Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

zuzia-zu - Dzieńki ci Kochana za kciuki , napewno przydadząm się . Jak wróce do domu to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martina28 ! Przykro mi bardzo, że Wam się nie udało.:/A jaki u Was jest tak w ogóle problem ? przeczytaj moją stopkę...,bo też nie mam fajnie.:-( Tutaj na pewno znajdziesz pocieszenie i wsparcie, więc zapraszamy do rozmowy.;-)I trzymaj się bo na pewno będzie dobrze ! Kiedyś Ci się uda i będziesz mamą.:-))Zobaczysz !! Uwierz tylko w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu Niechaj ta droga wspólnie obrana tylko różami będzie usłana, a promień szczęścia przyświeca obficie z okazji rocznicy przez całe życie. Ja z M. w tym miesiącu obchodziliśmy 15-rocznicę ślubu, a wcześniej razem byliśmy 5lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - nikt tego nie wie, czy któraś z nas będzie kiedyś mamą ! Tylko Bóg to wie, ale---my głęboko w to wierzymy, bo...cóż innego nam pozostało ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany nie lubie pisać o sobie, staramy sie juz jakies 3 lata, jestesmy 5 lat po slubie , mam zespól policystycznych jajników i tu jest problem :( , leczylismy sie w Lublinie - 7 inseminacji, i wyciagniecie kasy , Kraków in vitro , i teraz powiedziałam że ostatnia moja droga prowadzi do Novum i albo sie uda albo nie bo juz mam dość, płacę duza cenę za wszystko , ciagle cos mi dolega, głowa boli z nerwów, brzuch itp, nerwica sie przyplątała , żal do wszystkich i siebie.., wspieramy sie z mezem bo na nikogo liczyć nie możemy, koleżanki odkad maja dzieci zapomniały o mnie i ciezko mi jest. Będę zagladać do Was i pytać. Dziękuję za dobre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - no Ty Kochana w niedzielę sprzątasz ? Oj nieładnie nieładnie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - a Wam no to zaproponowali takie badanie sami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia Jesteś niezastąpiona. Dziękuje za zdjęcia. W tym samym czasie monka wysłała swoje:) Monka Dziękuje :) A czyje jest to maleństwo na zdjęciach? Martina Gadaj ile wlezie aż poczujesz ulgę. Po to tu jesteśmy.Chyba każda z nas trafiła tu z tego samego powodu.Ja też o swoich problemach rozmawiałam tylko na najbliższą rodziną, z mamą, siostrą. W nich zawsze miałam wsparcie. Żałuje że powiedzieliśmy o wszystkim rodzinie męża bo mieli to od początku gdzieś. Zresztą do dnia dzisiejszego słyszę z ust teściowej że i tak będę miała jeszcze normalnie dzieci. Ciekawa jestem jak. Nie mogę słuchać takiej gadki.Moja mama patrząc jak robię zastrzyki i czasem płaczę z bólu, płakała razem ze mną. Po każdym nieudanym transferze cierpiała, tak jak ja cierpiałam.Poza nimi tylko wy wiecie jak to jest. Dlatego nie trać wiary, nie poddawaj się. Ja wiem co czujesz, wiele z nas przeszło to samo.Ale warto jest walczyć. Ja ci to mówię bo po siedmiu próbach mam w końcu ukochaną córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- jak wiesz mam trochę rozeznania w torebkach, to napisz mi na której stronie ją upatrzyłaś i który model , może mam lub miałam ją w swoich kolekcjach to powiem Ci czy dobra firma i czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - a gdzie się leczyłaś w Lublinie ? Pytam, bo ja też wcześniej.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak igrek po pierwszej wizycie dostaliśmy taki pakiecik badań że szok, za wszystkie zapłaciliśmy ok.4tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - Dzieńki , kurcze zapomniałam przecierz Ty w tej dziedzinie jesteś . Kurcze jakoś wszystko my wylatuje z głowy dziś . To napewno ta jutrzejsza wizyta w Novum tak na mnie działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - ale jaja !!! No nie mogę ! nie uwierzę chyba w to.Ja teżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - opowiedz coś, jak u Niego to Wasze leczenie wyglądało ? Ja Ci napiszę moje.:/O ile tak w ogóle można to leczeniem nazwać.:(Prawie żadnych badań,wysokie FSH po laparoskopii,której można było uniknąć.:/Stracony czas,pieniądze,zdrowie---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek nie wspominam ich dobrze, chcąc dostac kopie dokumentacji musiałam szukac pomocu u prawników bo nie chcieli mi wydać dokumentów!! stracilismy czas, pieniadze i 2 lata z życia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zuzia-zu dla Ciebie i dla Twojego M: - Tatusiu ja jestem za mała na ślub. szepnęła ze łzami w oczkach. - Skarbie nikt nie każe Ci teraz wychodzić za mąż. Jak już będziesz dużą dziewczynką, wtedy poślubisz wspaniałego, wytwornego chłopca, który pochodzi z zamożnej rodziny. wytłumaczył jej ojciec, głaszcząc dziewczynkę po hebanowych włosach. - Będę miała księcia z bajki? spytała rozpromieniona, ocierając łzy. Mężczyzna pokiwał z uśmiechem głową i szepnął jej do ucha: - Tak księżniczko. Będziesz miała swego księcia... Mam nadzieję, że twój Książę czyta to teraz razem z