Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość lato 76
ewuś - Dzięńki ci Kochana za przepisik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Kordianka - Tobie równierz uda się , może następna bedziesz Ty ? Życzę ci z całego serca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - no to możesz zjeść na śniadanie i na kolacyjkę.:D hehe A gdzie się uczysz ? Ja tam studiowałam w tym mieście-pisałam Ci już o tym wcześniej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek jak tylko dowiem sie jak u mnie z jajeczkowaniem to dam wam znac. Od wtorku chce isc na L4 by na spokojnie pojechac do novum i wszystko sobie pozalatwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - dzięki za przepisik.:* Wypróbuję...a w jakiej temperaturze pieczesz je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - nie chcę być niesłowna , ale wyszle te zdjęcie , tylko zrobię jakieś , bo nam skradli aparat mniałam tam karty . Bo te co posiadam to dalekie od życzywistości . Powiem że nie jestem taka piękna i szczuplutka, jak nie które dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - Kochana...nie przejmuj się tym aż tak bardzo ! Ja wiem, że to łatwo mówić.:/Mi i nam wszystkim też jest trudno, ale musimy się wziąść jakoś w garść i dać radę, bo mamy o co walczyć--no nie ? Mi też jest smutno, jak patrzę na dzieci czyjeś na nk na Face itd.:( Nie mogę już czasami słuchać o Nich ani no Nich patrzeć !!! Chociaż oczy same lecą mi w Ich stronę...taka przewrotność.:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
No i masz Kordianka już uciekła , no tak trzeba M poświęcić troszeczkę czasu ? A może się mylę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - ja na Politechnice Radomskiej - prawo filii UMCS - u.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - a to to 4 weźmiesz sobie od tego Twojego jeszcze lekarza - tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - ale wygląd nie jest najważniejszy przecież.:/ A masz może konto na naszej - klasie lub / i Facebooku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z moim M jadę na godzinkę 19.00 do Kościółka na Drogę Krzyżową dla młodzieży...pisałam już o tym dzisiaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek - tak naszi znajomy wszystkie maja dzieci , już jako nastolatkowie . Mają zdjęcia na nk i Face, a jak spotykamy się to tylko mają tematy o dzieciach i td . Jest to przykre czasami , zadaję sobie pytania dlaczego ? I nie odnajduję odpowiedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek 180-200 stponi ale i tak zawsze patrze na kolor bo czasem starczy 40 min a czasami 50 nie wiem czym to się ma, wież tak metodą prób i błędów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Nie mam konta na nk i Face . Super że idziesz na Drogę krzyżową , ja tak pomyślałam że jak bedę w kościele to sobie spisze wszyskie Wasze pseudo , i za każdą po modle się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
ewuś - dzieńki za podanie tem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Lecę moje drogie dziewczyneczki . Odezwe się pózniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek lato,dziewczęta ja też to przechodziłam i wiem co czujecie nie wiem już jak Was pocieszyć,wiem to bardzo boli, ale walka trwa i na prawdę może się zakończyć sukcesem proszę bądżcie dobrej myśli, skarby moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wizytę u ginekologa w sobotę , nie pierwszą oczywiście to od niego dostałam skierowanie na te hormony , jeśli estradiol powinno się badać w 3dc. to w 5 powinno być jeszcze chyba wyższe, ten mój pewnie w 3 byłby jeszcze niższy tak? czy można to jakoś wyregulować? a co na temat progesteronu też chyba niski co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
ewuś - Dzięńki za słowa , taka osóbka jak Ty która przeszła tą ciężką drogę może nas zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny własnie wróciłam z pracy i znowu czytania 30 minut, tak jak wczoraj . To forum jak widać nigdy nie śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro idę na 1 urodziny chrześniaka mojego M . I znowu będzie cała rodzinka z dzieciaczkami małymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - wiem, co to niestety znaczy, jak wszyscy wokół gadają tylko o dzieciach.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - kupiłam już sobie drożdże w Biedronce, jak wracaliśmy z Kościółka i jutro działam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×