Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Agniren, PIĘKNIE!!!!! i niech rośnie dalej :-) Kordianka, no widzisz, jakbys czegoś potrzebowała to daj znać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren- HURRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! BOŻE JAK JA SIE CIESZE SUPRE NOWINKA :) Duży buziaczek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sceptycznie, ale mam nadzieje ze wieczorem sie wszystko wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że możesz spokojnie odetchnąć :) Wynik jest bardzo ładny i nie ma powodu do obaw. Czekamy na relację po wizycie! Przyjmij cichutkie gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - super!!! Ciesze sie Twoim szczesciem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi2983
Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa ale podczytuję od jakiegoś czasu wasze wypowiedzi. Ja również jestem pacjentką Novum- polecił mi ją mój ginekolog, który tam pracował a obecnie współpracuje z nimi. Piszę , bo w dniu dzisiejszym zrobiłam beta HCG w 11 dpt miałam ICSI. Niestety beta poniżej 1. Załamka!!!!!!!!. Rozmawiałam przed chwilą z koleżanką dużo ode mnie starszą ja mam 29 lat od 3 lat staramy się o dzidzię i od razu dostałam kopa na podbudowanie. Ona miała 3 podejścia i za 3 razem się udało. Także trzeba się wsiąść w garść, na każdą z nas przyjdzie pora... Cieszę się tylko ,że mamy jeszcze 6 mrożaczków i mam zamiar po nie wrócić w kwietniu !!!! Nie poddam się tak łatwo. Trzymam za was kciuki i mam nadzieję ,że od was też otrzymam duuuuuuuuże wsparcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Malwi, zapraszamy do nas i pewnie, że otrzymasz duże wsparcie. U kogo się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwi2983
Ja zaczęłam stymulację u dr Lewandowskiego. A sam transfer wykonywał dr. Zamora. Mam mieszane odczucia co do jednego i drugiego. Dr L. bardzo rzeczowy i pocieszał ze mamy 50 % szans bo u mnie śluzówka była bardzo ładna i całkiem nieźle szła stymulacja. Problem leży po stronie męża bo chłopaków jest 6 mln na 1 ml. Pobranych miałam 12 komórek wszystkie dojrzałae a zapłodniło się ostatecznie 8. Dwie mi podano, a reszta zamrożona. Natomiast sam transfer wykonywał mi Zamora.Człowiek bardzo mało mówny , ale ja wychodzę z założenia ,że ważne są efekty , a nie to który jakie ma podejście. Chociaż milej jest zawsze jak lekarz wspiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że dr Zamora jest małomówny ale ja złapałam z nim wspólny język i już nie musze go zagadywać, sam to robi :-) Fajnie, że udało się zapłodnić tyle komóreczek, trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - teoretycznie może wstrzymać @ ( tak samo jak Luteina ), bo to jest progesteron i dopóki go bierzesz, no to możesz nie mieć @, ale z doświadczenia wiem, że i ona przychodzi podczas brania tych leków ! Czy któraś z Was pracuje może w PZU ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nucia83 rozumiemy.;D No to moje gratulacje odnośnie tego pęcherzyka.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - u mnie padało, ale i świeciło słoneczko i ciepło było w miarę, chociaż wiatr wieje zimny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak myślałam, że nucia83 chodzi Ci o tą Panią dr i się tak zastanawiałam właśnie, co to znaczą te inicjały.:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - nie do ZUS-u tylko do PZU-u.;D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - jakbyś podchodziła do punkcji, no to by Ci pobrali po podaniu zastrzyku to, co jest tam w środku tego pęcherzyka wszystko i szukali już na zewnątrz komóreczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - dla mnie Bóg najważniejszy ( staram się chociaż ).:D Teraz troszeczkę odpuściłam w tamtym tygodniu, bo to po zabiegu i nie chciałam wychodzić na dwór, by się nie przeziębić...więc modliłam się tylko przed pójściem spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - witaj ! Ja tylko Novum znam.:D Inne niestety nie !! Przykro mi bardzo z powodu tych złych wyników M.:(Jednak nie załamuj się, bo z tego co wiem, to do IUI szukają i wybierają te najlepsze plemniki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - głowa do góry ! Chyba najbardziej dr Zamorę polecają dziewczyny.:-)Poczytaj wcześniej.;D Piszą o lekarzach...Ja do dr Jakubczyk chodzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - i ja o Wolskim słyszałam tu dobre opinie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - no to Kobieto moje gratulacje ! Nie pamiętam, ile miałaś wcześniej, ale to chyba dobry wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren - a to Ty masz jeszcze wizytę lekarską wieczorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - Kochana witaj serdecznie u nas ! Na nas zawsze możesz liczyć...i na wsparcie i na pomoc duchową przede wszystkim jak na razie.:)Przykro mi z powodu Twojej bety, ale nie można się załamać !! Trzeba walczyć do samego końca.:-)Będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu miałam zaległości i na całą stronę się upisałam.:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc malwi2983, zgadzam sie z Toba ze dr Zamora jest malomówny, ale jest tez bardzo rzeczowy i konkretny. Ja osobiście bardzo pozytywnie go odbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad zmiana lekarza. tyle mowicie o Zamora ze nie wiem czy to dobry pomysl. Czy ktoras z was leczy sie u Dr. Obuchpwskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×