Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igreczku tez bedzie i u ciebie, ja w to wierze. ze wszystkie na tym formum w koncu beda mialy ten wielki cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!! Nie dawno wróciłam z W- wy, spytacie dlaczego tak pózno ? Odwiedziłam rodzinkę męża ,ale wszystkich oszukałam powiedziałam że przyjechałam na kontrole do dentystki . Spotkałam się jeszcze z moją siostrą . Więc tak mniałam dzisiaj u mojej usg dr powiedziała że niby wszystko w porządku ,ale słuchajcie mniałam robioną Skaryfikacje Endometrium (scratching ). Jestem tym wszytkim załamana , mam jeszcze zrobić posiew , USG piesri i td .Jak dzisiaj popatrzyłam że przy Novum stały samochody z rejestracją z Wrocławia, Krakowa i Gdyni lub Gdańska.Ile oni mniały kilometrów do pokonania koszmar !!! Dzisiaj widziałam w Novum dziewczyne wyznania islamskiego , była cała zamotana w takiej chustce . Najwyrazniej klinika Novum jest dobra , skoro ludzie jadą z całej Polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - super że betka przyrasta!:D karinka - ja Ci dam bliźniaki, niech no moj mąz by tylko usłyszał to by nasienia nie oddał:P a na serio - to niech bedzie co ma byc byle juz:D agniren - odpoczywaj Kochana ile wlezie teraz:) igrek - brałam clo przez 5 dni po 1 tabletce i bravelle ( w sumie 3 zastrzyki). Dziewczyny u mnie raczej dwa pecherzyki dojrzeja, tak mi sie wydaje ze te w prawym tylko rosnąć będą bo juz tak wczesniej miałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - Po wypowiedzi tej pani zwolniłabym ją natychmist !!! Co za babsztyl takie żeczy mówi chora jest czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - tyle pęcherzyków super gratuluję !!! Będę trzymać kciuki za Ciebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato a co z crio w tym cyklu? i na czym polega to badanie endometrium? ja kiedys jak byłam w Novym to była wietnamka, ledwo mówiła po polsku, Pani z rejestracji nie mogła sie z nia w ogóle dogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina -Witaj !! gratuluję ci przyrostu bety !!! Rośnij , rosnij .........!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - a co to takiego ta Skaryfikacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato i czemu jesteś załamana, skoro wszystko jest niby ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lato 76 - robiłam...wyżej już o tym napisałam.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - igrek -Juz Wam piszę . To polega na tym że wycinają ci malutki kawałeczek endo i badają . Tak jak w moim przypadku , dlaczego zarodki nie chcą zamieszkać ? .Napisałam Wam prostym pismem żebyście zrozumiały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane:) Ja dopiero wróciłam do domku po pracy. Ostatnio nie mam za bardzo czasu , żeby do was pisać , ale wieczorkiem siadam i czytam co tam u was słychać. Michaline super beta niech rośnie. Za resztę też cały czas trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - a kiedy wynik tego badania ? Czy już go masz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - chodzi o te badania . skaryfikacja , posie i inne badania . Dr powiedziała jak wyniki będę ok .To mam zadzwonić i umówić się na wizyte 11 lub 12 dc . Powiem że zdziwiło mnie troszeczke to , bo zawsze jak podchodziłam do krio to mniałam wizyte 1 lub 2 dc . Teraz jak wyniki będą ok to mówiła że możemy przystępować do krio i td . Mam brać Enkorton jak dostanę @ od 1 dc do 11 lub 12 dc bo w tkich dniach cyklu kazała się zgłosić się . Może będzie wszystko ok , ale już tyle dziewczyny przeszłam ,że jestem wrażliwa na takiego typu sprawy . No rozumiecie mnie ? Jak czytałam forum , to jakoś niezauważyłam żeby ktoś coś takiego mniał ? Ale może trzeba być dobrej mysli i nienakręcać się . Ale jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - mi dopiero dzisiaj go pobrali , a na wynik troszeczke trzeba poczekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Ja dzisiaj tylko n chwilę bo padam na twarz. Byliśmy z mężem w Radomiu i musiałam wstać o 4 rano. Córka uznała że 3 w nocy to jeszcze lepszy moment na pobudkę także jestem na nogach już ładnych kilkanaście godzin i na oczy nie widzę. Michaline Śliczna betka, oby tak dalej:) Agniren A z tym poznawaniem ciąży to wiesz jak to bywa? U mnie od początku był chłopiec. Każdy mi to mówił. Na twarzy się nie zmieniłam, brzuch miałam za ładny na dziewczynę i tak dalej i tak dalej. Nawet lekarz na usg widział siusiaka. I co? Mam córkę :) Żartuję sobie oczywiście, zawsze