Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość icoinic

a co nowego u mandaryny?

Polecane posty

Gość noooo..
pierwsza niecenzuralna i wg mnie obraźliwa odzywka (tekat aali0: moze seksu ci brak? chamska to jestes ty a nie mandaryna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
Tak sie zaczeło.: Ajlali ta a świstak siedzi.mandaryne stac na prywatna opiekunkę a nie wsadzanie dzieci do przedszkola, pozatym jej rodzina dziećmi sie zajmuje i jest czas by szły do przedszkola. pozatym pomyliło sie to włascicielka chyba powiedziała mandarynie ze miejsca w przedszkolu nie da sie lupic bo pewnie mandaryna chciała dac łapówkę.I GDZIE TU JEST WYZYWANIE? GDZIE WYZWISKA? 14:17 ogarnij się Ajlali bo śledzisz tak skrzętnie te wszystkie newsy nt. mandaryny a nie słyszałaś/czytałaś, ze już parę miechów temu zapowiadała posłanie dzieci od września do przedszkola??? To że tobie się w główce nie mieści jak chamska potrafi byc "słodka" Mandaryna, to nie znaczy, że ktoś napisal nieprawdę. Kurde, wszyscy się dali nabrać na ten wizerunek biednej skrzywdzonej, ze już nic nie można na jej temat negatywnego napisać, zeby sie obrończynie nie rzuciły jej na odsiecz I TU JUZ WIDAC ODZEW< TEN TON< ATAK< I BRAK AKCEPTACJI ZDANIA INNYCH> 07:19 Ajlali I TU WIDAC ZE JEJ ZWRÓCIŁAM UWAGE BO PISAŁA TYN SWOIM TONEM OBRAŻLIWYTM> a czemu ty od razu takim tonem piszesz? masz kompleksy? a moze prawda w oczy kole? i poco ten ton? moze seksu ci brak? chamska to jestes ty a nie mandaryna. Nawet jak chciała dzieci posłac do przedszkola i jej nie przyjeli ich to chyba miała sie oburzyc a ty nie oburzyłabys się? tez bys się wsciekła bo cóz dlaej robić z dziećmi skoro niechcą ich przyjąć? I TERAZ JEJ POWIEDZIAŁAM ZE TO ONA JEST CHAMSKA W TYCH WYPOWIEDZIACH>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie Ajlali
może to nie ty napisałaś: chamska to ty jesteś a nie Mandaryna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
Umiemy czytać i wiemy kto i jakim tonem zaczął. Ajlali odezwała sie na atak i miała rację. No a potem dalej poszło. Myslę ,że jeszcze troszke i wejdzie moderia i IP atakującej forumowiczki bedzie u prawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo..
jaki ton?! kobieto?! az taka wrazliwa jesteś?! nie moge! Boże , spuść nogę i kopnij!! Ajali - zaczęłąś sama, to nie ulega wątpliwościom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
umiesz czytac poczytaj całośc, była wczesniej mowa ze cośmam z głową, i ten ton pisania obrazliwy, dlaczego nie potraficz poczytac tylko nadal atakujesz? Liszajko- wiem jakie są konsekwencje obrazania , dlatego ciagle upominałam ta jadowitą osóbkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Ajlali
To nie pierwszy raz, gdy wyzywasz innych i kłócisz się. Dziewczyno, czy nie pojmujesz tego, że każdy ma prawo do swojego zdania? zacznij przyjmować to co mówią inni z pokorą, bo reakcja innych na Twoje wypowiedzi zawsze będzie w podobnym Twojemu tonie. Najpierw obrzucasz innych błotem i wmawiasz im, że nie mają racji, a potem dziwisz się, że jesteś atakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo..
a liszajka to też ty sama, bo nie wierze, żeby normalny człowiek przyznał ci rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
do no.nie zaczełam sama, i nie kopne i nie spuszcze nogi- czy ty do wszystkich tak sie odnosisz? masz bardzo mały zasób słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Ajlali
A mogę tylko spytać ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
prosze mnie nie obrażac i nie mówic ze jestem nienormalna. Wypraszam sobie. Przesadzasz z tymi wyzwiskami i obrażaniem ludzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo..
aaa, czyli to taka prowokacja, tak? to znaczy, że ona tak zawsze, a ja tu jak debil się strzępie na darmo?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
na darmo jestes dlatego mozesz juz iść zaparzyc melise na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
