Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

ani smaku , ani klimatu Za to zamoiast ambrozji jest marche- i dobrze tam karmia.Jedno na plus. A targu szkoda jak cholera.Co z tymi wszystkimi babciami od pietruszki bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby sie przeniosly obok - ale to juz nie to samo - pare budek. A i tak chca ich stamtad wykurzyc :( Ale to bedzie wygodne dla Strazy Miejskiej - nie beda musieli gonic tych staruszek sprzed targu... :O W tym marche tez nie bylam. A w ambrozji bywalam :) Nie lubie zmian :( Jestem bardzo sentymentalna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie szpinaku :P Baklazana chyba tez (cokolwiek by to nie bylo ;) ) Psuja 😡 Jeszcze troche, a nie byloby mi zal opuszczac Wroclawia, w razie jakiejs przeprowadzki czy cus ;) koala---> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazurki.Ja mam zawsze wylakierowane.Niestety , jak pracuje , to na jasno:) powoli się zegnam , powoooli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natia---> To facet!! Tak mysle ;) Bo jesli nie - to bardzo bym sie zdziwila ;) leśne mruczenie---> Daj nam troche pobelbac... Ja juz i tak mykam spac zaraz ;) A jakie czyny Ty bys chcial w sieci? :) Tu sa same slowa ;) Ja tez nie widze tego piwa - jesli o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesne---> Nie Twoj - ale na Twoja czesc :) Jednym stawiaja pomniki, a o innych zakladaja topiki! ;) Jaka mala? JAkie 15 lat? Co jest w tym linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no , juz się bałam , ze samotnie przegrywam zycie.Jest xle .Ogladam Magde M. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...to juz lepsza Plebania...;)...skoro Magda M. jest na tapecie to juz faktycznie z Tobą niedobrze...coś się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość znowu jestem samotna:P na szczęście a ten Piotr dlaczego leży w jednorazowum fartuchu?O_O idiotyzm jakis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ogladam MagdyM.-jakoś nie ma wtych bohaterach ani seksapilu ani ludzkich cech..to jakieś cyborgi jak sądzę Piotr pewnie w ktoryms odcinku spal z Magdą M. więc teraz stalo się z nim coś niezwyklego, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×