kto zaglada i nie czepia się, to mozna sobie pobleblac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×