Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość icoinic

a co nowego u mandaryny?

Polecane posty

Gość icoinic

wiemy co u wisni... a o mandarynie jakos cicho ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczy się tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoinic
szkoda mi jej musi byc jej trudno teraz w koncu jeszcze rok temu to ona byla zona wisni a teraz no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczy sie spiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a24
bawi gejów i śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawi dzieci
Moja macocha pracuje w prywatnym przedszkolu i opowiadała, że właśnie niedawno była u nich Mandaryna i chciała na siłe wcisnąć swoje dzieci, ale nie dało rady bo nie ma miejsc. Była strasznie oburzona i wykrzyczała właścicielce, że "studia można sobie kupić, a miejsca w przedszkolu nie", a potem wyszla i "kulturalnie" zapaliła sobie papierosa na terenie przedszkola mimio iż jest zakaz. Jak to się gwiazdom wydaje, że wszystko im wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
ta a świstak siedzi.mandaryne stac na prywatna opiekunkę a nie wsadzanie dzieci do przedszkola, pozatym jej rodzina dziećmi sie zajmuje i jest czas by szły do przedszkola. pozatym pomyliło sie to włascicielka chyba powiedziała mandarynie ze miejsca w przedszkolu nie da sie lupic bo pewnie mandaryna chciała dac łapówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij się Ajlali bo
śledzisz tak skrzętnie te wszystkie newsy nt. mandaryny a nie słyszałaś/czytałaś, ze już parę miechów temu zapowiadała posłanie dzieci od września do przedszkola??? To że tobie się w główce nie mieści jak chamska potrafi byc "słodka" Mandaryna, to nie znaczy, że ktoś napisal nieprawdę. Kurde, wszyscy się dali nabrać na ten wizerunek biednej skrzywdzonej, ze już nic nie można na jej temat negatywnego napisać, zeby sie obrończynie nie rzuciły jej na odsiecz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
a czemu ty od razu takim tonem piszesz? masz kompleksy? a moze prawda w oczy kole? i poco ten ton? moze seksu ci brak? chamska to jestes ty a nie mandaryna. Nawet jak chciała dzieci posłac do przedszkola i jej nie przyjeli ich to chyba miała sie oburzyc a ty nie oburzyłabys się? tez bys się wsciekła bo cóz dlaej robić z dziećmi skoro niechcą ich przyjąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boza Ajlali jaka ty jesteś
prymitywna????????? co to za teksty w stylu żula spod budki:" może seksu ci brak?":O:O:O:O:O:O ty jesteś kobietą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoinic
to mandaryna pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoinic
ej zalozylam ten topik zeby dowiedziec sie czegos o mandarynie a nie czytac wasze klotnie! :( :P :0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mandaryna zarówno
pali jak i pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
skodo jestes agresywna i czepialska i ten twój ton to być moze jestes niezaspokojona. wes sobie ulzyj to moze będziesz tu grzeczniejsza i szanuj ludzi a nie wybuchasz swoim tonem. Kazdy ma prawo się wypowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
a prymitywna jestes ty sama. nie znasz innych słó jak tylko ubliżanie innym? weż się zastanów zanim sie bedziesz tu wypowiadac. to ze jestes anonimowa nie upowaznia ciebie do nieszanowania innych i obrazania ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty udajesz Ajlali czy po prost
u jesteś głupia? ja obrażam ciebie??????? a niby co sama robisz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
ty zaczełaś mnie obrażać, sama poczytaj i teraz znów wyzywasz od głupisz. nie masz nic mądrego do pwoiedzenia? chyba musisz być egoistką i nie masz przyjaciół . Nie dziwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszjuta
Bose daj kobieto spokój juz. Ajlali ma rację, nic z twoich ust nie płynie prócz wyzwisk. Stajesz sie prosta i nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drętwa kutfo
nienawidze osób które potrafia tylko pisac "jestes głupia cz udajesz?", "jestes prostakiem". Wez ty się stąd zwijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
taki bluszcz się uczepi i nie popuści. Tylko ignorowanie takich osób. Ona jest nieszczęsliwa i tu sie wyzywa i krytykuje w dodatku wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drętwa kutfo
dokładnie. Tylko niezwracanie uwagi spowoduje ze ona da na luz. Znasz przysłowie? nie rusz gówna bo śmierdzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebywałe Ajlali że twoi obroń
cy pojawiają się zawsze w tym samym czasie co i ty mało tego, mają ten sam sposób pisania co ty:O wrzuć na luz, pusta dziewko i przynajmniej nie kompromituj się odpisując sama sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
nie potrafisz zrozumień "pusta dziwko" ze nie każdy lubi czytac to co piszesz. Moze jest tu bardzo dużo ludzi których to razi. Ale osoba twojego prymitywnego pokroju nie rozumie. Siedzisz tu i męczysz się. Nie wiesz co pisac i atakujesz. Współczuje ci. Nudzisz pewnie sie bardzo w pracy. szkoda ze szef tego nie widzi kretynko, tak kretynko bo teraz ja bede ciebie wyzywac bo na szacunek nie zsługujesz pustaczko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
Ja niestety tez jestem zmuszona przyczepić sie do rozmowy , gdyż zaczyna mnie irytowac sposób rozmów. Faktycznie zbyt dużo tu ataków i tak jak poprzedniczki zwracam uwagę, prosimy o zachowanie sie , o przyzwoite , a jeżeli nie to zapraszamy do przeczytania regulaminu i koncekwencjami z tytułu poniżania i wyżywania forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo..
eee, Ajali to przecież gimnazjum, co się dziwicie. tam teraz tak sie dziweksy zachowują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
poczytaj najpierw uwaznie kto zaczął mnie wyzywac. ja nigdy nie wyzywam ludzi nawet jak maja inne opinie. Ty natomiast masz w sobie wyzywanie , i ten ton mówienia. poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
a to ze piszesz pod kilkoma nickami to mozna sie domyslec. Bo nie ma tu nikogo takiego drętwego jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
zapraszamy do poczytaniu regulaminu. Jest prawnik , który zajmuje się takimi sprawami. Ajlali. Nie martw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×