Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

Gość Ty Rafinka
buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe Rafinka i blysk, no bo padne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net-ar, jest kolosalna różnica między ciąża 17-latki, a ciążą choćby 20-latki. Moim skromnym zdaniem ofkors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net-ar to przy nastepnei szklanecce prosze o zdrowie za mnie- hihihi- tez jestem w upragnionej ciazy- i uwazam ze moj maz tez jest fachowcem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobra pszczoła !chodz tu sie napij ,moze zaczniesz lepiej gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kobitke
rafinka, ty wybralas taka droge, ja inna. W mojej firmie, a pracuje w Boschu jest nie dopomyslenia aby tacy mlodzi ludzie byli zatrudniani, bo musisz miec wyzsze wyksztalcenie, ale widocznie ty pracoalas w innej. Jak widzisz mam inne priorytety w zyciu niz ty, bo wszystko kosztowalo mnie do tej pory ogrom pracy (odwaze sie rzec, ze wiecej niz ciebie, bo ja robie to wszystko nadal w nieswoim kraju i nadal jestem postrzegana jako TA Polka) i w zyciu nie schrzanilabym tego zachodzac w ciaze i rezygnujac z tego, co osiagnelam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
znajoma wybacz ale juz nie dzis 1 za twoja ciaze ,2 za fachowośc meza to razem dwie dawki ,a wiec nie dla mnie Ja jestem krotkodystansowa alkoholowo Nie widzisz jakie głupoty pisze? Nawet kłócic sie nie chce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie Net-ar, ja gadam dobrze i bez tego:P:P:PPoza tym musze iść na spacer z małym, nie moge się zataczać:P Inną razą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Net-ar - Twoje zdrowie! Drineczka sobie też walnę! Pomarańczka - możesz mnie cmoknąć w ... O moje dzieci się nie martw, tylko o dzieci tych cnotek, co to uważają, że ich córka nigdy w ciążę nie zajdzie. :) Ciekawe co zrobią jak zajdzie :) Kopa w dupę i na eksport jak to mówią :) Albo do domu samotnej matki :) Tak jakby ciąża nastolatki zawsze nie była zaskoczeniem dla rodziców. Znacie jakąś nastolatkę, która mówi - mamo, a co byś powiedziała, jakbym była w ciąży? Zawsze rodzice myślą, że dzieci z tym do ślubu czekają :D:D:D:D:D A miarą dorosłości rodziców jest ich reakcja na taką nowinę. idę jeść obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,niejedna 12 latk azaczyna juz myslec o tym,swietoszko nie znaczy to,ze od razu to zrobi,ale myslec o tym zaczynaja juz 12 latki. i jesli przylapana 12 latka na czytaniu pisma o seksie czy traceniu dziewictwa czy ogladaniu filmu czy gadaniu z kolezanka na temat \"chyba go kocham\" uslyszy,ze ma zasiasc do ksiazek zamiast bawic sie w doroslych(a tak sie w polsce przewaznie zalatwia sprawe),to uwierzcie mi,nie powie wam juz nic,nie zwierzy sie i zacznie zycie seksualne wczesnie,bez waszej wiedzy,bez antykoncepcji,bez jakiejkolwiek swiadomosci(tylko takiej z bravo girl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
popieram kobitke ----popieram Praca czyni wolnym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracujesz w \"niemieckim obozie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram kobitka moj maz pracuje w miedzynarodowej firmie. zalozycielami sa Polacy, firma ma swoje przedstawicielstwa w kilku zagranicznych krajach, sprzedaja produkty na calym swiecie. Prezesi maja miedzy 30 a 40. rozmowa kwalfikacyjna jest trudna. Ludzie ktorzy tam pracuja sa w wieku 20 -35 lat, sa to ludzie po studiach i studenci. mysle ze czlowiek ktory wlasnie zaczynalby studia(19 lat) i mialby na tyle wiedzy to tez mialby szanse sie tam dostac. firma oferuje rozne atrakcje sportowe z free, opieke zdrowotna, kursy angielskiego, certyfikaty, czesto pracownicy intergruja sie (wraz z rodzinami). i wcalae nie przyjmuja tu osob po 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rafinko! nie pomaranczka tylko MANDARYNA hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 latka w ciązy
Smutne, bardzo smutne. W życiu są pewne etapy, które człowiek powinien przejśc. Szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum lub inna szkoła średnia, studia, usamodzielnienie się. Wyedy przychodzi czas na założenie rodziny, na dzieci. Natomiast 17 latka pragnąca zajść w ciąże nie jest na "normalnym etapie rozwooju". Tej dziewczynie czegoś brakuje. Prawdopodobnie miłości więc zachodzi w ciążę aby mieć kogo kochać i aby ją ktoś kochał. Prawdopodobnie rodzice nie dali temu dziecku tyle miłości i rozsądku życiowego aby umiała postępować dla swojego dobra. Biedne, zagubione dziecko. Oczywiście wpadka w wieku lat 17 to inny temat. Ja mówię o poptrzebie bycia matką w dzieciństiwe jeszcze w sumie. NAwet dowód osobisty otrzymują osoby po skończeniu lat 18. Bardzo smutny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale smiesznie tu jest