Tobą.:)Wszystkiego,co najlepsze, a przede wszystkim tego malutkiego promyczka, bo chyba tylko Jego Wam brakuje do prawdziwego szczęscia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - ja też nie, dlatego zmieniłam lekarza.:/Pomijają cale warunki, bo w sumie nie o to w tym chodzi najbardziej, no to może ze 2 razy FSH kazał mi zrobić przez kilka lat, bo od 2004 roku.Nie---porażka.Szkoda nawet się denerwować, pisząc o tym.;-( I co udało się z prawnikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek jak?? śmiech!! bo teraz z moja wiedza to ja wiem że robili mi inseminacje za inseminacją nie zwracali na moje słabiutkie endo :( a to podstawa do utrzymania ciazy.., leczyli mnie metformaxem az sama odstawiłam bo nabawiłam sie wsteretu do jedzenia schudłam prawie 20 kg i do dzisiaj mam zespól jelita wrazliwego i diete do dnia dzisiejszego trzymam bo z bólu brzucha płakałam . A profesor nawet nie pamietał ile miałam zabiegów.. szkoda słow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - szlag mnie trafiał, jak 3 dni nie mogłam się do Niego dodzwonić, bo wiecznie był zajęty.:/Jak mi FSH skoczyło po laparo, to kazał mi brać Cyclo - Progynovę i co 2 dc. robić badanie i jak spadnie do 12, no to przyjechać, a ja tak kilka miesięcy robiłam i nic.:(I co---miałam tak do usr....nej śmierci ??? :-( Cienkie endo---w ogóle zarodek się nie zagnieździ w takim.:/ A mi kazał się brać za robotę, bo jest płyn owulacyjny, a potem się dziwił, że ciąży nie ma.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja koleżanka jezdziła do Łodzi , I powiem to co ona tam przeszła , to nikomu tego nie życzy . Pani dr przepisywała jej rózne leki , a co najważniejsze kosmicznie drogie . Mniała wysokie FSH , i dopiero jak trafiła do Novum . Lekarz dobrze ją poprowadził , i teraz ma parke . Ja Wam wcześniej o niej pisałam . Ale co szokujące jezdziała do Łodzi , Krakowa ,Wrocławia. Przez błędy lekarzy straciła sporo kasy i czasu . Żaden z tych lekarzy nie kazał jej zrobić FSH. I to lekarze ? To przecież podstawowe badanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marina - witamy w gronie elitarnym🖐️;) lato - mam jutro rano wizyte, napisze wam jak dojade do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0 badań ( parę razy tylko FSH, Estradiol ) i 1 raz CA-125 )i to by moje Panie było na tyle przez kilka lat.:/Wizyte 100,00 zł., a jak nie przyjechałaś na wizytę z monitoringiem, to jak w trakcie kazał CI zrobić usg, no to 200,00 zł. razem się płaciło.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie liczę na to zbicie FSH nawet do normy, ale i tak mi spadło o połowę prawie przez ostatnie parę razy, jak je badałam ! Przy takim wysokim FSH też czasami można coś jeszcze wyprodukować.:)Straciłam 2 lata, bo mogłam wcześniej podejść do IVF z własnymi komórkami, a tak to d...a.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina28 - a miałaś sprawdzaną drożność jajowodów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74, igrek - bardzo dziekujemy :) igrek - dziewczynie która wynajela mieszkanko bardzo zależało, zeby dzisiaj sie wprowadzic wiec niestety nie bylo wyjscia. Wczoraj M malowal a dzisiaj musielismy posprzatac. Normalnie niedziele u nas leniwie i rodzinnie :) lato76 - a co to za torebka? moze wklej linka? ja kocham torebki!!!!!!!!!!!!!!!! martina28 - teraz juz jestes w dobrych rekach. Trzymam kciuki za Ciebie bardzo mocno.!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam jakis wywiad z Lewandowskim i zapytali go o pare ktora zapadla mu w pamiec. Powiedzial ze jest bardzo duzo par ktore pamieta i duzo par potem odwiedza ich z dziecmi, ale byla para która miała in vitro z 10 czy 11 razy w roznych klinikach i nic. W koncu przyjechali do novum i udalo im sie za pierwszym razem!!!! Zawsze jest szansa i trzeba miec nadzieje, nawet jak wydaje nam sie ze juz nic nie da sie zrobic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram Zuzię - trzeba walczyć do samego końca, nawet jak już braknie nam sił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - To tak zwana torebka kuferek , a dróga co mi się podoba to z kolekcji Zary mieszcząca A4 . Zobacz , jedna i dróga to około 300zł kosztuje . Ale żebym jeszcze pewna była że to skóra ? A może skóropodobna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg30K
Witam wszystkich serdecznie, Bardzo dawno temu była aktywnym uczestnikiem tego forum. Niestety przez ponad 10 lat nie udało mi się zajść w ciążę i na razie muszę odpuścić (po ostatnim IVF, które nie było łatwe-hiperstymulacja). Zajęłam się tematem niepłodności troszkę od innej strony- "naukowej" :). Kochane piszę pracę magisterską dotyczącą problemu niepłodności, bardzo was proszę o pomoc wypełnijcie dla mnie ankietę :). Proszę o pomoc Z góry bardzo bardzo dziękuję Tu znajduje się moja ankieta http://www.ankietydlaciebie.pl/ankiety/pokaz/834ac3ab-4a6a-4b53-e74b-4f44d8d58771

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×