Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pogódka

mam 17 lat ! bede mamą!

Polecane posty

Gość
Nie wszystkie nastoletnie mamy to prostytutki ZAPEWNIAM cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem co ma prostytutka do nastoletniej mamy. Prostytutka swoim tylkiem zarabia kase. Bo nie ma za co zyc, bo nie ma kosmetykow, bo ktos ja zwerbowal i nie moze uciec;( - nie wazne na co i dlaczego (nie popieran tego \"zawodu\" ) A mloda dziewczyna idzie zazwyczaj do lozka z chlopakiem bo go kocha lub z innych powodow a nie dla kasy. witaj net-ar jak wczorajsza impreza firmowa??? dzis juz normalny dzien:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak dzis juz normalnie hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zobaczcie tam a tam ktos inny dostaje- phi.i co z tego??? prowokatorow jest tu wiele i nagle ktos wskazuje na bisneswomen. Nie widzicie ze 1\\2 formulowiczek prowokuje??? nie bede wskazywac palcem bo tez stane sie prowokatorka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie tak tej
prostytutki uczepilyscie!! Sensatki z was jakich malo. Wezcie zajmijcie sie czyms sensownym, a nie szukacie dziury w calym. Dziewczyna napisala jak wyglada sprawa osoby, ktora znala, a ze problemowe sensatki polaczyly zaraz jedno z drugim, dopowiedzialy sobie historie i znow maja powod do dyskusji. Znajoma, to do ciebie przede wszystkim. Straszna jestes dziewczyno. Widac, ze sie nudzisz i wszedzie szukasz sensacji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj ja chcialam wiedziec dlaczego pisza tu o prostytucce skoro temat jest o mlodej mamie. nie szukam sensacji bo nie w tym moje zadanie;) czytaj wszystkie moje wypowiedzi zanim mi cos zarzucisz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie tak tej
a dlatego, ze dziewczyna dala przyklad maloletniej mamy, KTOREJ matka byla prostytutka. Ot i dlatego, a ty jak zwykle szukasz snesacji znajoma. Nie uczysz sie, nie pracujesz, nie studiujesz, ze wiecznie na forum przesiadujesz, szukasz dziury w calym i umorlaniasz wszystkich. Jak wytrzymuje z toba twoj maz to ja sie zastanawiam...ja bym nie mogl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymuje:D i mysle ze ma dobrze:) nie pracuje bo opiekuje sie syniem!!!! nie przesiaduje tu caly czas!!! mam swoje zajecia, mam synka, mam prace...w domu nie zrzedze:) i poczytaj troszke bo nie czepiam sie tu;) ale skoro akurat na mnie sie uczepiles to prosze bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie tak tej
absolutnie nie chce sie czepiac, ale nie podoba mi sie jak ktos wyciaga jakies dziwne bezpodstawne wnioski i selekcjonuje z wypowiedzi innych cos, na bazie czego znow moze umorlaniac i pokazywac palcem co dobre a co zle. Ale ok, zostawmy to. Powodzenia w pracach domowych i w wychowywaniu synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie tak tej
wiem, ale zobaczylem to dopiero po wyslani swojego posta. Konczymy, Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ze doczytalam o co chodzilo i fakt wyolbrzymilam. nie probuje umoralniac. zauwaz ze probuje sprowadzic autorki na dobra droge:) ale poraz setny zycze jej wszystkiego naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat to nie wiek na rodzenie
To wiek na zabawy, na bycie dzieckiem, córeczką rodziców. W nienormalnych domach ludzie cieszą się z ciązy dziecka swojego. To chore o czym jest ten topik. O dzieciaku który jest w ciązy (czym jest małe dziecko wiedza odpowiedzialne matki, nie spychajace obowiazkow na babcie i nianie). Przerażająca jest skala głaskania takiej głupiej dziewuchy po główce a powinna oberwać po dupsku za swoją głupotę - skrzywdziła siebie i pal ją licho ale skrzywdziła małego człowieka i za to powinna oberwać od życia i od ludzi porządnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy oberwie po dupsku
zniknie problem ciazy ?? co za brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat to nie wiek na rodzenie
Niestety problem ciązy nie zniknie ale może dziecko nauczy się odpowiedzialności za siebie i drugiego człowieka na śwait nie powoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy oberwie po dupsku
nauczy sie po tych klapsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy oberwie po dupsku
autorka topiku nie prosila o rady umoralniajace wiec nie rozumiem osob , ktore wlaza tu i nie proszone produkuja sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat to nie wiek na rodzenie
Nie szkoda tych dzieci urodzonych przez dzieci? Bo tych patologicznych dziewczynek (jezeli chcialy ciazy) to mi nie zal. Zal tylko tych maluchow, wychowujacych sie w chorym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie oberwie po dupsku to chwile po porodzie znowu będzie w ciąży. Ale mamy za mało dzieci więc niech się rozmnaża ile wlezie. Za ojczyznę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat to nie wiek na rodzenie
Autorka topiku napisała swoje a ja nie musze sie z nia zgadzac i mam prawo na publicznym forum do wyrazenia swojego zdania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka topiku do lekcji marsz
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy oberwie po dupsku
ale cel topiku byl inny , jezeli autor nie prosi o rady i wymiane zdan - po co sie udzielasz? udzielaj sie tam gdzie o to prosza. :) a moze jestes zdewociala zazdrosnica i leczysz swoje kompleksy kosztem innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat to nie wiek na rodzenie
Topik publiczny ma to do rzeczy ze moge swoje poglady i zdanie pisac kiedy chce. W innym wypadku sa fora zamkniete, gdzie pisza jedynie osoby zgadzajace sie z autorka. Poucz sie dziecko troche, matematyka albo nie daj Bóg biologia lezą na jutro :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna przypominalska
Coś mi się przypomniało. Pozwolę sobie to napisać:) Kiedyś w "Rozmowach w toku" Był temat o nastoletnich ciężarnych i tam była dziewczyna 21 letnia, która miała 4 (jezuuu) dzieci i znów była w ciąży... Każde dziecko to była wpadka. Dziewczyna miała wykształcenie podstawowe i była z siebie dumna, że jest matką i żoną. Nigdy nie pracowała, pobierała tylko zasiłki. Wiem, że to taki skrajny przypadek ale chyba warto było go tutaj zaprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna przypominalska
Aha i chłopak też był tylko po podstawówce tzn ojciec tych dzieci. Kopał rowy gdzieś tam w mieście. No i też się cieszył i był dumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy oberwie po dupsku
edukacje skonczylam slonko ponad 20 lat temu . a kulture osobista albo sie ma albo sie jej nie ma - ty oczywiscie jej nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat to nie wiek na rodzenie
Nie mam kultury osobistej bo sie z tobą nie zgadzam? Bo nie widze zadnego swojego postu w ktorym zaznaczyl by sie brtak kultury - chamskie słowa, odzywki, itd. :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×