Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

aniaw2010 - a leczysz się już Kochana w Novum ? Odnośnie Estradiolu-teoretycznie powinien być niższy !! Progesteron pisałam,że wydaje mi się,że za niski.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - na podwyższenie Estradiolu bierze się leki hormonalne.;D Ja na obniżenie FSH biorę estrogeny ( Estreva żel, Progynova, Cyclo - Progynova ) i równoznaczne to jest z tym, że one też podwyższają Estradiol.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - Bo zastępują Ci ten naturalny, wytwarzany przez przysadkę.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - ja na Hashimoto biorę Euthyrox 50 mg 1 x 1.:D A Ty masz tą chorobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no to tak jak ja z rana, jak wstanę...a w sumie no to już około południa !! hehe Jak pójdę od poniedziałku do pracy, to będę czytać Was dopiero od godzinki 16.00, więc będę miała też sporo do czytania wtedy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biorę euthyroź 50 na zmianę z 75, kurcze czyli dojdą mi pewnie nowe leki oprócz bromergonu i euthyroxu, niestety nie mam tej możliwośći leczyć się w Novum bo jestem z zachodniopomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek działaj, działaj daj jutro znać co Ci wyszło i z czym zrobiłaś, bo jak ser to tak z 0.5 kg sera, żółtka i masło tak jak na sernik bo sam jest za suchy...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że miałas też problemy z endometrium, właśnie gin przy ostatnim USG mruczał sobie pod nosem na temat cienkiego endo to było w 8dc. i było 1,8 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch dziewczynki! ja troszkę pogadałam ze swoimi siostrzyczkami na skaype,bo widzimy się bardzo rzadko ponieważ jedna mieszka w Niemczech a druga w Meksyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniaw2010. a to jakas klinika specjalizująca się w leczeniu niepłodności do której chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - a ile bierzesz tego Bromergonu ? Nic się nie martw Kochana na zapas, bo ja nie jestem lekarzem i nie umiem tych wszystkich Twoim wyników w 1 połączyć.:/Zobaczysz--będzie dobrze.;-)) A gdzie się leczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - aha ! A masz tam gdzieś niedaleko jakąś Klinikę Leczenia Niepłodności może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - myślę o jakiś owocach czy konfiturze..,może wiśniowej.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - mruczał sobie ?? Co to znaczy "mruczał sobie" ! Powinien Ci wszystko tłumaczyć.:/Ja to często tak mówię przy badaniu, że " proszę mi wszystko dokładnie od razu mówić " !! 1,8 mm w 8 dc. no to naprawdę baaardzo cieniuteńskie.:/Ja takiego nigdy nie zanotowałam przy badaniach czy monitoringu.:-(Miałam ponad 2 mm kiedyś, ale to jak to FSH było tak naprawdę wysokie i @ mi się zanikła.:-//A może warto Kochana chociaż 1 lub 2 razy wybrać się z Twoim M chociażby po to, aby zlecili Wam komplet badań i postawili właściwą diagnozę ?? Warto, bo to są specjaliści, a to jest najlepsza Klinika w Polsce.;P A to cienkie endo no to na skutek niskiego Estradiolu między innymi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bromergon 1 tab. 2,5mg na noc niestety mieszkam w małym mieście, chodzę na przemian ginekolog - endokrynolog dobrze że jeszcze takowi są, do jakiejkolwiek kliniki niepłodności mam jakieś 250km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - ale fajnie !! ja też chcę do Meksyku ? A Ty tam już byłaś u Niej może ?? Skąd, jak się Ona tam znalazła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - Kochana...pomyśl nad tym tak naprawdę ze swoim M ! Czy nie warto czasami ? Bo gra się toczy o b.wysoką stawkę, a chyba nawet i o najwyższą.:/Ja wiem,że to odległość i pieniądze, ale warto...ja wszystko oddam za to przyszłe dzieciątko. A napisz, od kiedy się staracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty nie stać mnie na jeżdżenie po klinikach, póki co mam syna 8 lat w ciążę zaszłam w tym m-cu który sobie zaplanowałam a teraz takie cuda.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - o...to widzisz--moje gratulacje ! Nic nam nie napisałaś tu wcześniej,że masz już dziecko.:/Myślałam,że dopiero się staracie o swoje pierwsze tak, jak tu większość z nas !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - a w jakim jesteś wieku, jeśli można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właściwie to około 2 lat ale z przerwami majpierw jeden doktorek do kórego chodziłam na kasę chorych wykrył tylko wysoką prolaktynę, leczyłam, leczyłam i dalej nic , poczytawszy trochę na necie nawłasną rękę robiłam hormony i tak któregoś pięknego dnia laboratorium przez pomyłkę zamiast prolaktyny zrobili wynik TSH i wten oto sposób odkryłam niedoczynność wynik był 7,38 , leczyłam, leczyłam już pod kontrolą innegi gina i endo... w 2011 roku mieliśmy trochę kłopotów i nie w głowie było mi myśleć o regularnym braniu leków , na początku tego roku podjęłam decyzję o wizycie u jeszcze innego gina i stąd ponownie te wyniki hormonów............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-siostra poznała męża w hiszpanni na studiach,on był z meksyku i mieszkają tam juz6lat, niestety nie byłam jeszcze u nich bo całe zapasy finansowe wydawalam najpierw na dom, a teraz na leczenie a do tej porty podobnie jak menie27 poszło już z 60tys., a mieszka ona prawie 24tys. km stąd więc pojechać też bym chciał chociaż na miesiąc żeby troszkę pozwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010, to nie jest tak żle bo asz chociaż jedną kruszynkę, może potrzebujesz trochę czasu,trzymam za to kciuki- będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - niezła pomyłka w lab.:/Choć tym razem na Twą korzyść, bo się dowiedziałaś o TSH.;D Proszę-każdego staramy się miło tu przyjść.;-) A Ty jesteś w o tyle lepszej od nas tu sytuacji, że masz syna naturalnie poczętego.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
aniaw2010 - to Ty masz synka ? No to gratuluje ci ! Byłam pewna że Wy tak jak My staracie się dopiero o swjoe piersze .No jesteś w lepszej sytuacji niż My . Mam nadzieje że trafisz na dobrego dr i wszysko bedzie ok , tego ci z całego serca Życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - szybka jesteś , to jutro bedziesz robiła topielca ? Napisz pózniej jak wyszedł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
rene74 - Jak się czujesz ? Ja jak brałam zastrzyki z Fraxiperiny , to mniałam cały brzuch posiniaczony i taki twardy . Zastanawiam się jak teraz bedzie ? Życzę miłej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76. ewuś74 - na pewno Wam jutro napiszę, jak mi ten placek wyszedł.;D Miałam robić inny, ale ten jest prostszy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×