Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato 76 - no ja no to nie wiem, czy to tak dobrze się się znam na tych problemach ! Chyba wolałabym się nie znać, a nie mieć tych problemów.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki! uciekam już niestety.. Mężuś wraca z pracy i biegniemy na siłkę. Oczywiście trening zrobię bardzo delikatny. Idę raczej tak bardziej towarzysko bo mamy tam mnóstwo znajomych :) Ściskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam oczywiście na myśli, że ja Estradiol miałam ostatnio 20 parę ! Źle mi się napisało.:( A jak u Was wynik tego hormonu dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - no to do miłego.;D I nie przemęczaj się Kochaniutka !! Ćwicz z głową i rozsądnie teraz.;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 sorki że odpisuję dopiero teraz to ciasto drożdżowe to jest tzw.topielec jest bardzo proste bo miesza się wszystkie składniki razem i wkłada w wodę do wyrośnięcia to stary przepis może już masz taki. ajeśli chodzi o zastrzyki w brzuch clexan to ja też dostałam po transwerze i brałam całą ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igerk - ja równierz mrożę ciasta , ale jeszcze owoce , truskawki , wiśnie , czarną porzeczkę , maliny , jagody . A propo jagód , ja robię pierogi z jagodamy i surowe zamrażam tak jak pączki . Dla mojego M robię . Ale z tymi owocamy to super rzecz , bo w zimę biorę sobię z zamrażarki po garści różnych owoców i gotuję kompot .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po pracy w domku. Mąż miał wolne więc pichci obiadek a ja wstąpiłam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek -z ta sensacja to powiem że całe miasto wiedziało , wiesz te moje znajomi niemają takich problemów i troszeczkę sensacyjnie podchodzą . A dla mnie to jest stresujące ? Bo jak powiedziała Kozół ;Niepłodność to jest jak kazda choroba ; .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewuś74 - poproszę przepisik na tego Topielca.:D A miałaś zakrzepicę lub groziła Ci, co brałaś Cleksane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - no to ten Twój M ma z Tobą dobrze !! Kordianka...ale Ci dobrze, że Twój M gotuje.:)Mój mi tylko pomaga,bo raczej sam,by nic nie wymyślił i nawet chyba razem z książką by Mu nie wyszło.:/hehe Ale chociaż pomaga i jest w tym chętny---to już coś....no nie ? Lato---kiedy Cię w końcu zobaczymy ? Wyślesz tego e-maila którejś z nas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Mniało być ;Katarzyna Kozioł ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - a to o jaką sensację chodzi - o to, że leczysz się w Novum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz igrek ja tak na prawę nigdy nie pytałam dlaczego? kazali brać, pisali recepty to kupowałam do dziś nie wie co było podstawą,a jak pytałam na wizycie clexan też to słyszałam tak też i tyle ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż do stolicy przyjechał za swoją pierwszą miłością. A że miała ona dziecko i często z nią zostawał musiał nauczyć się gotować . Po kilku latach zostawiła go, on by przestac myśleć o niej poszedł do policji, a po powrocie ze szkółki w niezywkły sposób poznał mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
Igrek - każda z nas wolała by nieznać się na tego typu problemach . Ale jak już to lepiej wiedzieć niż nie .Ale nie zrozum mnie zle wiesz że mamy takie , a nie inne problemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka ciekawie się zrobiło - w jaki niezwykły sposób Cię poznał ??? Romantyzmem powiało...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dziś dobrego Kordianka na obiad będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
ewuś74 - nie mam takiego przepisu jak możesz to podaj . Dzienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - ponawiam pytanie o Twoje zdjęcie ? Byśmy wiedziały, jak wyglądasz.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam po rozstaniu z chłopakiem z którym byłam kilka lat - z dnia na dzień powiedział, że musi rozstać się ze mną bo dla niego najważniejsza jest pasja i nie ma jednak czasu na dziewczynę. Przez pół roku dochodziłam do siebie aż wkońcu założyłam sobie profil na sympatii. No i ukradkiem wchodziłam na profil mojego m ale nie pisałam do niego. Nie iałam odwagi gdyż uważała, że gdzie taki przystojniak zainteresuje się mną :P Po pewnym czasie dostałam od niego wiadomość z pytaniem czemu ciągle wchodzę i nie piszę :) Od tego się zaczęło. Najpierw wiadomosci, potem rozmowy, a po 2 miesiącach spotkanko na ktorym moj ow maz uklekl i wreczyl imi pudeleczko w ktorym byl kluczyk do jego serduszka :P Wtedy odezwal sie ow popdrzedni - chcial wrocic ale ja juz nie chcialam. Jego mama do tej pory pisze i dzwoni do mnie nie mkogac sie z tym pogodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż dzisiaj roztargniony i zapomniał, że dzisiaj piątek i chyba kurczaka robi :P Nie wiem jak mu powiedzieć, że nie będę go jeść - zjem tylko sałatkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka-piękna opowieść.:P A kurczaka zjecie jutro.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
igrek -No niewiem czy ma tak dobrze ze mną , mósiałabyś jego zapytać ? Ale chiba tak bo nie narzeka . A jeżeli chodzi o sensacje ,no to słyszałam różne spekulacje , że jak to po 13 l małżeństwa ja w ciąży . Pózniej po tym jak powiedziałam to poroniłam nie oskarżam nikogo , Ale kiedyś byłam na mieście i spotkałam mojej koleżanki ojca i pytał się który miesiąc i td , Zrobiłąm wielkie oczy , i nie powiem że zrobiło się mi bardzo przykro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek przepis na topielca 1 masło roślinne 10dag drożdży 0.5kg mąki 4 jajka 1cukier waniliowy wszystko razem mieszamy w głębszym naczuniu formując taką kulkę,zalewamy zimną wodą aż się całe zanuży, po paru minutach zrobi się lekkie i jak już wypłynie do góry wylewamy dobrze wodę i dodajemy ok1-2 szkl cukru w zależności z czym jak z owocami to może być więcej cukru a jak do sera lub maku to mniej bo wiadomo tam też jest cukier i takie wilgotne do blaszek. Ja robie w dwóch wązkich jak do makowców piec 40-50min. ja robiłam już z owocami, serem i jagodami, z makiem, z powidłami śliwkowymi i też pół na pół każda blaszka z czym innym zależy od pomysłu smacznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja psiapsiułka wczoraj urodziła a dzisiaj przyszla sasiadka z naprzeciwka z informacja, że jest w ciąży. Kurcze tylko ja zostałam na osiedlu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato 76
kordianka- ciekawie jak wy poznaliście ? Super że twój M gotuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×