Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helena jestem

MRUCZUSIU.... gdzie sie podziewasz??????

Polecane posty

ten mechanizm polega na tym, ze te oczekiwania sie potwierdza lub nie, jezeli sie ma te oczkiwania - mnie ich brak. dzisiaj ide spac o 4, co nie znaczy, ze o 9 nie musze byc fit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż...mi nie zaplacą za siedzenie po nocy, Ty pewnie siedzisz gdzieś i się nudzisz...idę spać..dobranoc, bo rano muszę wstać i zalatwiac cos o czym nie mam zielonego pojecia ;)🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Was wzielo wczoraj!! A ja odpadlam w przedbiegach :P Poszlam na biala sale jeszcze przed godzina duchow. I tez pilam wczoraj winko. Tato dostal jakies Kadarka, czy cus, czerwone polslodkie... Tak sie zastanawiam jak musialoby smakowac wytrawne., bo to polslodkie ani troche nie bylo slodkie. Ale poprawilam smak piwem na koniec :D I spaaaaalo sie booooooosko :D lesne---> A ja myslalam, ze Ty byles wczoraj znow zamyslony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadaraka fajan jest , mam sentyment duzy , bo przy niej odbywałam długie nocne łozkowe rozmowy z kuzynka , jak nad nia sprawowałam opieke pod nieobecnośc rodzicielki:) tez wybrała piekunke:P CJ🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubie , jak wino jest słodkie.No , ewentualnie tokaj . No sprawowałam , koncert na polu marsowym , studenckie imprezy , palenie fajek w piwnicy...do dzisiaj jest mi wdzięczna.Kuzynka , naturalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie z Toba stawiala pierwsze kroki w \"doroslym\" zyciu :P Zwykle to mezczyzni nie lubia jak wino jest slodkie... ;) A nie lubie jak mi od wina jezyk dretwieje i mi twarz wykrzywia :P A pilam juz takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no całkiem wytrawne też nie dla mnie... taka całkiem niedoświadczona to ona nie była , ale zaznała towarzystwa drugoroczniaków.;) I nawet na kożuchowską na prosektorium do mnie przyszła.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta Kadarka to jeszcze w miare, mogla byc ;) Ale polslodka to ona nie byla :D Scieniaja na etykiecie :P Na kozuchowska...? Fajnie miec starsza kuzynke ktora pokaze to i owo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kożuchowska , biskupin ,taką drozynką przed akademikiem Arka się chodziło.Weterynaryjne prosektorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa Boryna!!! To ulica jest :D To juz wiem gdzie :D A myslalam, ze weterynaria ma prosektorium naprzeciwko biblioteki glownej? Tam zawsze obledne zapachy dolatywaly i kilka razy zdarzyly mi sie przykre widoki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest prosektorium anatomii patologicznej , a na kożuchowskiej jest anatomia prawidłowa , tam biedne żuczki na 1 i 2 roku dłubią w preparatach, zeby poznać zyłki , mięśnie i i co tam jeszcze jest w stworzeniach. A smród koło biblioteki czasami dobijał.Szczególnie , jak z bufetu sie wracało na kliniki.Jesteś po AR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W bufecie nigdy tam nie bylam ;) Ale w bibliotece to i owszem... Jestem :) Kiedys plukali ta platforme szlaufem i z rozbryzgiem dawalo po ludziach :O Co twardszy to przechodzil... Ja bylam twarda :D I smierdzaca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wywożą zawartość chłodni , to potem ten podest muszą wyszorować... ciesz się , że nie wchodziłas tam do środka... Ech , kochana moja uczelnia.Tam zdaje się cisy rosna przed wejściem? I morwa obok też była przy , a może juz za płotem medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to raz sie zalapalam na to szorowanie :P W srodku nigdy nie bylam. Ale nad w ktorejs tam sali VIIW, czy jakos tak ;) Doznania zapachowe tez byly :O I nie mam bladego pojecia jakie chabazie tam rosna :D (chabazie przez \"ch\"?? :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba przez \"CH\" obłęd z tymi smrodami. Miałam wogóle obsesje , że cuchne , jak wracam ze szkoły , że się ode mnie ludzie odsuwaja w tramwaju:D i po przyjściu do domu natychmiast kapiel z myciem włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×