liszajko- daj spokój. Zobacz teraz na ciebie weszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmierdzi tu trucizną i jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo..
1) nie odzywam sie tak samo do wszystkich - to znane powiedzonko, na Kafe tez krąży 2) ni ty ganmoniu masz spuscić noge - "Boże, spuść noge..." 3)i zwróciłam się do ciebie Ajali, że liszajka to na pewno ty. i to sie potwierdziło już w nastepnym poście. ok , to ja zmykam, bo widzę, ze nic tu nie da pouczanie, ograniczone osóbki i tak dalej swoje. ps - Ajali - ja lubie Mandarynę, a jak widzisz stanęłam w obronie osoby, na która najechałaś. Przemysl to, odpoczni, zrelaksuj się i nie obrazaj więcej ludzi. ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe ta cała Ajlali
rzeczywiście jest żałosna:D już na innym topiku, który sama założyła też odpowiadała sama sobie i stawała w swojej obronie; to topik o tym dlaczego ludzie lubią skromne gwiazdy czy coś takiego, zobaczcie sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo..
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
otóz to ja mówiłam ze mandaryna miała prawo sie wściec ze jej dziecka nie wzieli do przedszokla i ze tez bys się wsciekła. mówiłam tez ze widocznie moze chciała dac łapówkę. Jestem obiektywna a nie subiektywna. nie podszywam sie pod nikogo i idz lepiej bo znów wyzywasz innych, poczytaj swoiej posty. Wyzywasz i to ty jestes gamon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
Jeżeli ktoś kogoś broni to znaczy ,że podszywa się? Spauzuj kobieto bo jestes w wielkim błedzie. A twoje IP jest to samo co noo. Przykro mi .Wiem ze to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernX.
Zapraszam do Regulaminu dostępnego na naszej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
tak dokładnie, skoro ktos mnie broni to znaczy ze to ja sama? a komu by sie chciało? bose jaka tepota. czy każdy tu zyje kafe? jakbym miała siebie bronić to czasu na kafe by mizabrakło.Liszajko to fajnie ze mysla ze jestem tobą czy ty mną. Niech sobie myślą. Może im zacznie mózg kiełkowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe ta cała Ajlali
tak się składa, że nie można wysłyać dwóch postów w tej samej minucie, a mój post i post nooo ukazał sie o 10:41 więc twoja teoria jest hybiona w przeciwieństwie do tego co sama robisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawi dzieci
Ja nikomu nie każę wierzyć w to co napisałam, poprostu moja macocha pracuje w prywatnym i dość zananym przedszkolu i przychodzą tam dzieci różnych znanych osób np Jungowskiej A to właścicielka usłyszała od Mandaryny, że można kupić studia itd Po co miałabym zmyślać Autor topicu był ciekaw co u niej, więc napisałam co wiem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajlali
o jakich minutach ty wogóle piszesz? o czym ty chcesz tu powiedziec nam? co chcesz udowadniac? ja nie bede ci udowadniac czy to ja czy ksiądz. i kiedy pisze i za kogo pisze. jeżeli nie przekonuje cie ze ja to ja to twój problem i mysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhe ta cała Ajlali
ty mnie do niczego nie musisz przekonywac, bo już dałaś popis swoich możliwości i zdanie na twój temat mam już wyrobione, szkoda mi takich ludzi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo..
hehehe, ale Ty mas nosa" hehe ta cała Ajali" -nie wpadłabym na to, że w ten sposób można rozwiać wątpliwości, że nie jestesmy tą samą osobą! szacuneczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
Jezeli forumowicz ma otwarte dwie stronki kafeterii i dwa nicki to moze swobodnie w tej samej chwili wysłac posty dwóch nicków i otej samej minucie. Boseeee , ja jestem równiez soba i nie zamierzam udowadniac ,że jestem koniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoinic
no ladny smietnik mi tu zrobilyscie! juz nic nie chce wiedziec o tej mandarynie :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo..
i znowu w tej samej minucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×