Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

I możesz mi jeszcze napisać, jakie leki i kiedy brałaś przy podchodzeniu do 1 i do 2 IUI i ile miałaś pęcherzyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:-) Fajnie, ze zrobilyscie stopki, teraz powinnysmy nie mieć problemow z zastanawianiem sie, gdzie leży problem, który oczywiście niebawem zniknie i w stopkach napiszemy termin porodu:-) życzę tego wszystkim. Julciaa, pytałas o objawy. Wiesz, nie zastanawiam sie nad tym, nie doszukuje. Mogę powiedzieć, ze nie czuje żadnych zmian. Mam objawy typowo dla mnie miesiaczkowe, czyli charakterystyczny ból piersi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku...jak ja bym chciała przyśpieszyć czas ! A nie tak bezczynnie czekać.:/Woałabym już być po tym transferze i wtedy dopiero czekać.:-(Ech.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - wtdy bralam takie same leki tylko 1 zastrzyk z brevelle wiecej. Wyhodowałam 2 pecherzyki ale chyba pekl jeden z nich i to w dodtaku z jajnika ze słabszym jajowode...zobaczymy co teraz bedzie...no najgorsza jest biernosc i czekanie, ale zaobaczysz szybko Ci minie ten czas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a teraz no to który Ty jesteś d.c. ? U mnie dopiero 1 tydzień od zabiegu mija dzisiaj.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 1 tydzień poczekam i w przyszły poniedziałek zadzwonię do Novum, zapytać o tą listę.:)Wiem,że to zapewne za wcześnie,ale i tak zadzwonię tam zapewne.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz jestem :) igrek mialas jakies pytania do mnie. Ja nie korzystam w sumie z nk. Ja nie mam siostry ale zastanawiam sie po prostu w razie czego nad znalezieniem obcej osoby ktora chcialaby oddać mi swoje komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - ale zupełnie obcej ? Bo takie to trzeba zapłacić zapewne.:/A wiesz,jaki to jest duży koszt i osobie,której znasz robisz badania wszystkie Ją stymulują na Twój koszt;(A jak bierzesz obcą,,,to tylko płacisz coś około 7-8 tysięcy za wszystko. Pytania do Ciebie: -na jakim poziomie kształtuje Ci się FSH i Estradiol? To po pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zrób Iza może stopkę tak, jak my.;D Bo ja nie wiem, co u Was jest tak do końca problemem...miesza się nam to ! A tak to będzie jasno.:-)Oprócz tego AMH,co jeszcze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę posprzątałam, ale nie mam jeszcze tyle sił po zabiegu i muszę odpocząć.:/Wystarczy na dzisiaj.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - pisalam juz ze wszystkie wyniki mam w novum a nie pamietam. Przy najblizszej wizycie zrobie kserowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...ok.:P Widzisz...skleroza ! A czy coś Ci kiedyś mówili o hormonach?Pytam, bo AMH idzie zazwyczaj w parze z FSH.:/ I 2 moje pytanie, co jest u Was jeszcze problemem oprócz tego AMH właśnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha-a u Ciebie jest coś jeszcze prócz tej rezerwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuza.:)No to mamy trochę podobnie.:/U mnie lewy jajnik mniejszy.:(A moje AMH jeszcze gorsze.:-/Chociaż podobno przy 0,1 zachodziły w ciążę.:))Szkoda,że u mnie Dr Dobek i Zamora nie chcą, bym już się stymulowała !!Mówią,że dawstwo będzie lepszym rozwiązaniem...ale ja w to jeszcze wierzę,że nawet bez leków coś zobaczę.:P Tak jak pisałam wcześniej spróbuję nadal mierzyć tempkę i usg tu robić i jak coś zobaczymy,to dawaj do Novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren...dzięki za Juliaaa.;D Juliaaa-wysyłam Ci to,co mam na pocztę.:))Przyjmij na Face zaproszenie,bym zdjęcia mogła zobaczyć ! Zuza-dostałaś linka do Juliaaa od Agnirem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - tak dostałam linka. Najważniejsze to pozytywne myślenie. Ważne żeby się nie załamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Zuza, ale sama widzisz w stopce, ile aż ja tego mam.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliaaa...wysłałam Ci wszystko,co mam na e-maila!Jak coś się pogubisz--pytaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie doszły mi zdjęcia Julci.. Nie mam face ani nk, więc nie otworzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - jak przyjmie moje zaproszenie na Face, to ściągnę i Ci prześlę.;D Bo jak na razie nie mogę głównego otworzyć, a galerię ma zablokowaną.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - chodzi mi o Twoje 2 ICSI...chyba nie doszłaś do niego, skoro po nic się nie zapłodniło - tak ? Dobrze rozumiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinko -własnie Ci przesłałam swoje fotki w odpowiedzi na twojego e-maila:) igrek -nietstey zdjatka od Ciebie mi sie nie otwieraja:( dzis moj 2 dc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a masz konto na naszej - klasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliaaa - a dlaczego Ci się moje zdjęcia nie otwierają ? Może nie masz zainstalowanego jakiegoś programu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - a teraz stymulacja, by były pęcherzyki i punkcja - tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - teraz miesiąc przerwy a w następnym cyklu clo i punkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×