Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość ajda11
Martina28 ja czekam na kolejne podejscie az mi spadnie FSH .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - nie miałas w nOvum znieczulenia do pobierania komórek na cyklu naturalnym? bo ja własnie sie do takiej procedury przymierzam.... tez nie lubie znieczulen, wole na żywca, bo mam duzą tolerancje na ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa-nie mialam zniczulenia bo tez mam duzy prog na bol i bardziej sie boje znieczulenia.Jak mialam zabieg HCG droznosci jajowodow to tez nie bralam znieczulenia chociaz jak bym miala teraz miec to HCG to juz bym nie dala go sobie zrobic na zywca tak to okropnie boli,ale pobranie jajeczek to pikus naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta.:P Ja wczoraj w ogóle nie miałam czasu na neta--dzisiaj w domku nadrobię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- jesli bedziesz miala do 5 kom to nie bierz znieczulenia ogolnego,to naprawde jest mniej bolesne jak niekiedy @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex 1980
Hej! ja jestem czwarty dzień po pierwszym in vitro. Staram sie od 6 lat- niedrozny jajowłabe wyniki nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - no my nie chcemy nawet duzo komórek zeby nie mrozic zarodków duzo. A jak pobieraja? z dwóch jajników tak? nie tylko z jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane dziewczynki:) Nie pisałam , bo nic się szczególnego u mnie nie dzieje. Odebrałam wynik przeciwciał antykardiolipinowych i jest w porządku. czekam na @ , bo mam dostać we środę i zaczynam brać od 4 dnia clo. Mamy jechać w tym miesiącu na transfer... Zobaczymy co z tego wyjdzie.Rzeczywiście zrobiło się cicho na forum. Witam nowe dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi-gratuluję anty w porządku.;D To bardzo dobrze, bo ja niestety je mam przy swojej chorobie, ale nauczyłam się z nimi żyć już, a kobiety rodzą z nimi też !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moje Kochane:-) Ja tez wczoraj miałam intensywny dzień. ZOO, grill :-) Kordianka, jadłam gofry, wzięłam szarlotke- przeeepyszne!!! Myślałam, ze zobaczę małe tygrysiatka ale chyba jeszcze za wcześnie. Calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A igrek i byłam u tybetańczyka. Piję na razie te ziółka co mi dał i M też. Odstawię je przed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z wizyty. Dzidzius ma sie dobrze, ma 6 cm i jest bardzo ruchliwy. Machal dzisiaj raczkami i nozkami. Badanie przeziernosci karkowej jest w normie. I generalnie wszystko super. Baaardzo sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny milczałam bo po mojej kolejnej porażce nie wiem co mam dalej robić pewnie sama nic nie wymyślę .poczytałam dzisiaj o badaniach immunologicznych wprawdzie raz je zrobiłam u Tchórzewskiego w łodzi wszystkie wyszły ok .a jak było u was czy badałyście się pod tym kątem pytam się starających i już zafasolkowanych. może warto je powtórzyć u jakiegoś innego specjalisty z tej dziedziny. pozdrawiam i zycze kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - a co pijecie dokładniej ? Agniren - super, że u Was wszystko w porządku.;p 5 cm jaki już duży !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - a o jakie konkretnie badania Ci chodzi ? Ja uważam, że warto je jednak powtórzyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Agniren super, że badania przeźorności karkowej wyszły WAM w normie! My po tych wynikach mieliśmy traumę. Były złe dlatego była amniopunkcja.............. Ale wszystko skończyło się dobrze , bo Maluszek zdrowy. Kotek po 3 nieudanym transferze badania o których piszesz nam Dr. Cz. tez zalecił. W Łodzi. Nie zdecydowaliśmy się. Dlaczego? W Naszym przypadku KASA zdecydowała. Teraz nie żałuję sobie dodatkowych "przeżyć" Za 4 nieudanym razem zmieniliśmy prowadzącego (z różnych przyczyn)> Udało się za 7 RAZEM. Buziaki dla WAS wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Kotek ile liczysz sobie wiosen? I Co z nasieniem? (przepraszam jak nie doczytałam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki . Byłam dzisiaj w Novum na usg niestety pęchęrzyk niepęńkł . Dzisiaj o 18 wzięłam pregnyl i mam nadzieje że pęknie . Jutro mam kolejne usg , i zobacze . Posiew który robiłam w piatek wyszedł dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Ja podchodziłam na cyklu naturalnym i byłam w Novum usypiana ,podczas pobrania komórek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyndi skoncze 37 w czer. mnie tez doktor cz. pokierował na te badania zrobiłam . ale z jego prowadzenia też zrezygnowałam, a ini lekarze na te badania mają podzielone zdania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia- zu ,a Ty to w srode będziesz mniała wizyte ? Ja mam jutro pokazać się przed 18 ,na usg . Jak pęknie pęcherzyk to tak za 3 dni będzie transfer . Jak oczywiście moje śnierzynki przeżyją . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline było zapytać przy kasie o Kordiankę bo cały dzień byłam w pracy a dziewczynki wiedziałyby, że chodzi o mnie :) Co do gofrów to rzeczywiście złe nie są - na pewno w całym zoo jako jedyne nie są z mrożonego ciasta tylko ciasto jest na bieżąco robione :) A że wszyscy pracownicy z różnych pawilonów znamy się tak więc wiemy co gdzie warto zjeść by potem nie latać do kibelka. W końcu 6 lat doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyndi nasienie męza ok .udało ci się za 7 razem ja 7 mam za sobą ale może dla mnie 8 będzie szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi- Nie ważne kto co pomyśli , pracą to nie przejmuj się .Dzidzuś najwazniejszy jest . Ja kiedys tak przejmowałam się , a teraz dałam sobie na luz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×