miałam ubaw z tym gdybaniem. Ale mimo to uległam tym presjom i do połowy ciąży do brzucha gadałam synku i kupowałam męskie koszule :) Trzymaj się i dbaj o was. Igrek No to miło, że pierwszy dzień w pracy udany. Lato Ja też zawsze obserwowałam rejestracje samochodowe. Masz rację. Z całej Polski ludziska tam zjeżdżają. Julcia Trzymam kciuki za pęcherze:) Kordianka to miłego psychicznego wypoczywania :) Karina Ja w ogóle mam problemy z cerą ale na początku ciązy było strasznie. Potem to samo przeszło. To życzymy dziewczynki. Captcha, cyndi co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to powiecie jak wy radzicie sobie z dołami i smutkami ? czy tez psycha siada? wybaczcie że tak pytam ale pocieszenia szukam :) , i jak moge prosic igrek o namiary na te badania to bede wdzieczna, spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - bardzo sie ciesze ze poszlas na to usg i ze juz spokojniejsza jestes :) lato76 - jak to mowia przezorny zawsze ubezpieczony. Mi przed in vitro kazali robic usg nerek... oni lubia miec wszystko pod kontrola. Na pewno wszystko bedzie dobrze. martina28 - ja po pierwszym nieudanym in vitro przeplakalam caly dzien i pol drugiego, jako ze byl to sylwester to stwierdzilam ze zostaje w dresie na kanapie i mam to wszystko w d. Moje postanowienie noworoczne to nie przejmowac sie, bedzie co ma byc. Pogodzilam sie z tym ze moze nigdy nie bede miala dziecka (biologicznego) i ze jesli nie uda mi sie in vitro z komorka dawczyni to mam jeszcze adopcje. Od momentu kiedy to zaakceptowalam jakos mi latwiej i mam wiecej sily do walki. Oczywiscie sa i gorsze dni ale staram sie myslec pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina - czasami tak , bo przecierz jesteśmy ludzmy . Ale niema co , trzeba myslec pozytywnie , bo dużo równierz zależy od Naszej psychiki !! Ale Kochana masz Nas , poto jest forum . Trzymaj się cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki zuziu-zu , najtrudniej zaakceptować ten fakt.., czasami stwierdzam że zaakceptowałam i wola nieba.., a tu nadchodzi dzień taki ze narzekań od groma i tylko ja nieszczęliwa na całym świecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia - Tak to już jest , czasami czuję się , jak królik doświadczalny . Ale co tam żeby tylko udało się , i wszystko było ok ... Oby tak było jak mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martina ja też po pierwszym jak do tej pory transferze przepłakałam 2 dni i aż do @ myślałam ,że może jednak zdąży się cud i nie przyjdzie @. Myliłam się. Ale mam tak kochanego M , że to on mnie przede wszystkim stawia do pionu i moja starsza siostra. A i stwierdziłam , że trzeba sobie znaleźć jakieś zajęcie. Właśnie będę robić meble u stolarza do drugiego pokoju , bo od 3 lat stoi wolny. Głowa do góry wiem ,że jest ciężko jak nam wszystkim , ale trzeba być pozytywnej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato dzięki za pocieszenie, mam nadzieję że kiedyś słonko saświeci :) głowę mam ciężką , migrena żyć też nie daje a stres trzyma i trzyma wrrrrr, ale wyczekuję dnia chwały i Waszej i mojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Martina , Słonko zaświeci dla ciebie i dla nas Wszystkich Kochana , tylko nietrać Wiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapytam jeszcze czy któraś z Was przeszła jakąś depresję, nerwicę???? ja jestem okropnym nerwusem :( ale pracuję też i nad tą sferą siebie. Lekarz mi mówił , że nawet nie mowi pacjentkom żeby sie nie denerwowały bo się nie da.. ja sie zgadzam z tym . a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakaś porazka , ja juz po tym tak zwanym skaryfikacji endometrium już zmieniłam kilka podpasek , i okropnie brzuch mi boli . Czy tak powinno być ? Może któras mniała coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato 76 - a ile musisz na ten wynik czekać ? Mówiła Ci dr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren ogólnie pożeram wszystko :) Czytałam, że na słodkie dziewczynka, więc domyślam się czemu pytasz :) Nie wiecie jak jeszcze można poznać jaka płeć??? igrek będziesz miała brzuszek, zobaczysz :) mena u mnie problemy z cerą zaczęły się jak odstawiłam anty, poza tym obiecałam sobie, że więcej tego świństwa nie będę brać(anty brałam głównie po to żeby mieć @). Rany dziewczyny jak ja się męczyłam, poszłam w końcu do dermatologa i pomogło po jakimś czasie stosowania maści. Ale problem wrócił tylko trochę mniejszy, ale aż tak tragicznie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×