Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Julciaaa - to chiba nie spotkamy się , ja mam na 14 ale zawsze jestem wcześniej , bo mogą byc korki itd . A wiesz że najgorsze w Wa -wie są poniedziałki i piątki .Ta Puławska w godzinach szczytu jest tragiczna stoisz w korkach ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - jesli chodzi o zare to moze zobacz czy jest u nich na stronie i tam sprawdz czy to skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - ja mam kilka originalnych torebek , jedną mam Gucci i to nie podróbka , ale oryginal . Mój M mówi a kto-to się zna czy to originalna czy nie . Jeszcze mósze przemysleć co do zakupu . Żebym tylko dziecko mniała ,to już troszeczke mogłabym poszaleć . A tu nici , jak narazie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg30K - witaj Kochana ! A czy mogłabyś nam napisać troszeczkę o sobie ? Jaki macie z M problem, ile razy podchodziłaś IVF itd. ? A ankietę ja chętnie wypełnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76, Julciaaa - powodzenia jutro na wizycie.;D A ja chyba wybiorę się jutro na usg do jednego z moich tu w mieście gin., do których czasami chodzę na badanie właśnie, bo nie dostałam jeszcze @ i nie czuję zupełnie nic, by się chociaż miała ona zbliżać.:/A dziś 30 dc. Wiecie może, ile po laparo może się @ przesunąć ??? Trzymajcie za mnie kciuki również, by po tym zabiegu było choć wszystko dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato-jaki kolor tej torebki ? Szukam jej na stronie Zary właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - kochana na pewno wszystko bedzie dobrze!!!!!!!!!! ale kciuki oczywiscie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - nie dziękuję.:)Nigdy po laparo nie było źle,ale wiesz--teraz człowiek no to jest taki przewrażliwiony na wszystko, oby znowu się nic złego nie przepętało.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - ile Cię kosztował ten poor responder ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to ze nie reaguje na leki okazało sie przy pierwszym podejsciu do ICSI. Leki kosztowaly ok 6tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - pytam, bo wiesz, sama się zastanawiam nad tym, ale przy moim FSH i AMH no to są naprawdę małe szanse i nie wiem, czy jest sens kasę wydawać.:/?Co Ty o tym myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero zaczynam w Novum i nie znam tych cen.:/Wiem,ile transfer kosztuje z komórką dawczyni lub z 2 ! A co Ci Zuzia mówił Zamora na to Twoje AMH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja tam słucham sie lekarza i robie to co mi mowi. Wiec jesli powiedzieli ze nie ma sensu to napewno wiedza co mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamora mowil ze niskie i ze bedzie ciezko. Mowil tez ze to co na plus to to ze jestem przed 30-stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zapewne masz rację ! Ale...szukam różnych wyjść-bo może i warto by było aż tak zaryzykować!! A co Ci Zamora na to Twoje AMH powiedział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha.:)No ja już w tym roku 32 lata będę miała w październiku.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ja jade bardzo rano, ale potem musze wrócic do pracy i troche sie obawiam na którą dotrę:( no ale trudno musze jechac... Bede trzymac kciuki za ciebie jutro&&&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - ja również jutro za Ciebie będę kciuki trzymała i napisz, jak już po wizycie będziesz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa- to szkoda że masz tak wczesniej , myślałam że może spotkamy się ? Ale trzymam za ciebie kciuki !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - to taki rudy lub karmelowy , mam kozaki takiego koloru więc chciałam sobie jakoś podpasować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Masz 32 lata , to jestes o 4 młodsza odemnie . Dziewczynki , a co muwić mi , jak ja 36 lat mam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki , idę zaraz spać . Jutro do Was odezwe się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - czasami wiek nie gra roli. Ja niby przed 30-stka ale z własnymi komorkami to słabiutko. Wiec glowa do gory i odzywaj sie jutro :) Julia - trzymam kciuki za Ciebie i pisz do nasz jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - dobrze że pójdziesz do dr , zrobi ci usg i może będziesz spokojniejsza. Kurcze 30 to jest troszeczke zadłógo trwa to u ciebie , ale może po zabiegu tak ma być ? Nie wiem ? Ja mam zazwyczaj cykle rególarne co 28 dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - Tak , troszeczke masz racje , ale jak mówiła dr Kozioł że po 35 roku to jest coraz tródniej z zajściem w ciąże . A poza tym dochodzą badania i td......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - powiem po sobie jeszcze 4 lata temu mniałam @ taką normalną teraz mam coraz skąmpiejszą . I często bruch mi boli tak jak na @ . Więc nie wiem jak to nazwać . Moja dr mi muwiła , że gdyby ja podeszła do invitra przed trzydziestką . Ale co tam co ma być to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a możesz wkleić linka z tą torebką na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a Tobie to zlecają już może jakieś inne i dodatkowe badania z racji przekroczenia 35 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ja to się już szczerze Ci powiem, że przyzwyczaiłam do tych nieregularnych @-zawsze tak miałam.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×