zaraz zajde w ciaze ze smiechu :D:D;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais, może 12latki zaczynaja myslec o chłopakach, ale na litość, nie o seksie! Mam 15letnia siostrę, mam z nią dość dobry kontakt-wiem, co mówię. Chyba że siora jest jakimś ewenementem na skalę swiatową:D Ale racją jest to, co piszesz o wychowaniu seksualnym. założyłam tu nawet keidys topik na ten temat, odzew był słabiutki-to wiele tłumaczy. NAm sie poprostu wydaje, ze wystarczy książeczka o anatomii i fizjologii człowieka, o dojrzewaniu...efekty sa potem takie, jak widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafinka - świetne stanowisko
Wystarczy sięgnąć pamięcia do czasu kiedy samemu miało się 12-15-17 lat i wszystko wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kobitke
Ale ja tez nie jestem po 30, nawet do 30 mi jeszcze brakuje lat 3:), a pracuje juz jakis czas. Poza tym pisalam o firmie, gdzie pracuje ja,a nie o wszystkich ogolnie. Teraz widze, ze topik totalnie zmienil sie na zainteresowanie mna i moja osoba. Zrozumcie, ze ja majac takie priorytety jakie mam nie zrozuiem nastoletnich mam NIGDY i NIGDY nie bede ich popierac, chwalic i wciskac bzdury, ze powinny byc dumne. Agais, ciebie popieram w 100%. Otoz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais - trochę mnie zaskakujesz, zawsze czytała twoje wypowiedzi i były ok, ale teraz chyba trochę przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popiram kobitke, ja powiedzialam to co mialam do powiedzenia na temat tego tpopiku i tera rozmawiam z pojedynczymi osobami wiec sie nie denerwuj:D A mi sie marzy taka firma jak ma moj mąz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka-wybacz,ale to c napisalas o synu,ktory n szczascie nie zajdzie z ciaze jest jedna z tych rzeczy,ktore mnie najbardziej w zyciu wkurzaja dlayego napisz ci tak: cholerne seksistowskie katolickie sredniowieczne podejscie masz!!!! to przez takie myslenie ludzie na wsi gnoja mlode panienki,ktore uprawiaja z kims seks a nic nie powiedza na faceta,ktory chodzi na dziwki co tydzien. jesli twoj syn zostanie wczesnie ojcem to ma taka samiusienka odpowiedzialnosc jak matka dziecka!!powinnas mu to wpajac od malego a nie jak typowa matka polka-corka niech zalozy pas cnoty,bo moze w ciaze zajsc,a synus na szczescie nie zajdzie!!a co to za roznica kto zajdzie??to tak go wychowasz??ze jesli zaplodni dziewczyne,to on niech sobie skolke konczy zamiast pomagac przy dziecku??czy o co chodzi?? na czym to szczesce,ze on nie zajdzie w ciaze polega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjątkowo zgadzm się
z Agais. Faceci w naszym kraju sa świętymi krowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agis ale wydaje mi sie ze to jest tak- zostales tata w mlodym wieku to do roboty- utrzymaj rodzine, miedzy czasie do szkoluy- zdobywaj tytul , a na koncu opiekuj sie dzieckiem. A u dziewczyny jest tak- 1.dziecko, 2.szkola, 3.praca. Ja tez mam syna ale jakby zostal tata w mlodym wieku zrobilabym wszystko zeby im pomoc i zeby nie wyparl sie tego co zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais - czego sie tak plujesz, ja napisałam ze sie cieszę ze syn w ciąże nie zajdziei to był żart a ty naskakujesz na mnie jak ja swoje dziecko wychowuje, nie życzę sobie takich komentarzy !!!!! I dla twojej wiadomości nie mam staroświeckich poglądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kobitke
Znajoma, nie martw sie, nie denerwuje sie ;) Generalnie trudno mnie wyprowadzic z rozwnowagi, czasem tylko wkurzaja mnie niektore rzeczy, ale ogolnie nie jest zle ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dziewczyna 15 letnia nie mysli jeszcze o seksie to jest ewenementem.nie wsadzajcie mi w usta,ze powiedzialam,zez jest nienormalna,zle jest wyjatkowa. u mnie w szkole w wieku 15 lat wszystkie juz gadaly jak to bedzie,a czy boli a to to i tamto. a nawet wczesniej. pamietajcie,ze dzisiejszy swiat kaze czlowiekowi rozwijac sie o wiele dluzej niz kiedys,ale instynkty pozostaly i seksualnosc przychodzi szybciej. generalnie chodzi mi o to,ze dziewczyna w wieku pierwszej miesiaczki powinna juz wiedziec wszystko o seksie i czuc pelne wsparcie na kazda decyzje jaka podejmie-i to jest jedyna szansa,ze podejmie je sluszne. inaczej zamknie sie w sobie i jej dojrzewanie bedzie pod haslem \"jak tu udowodnic,ze jestem juz kobieta\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agais - masz córkę bedziesz jej tłumaczyc co to sex tak jak tu piszesz i to twoja sprawa, ale nie zarzucaj innym ze mają to czy tamto wpajac swoim dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram kobitke
Agais i znow to napisze: zgodze sie z toba w 100%! Szkoda, ze tak malo ludzi w naszej pieknej ojczyznie tez tak mysli jak ty i, ze zyja w przekonaniu, ze dziecko do slubu jest dziewica, a po raz pierwszy caluje sie gdy jest pelnoletnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka-jesli to byl zart to przepraszam.jednak pomimo to w polsce taki zart nawet jest bardzo szkodliwy,to tak jak w pakistanie zartowac,ze lepiej miec syna bo go zona nie pobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×