Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

nie złość... czasami, takze w tym przypadku odnoszę wrażenie, ze rozmówca posądza mnie o jakieś uczucia czy intencje, których w danej chwili nie doświadczam leśny jest środek nocy a ja muszę być rano piękna i seksowna, żeby móć zmagać się z życiem 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej to dobrze :-) ja to chyba dzisiaj tak szybko nie zasnę...kocię dostało świra najogólniej mówiąć...po prostu masakra.poskramiam ją spryskiwaczem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złap za skórę na karku i tak długo trzymaj w górze , az sie uspokoi.Mozesz LECIUTKO nawet potrząsnąc. Tez się zbieram do łóżka, pies juz tam chrapie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzilem do siebie po meczyku. jeszcze teraz rwia mnie ramiona od obsciskiwania nieznajomych dziewczyn... (koala ucz sie) generalnie - lachonarium. tak mi sie zaczyna robic na tym topiku. nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizas , nastepny bedzie mi zapóźnienie wypominał:P grat w domu nie otwiera takich rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogniskiem to się pachnie , a nie śmierdzi. no ale kto zgadnie , cos tam palił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, jednak jestes zapozniona. s mierdzi sie, gdy sie pali wilgotnym drewnem, na dodatek gdy trzeba czesto dmuchac, zeby to wlasnie drewno sie raczylo laskawie palic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W taim przypadku zmierdzenie jest chyab mozliwe nie byłam w tym roku na ognmisku ani razu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×