Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

A to xle , ze sie robi? Potrzebuje silnego kopniecia w tyłek nakierowujacego mnie na materac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava...myślę, że żel feminum w połączeniu z osobnikiem odpowiedniej pci odniósł by pożądany skutek....:P dysponujesz tym zestawem? ;)chyba nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwól , misiu , że Twoje pytanie pozostawie bez odpowiedzi. Nigdy wiięcej TAKIEJ kawy przed snem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava daje sobie czas do północy potem , jesli nie oderwie sie od komputera , dostanie jakaś karę wymyslna i okrutną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge wymierzyć lotnego kopa w kierunku miejsca spoczynku, ale nie wiem, czy nie przesadzę ...:o ....przepraszam za moje niezręczne żarty...jak widać głodnemu szarlotka z cieplym mlekiem nie wystarczy....:o.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arava - znaczy masochizm fajna sprawa? koala- daj spokoj, juz dawno wiemy, ze lubisz niewybrede zarty, co nie znaczy, ze czasem nie moglabys byc taka bardziej... ludzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesne , jak nie ma mnie kto skarcic , musze zrobic to sama , trudno , nie mozna sobie pobłażac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava...przynajmniej się wyśpisz, nikt Cię nie przydusi ciężkim udem i nie będziesz musiała spać bez kołdry...chociaz sorry w sezonie grzewczym, gdy nie grzeją to nawet lepiej z chłopem.... ale palnęłam gafę ...:o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu , nie spędzam nocy z mężczyzna , bo nie jestem gotowa na wspólne nocowanie poza wyjazdami - to raz nie spię sama , mam 46 cudownych kilogramów obok siebie , grzejacych i , niestety , chrapiących:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę 46kilogramów ;) ;);)...a kąpiel już była?;) mruczyński dlaczego posądzasz mnie o brak człowieczeństwa? ja coś czuję, że złamiesz mi serce.....oj tak;(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chyba raczej rolki.... mi kiedyś pakował się do łóżka mój pies, ale tylko z rana, gdy chciał siusiu...potem kładł się na dywanie i demonstracyjnie smrodził ...kochałam go z wzajemnością;) Arava-->a zdradzisz do kogo nalezy te 46kg?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja w tym rudym zobaczyłam? kupe nieszczęścia , i zadatki na najwiekszą miłość zycia :D i kocham te dziewczynkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×