Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Aneczka - gratuluje Ci , będzie dobrze . Ja byłam kiedyś u dr Szulca bardzo miły i fajny gość , natomiast nie polecam dr Cz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - dzięki za kciuki :) Kordianka - przykro mi z powodu mężulka. Będzie dobrze.. Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alice - Witaj ! przykro mi , ale masz jeszcze 2 komureczki .To trzymzm kciuki żeby wszystko było ok .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja właśnie chodzę do dr Cz. :) Ale powiem Ci, że na razie nie mogę złego słowa powiedzieć o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalina - to dobrze że nie masz wymiotów .Ale powiem że ładnie wygłądałaś . Podobno kobietki w ciąży bardzo tryskają energiją . Właśnie taką Cię zapamiątałam z Novum . Mi teraz zadzwonili żeby wcześniej przyszła , bo mniałam dzisiaj być na 18 , a powiedzieli że dr prosi żebym przyszła na 17.30.Oby ten pęchęrzyk pęńkł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - to może ci podpasował ten dr , ja natomiast bym nie poszłam do niego . I duzo dziewczyn wypowiadało się o nim z......Ale decyzja nalezy do ciebie . Super dr jest dr Z , i w dodatku na wszystkim się zna . Uważam jak i tak płacisz za wizyte , to wole pójśc do bardziej doświadczonego dr . Nie zrozum mnie jakoś zle . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - ja wiem, że on ma kiepskie opinie, ale wyszłam z założenia, że pierwszą stymulację przejdę z nim. Jak coś by było nie tak to wtedy zmienię lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka - ja jak siedze w Novum i czekam na dr O lub Sz lub dr Z . To do dr Cz wogóle niema pacjęntów dlaczego ? No to juz wiadomo . Ale jak dla mnie to by była strata czasu i kasy . Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - mam nadzieję, że będzie ok i nie będę musiała zmieniać lekarza. Jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja dostałam @ więc ide jutro na wizyte do dr Z. Lato76 - trzymam kciuki za pekniecie pecherzykow :) aneczka_k - gratuluje i mam nadzieje ze jajeczko uda sie bez problemu zaplodnic. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-a ja pisałam wczoraj do wielu ośrodków adopcyjnych e-maila i na razie nie będziemy się śpieszyć z tym ślubem, no bo są takie, gdzie nie jest wymagany staż małżeński lub nie trzeba być nim wcale.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-ciężko mi teraz tak Wam wszystkim odpisywać, bo czytam w pracy czasami,a tu nie mam za bardzo jak tak dokładnie, a w domu po no to różnie bywa! Witam nowe osoby i życzę powodzenia w dalszym leczeniu.;p Ja jak na razie czekam,biorę ten lek,piersi trochę czuję,tempka nie zmieniła się,więc wątpię,czy coś się tam w środku dzieje.mam nadzieję,że już szybko do mnie zadzwonią!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj idę 1 raz na zumbę, staram się nie myśleć o leczeniu, bo się nic jak na razie nie dzieje u mnie.:P Myślę,by już zacząć ćwiczyć po tym zabiegu-w końcu miałam go 11.02,więc dawno.;p Na basen nie chodzę,by sobie posiewu nie popsuć.;-)Odwiedzamy w weekendy znajomych i rodzinkę,cieszymy się z ładnej pogody,no i czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w styczniu byłam na szkoleniu na którym uczono nas prowadzenia zajęć z zumby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Alice witaj Agniren widzę, że jesteś jednak przede mną z porodem, nawet stopkę zmieniłaś. Dziękuję za zdjęcie, duży/a jest :):) Ja mam to badanie, które Ty teraz miałaś 2 kwietnia. Dzidziuś rośnie dziennie 1 mm, więc łatwo policzyć ile ma. Michaline witaj w klubie ;) Mnie też ciągle mdli, ale bez wymiotowania. lato trzymam kciuki żeby pęcherzyk ładnie pękł :) Aneczka oby jajeczko się zapłodniło :) Pozdrawiam wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - czyli mogłabyś mnie coś nauczyć - tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina1212 u mnie bylo spore zamieszanie z tymi datami. Ostatnio mialam wizyte o 22 wiec niewiele porozmawialam i bylam bardzo przejeta. Dopiero wczoraj na spokojnie o wszystkim porozmawialam, zadalam pytania. Teraz mialam dwa rodzaje usg dopochwowe i zewnetrzne. Zabralam meza ze soba, ale byl przejety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki- Julciaaa-to pobranie komorek,do okolo5 naprawde duuuuzo mniej boli od HSG ,a pobieraja w zaleznosci z tych jajnikow na ktorych sa dojrzale pecherzyki,ja mialam raz jeden pech na lewym jajniku i pozostale 4 na prawym,to z ktorego ci beda pobierac dowiesz sie na wizycie przed umowieniem na punkcje czyli tak zwany pick up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex1980-witaj kochana wiem co teraz przezywasz,pamietaj ze jestesmy z toba,bedzie dobrze tylko sie nie denerwuj,odppoczywaj i sobie dogadzaj.Trzymam mocno zacisniete kcikaski za twoje powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki-jak Wam coś powysyłam z Avonu, no to przypadkiem, bo nie selekcjonuję e-maili.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-a ty bierzesz caly czas folik? bo mi moja gin kazala brac caly czs i to 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja za 2tyg jade z mezem do novum w wawie czy ktos ma pojecie o parametrach nasienia ?? u mojego meza nie stwierdzino plemnikow w nasieniu i reszta parametrow do kitu, czy ktos mial taki problem i byl w n ovum? ( co powiedzieli )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ttinna :) Ja mam troszkę orientacji w badaniach nasienia. Mój mąż ma bardzo słabe, w piątek byliśmy w Novum u androloga dr W ( którego zresztą polecam ). Jak się okazało przyczyną złego nasienia może być wiele rzeczy - u nas jest wędrujące jedno jądro. Niestety mąż musi je usunąć gdyż ono uszkadza u niego wszystkie plemniki. A jak ze sprawa u Ciebie ? Co u męża w wyniku źle wyszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KORDIANKA WITAJ u mnie tez nie zaciekawie od 6lat zmagam sie z cyklami bezowulacyjnymi ? jesli sie orientujesz w temcie nasienia to w osadzie nasienia plemnikow brak znaleziono pojedyncze bardzo atroficzne komorki spermatogenezy CO TO ZNACZY ?? dzieki za szybka odp. ja sie zapisalam do dr. wojewodzkiego wiesz cos wiece na jego temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ttinna-u nas nie bylo tego problemu ale mojej sistry citecznej maz tak ma,zrobili mu bipsje cinkoiglowa jader i tez tam nic nie bylo,teraz ona mysli o nasieniu dawcy,ale Wy narazie sie nie denerwujcie w N sa fachwcy i jeszcze nic nie jest przesadzone dopoki nie zrobicie szczegolowych badan.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aajda11 czyli jak po biopsj tam nie znajda plemnikow to nie ma juz zadnego ratunku w postacj zastrzykow lekow itp.... ????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ttinna-u niego po biopsji nie znalezli zadnego zdrowego plemnika,powiedzieli im wtakiej sytuacji nic nie da rady juz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×