Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

monka - zdeceydowna wiekszość badan juz masz bo do insemki były takie same potrzebne, bedziesz musiała miec na pewno powtórzone badanie na posiew TY i mąż ewentualnie, a reszte powinnas miec chyba... zadwon do Z na pewno Cie przymie dodtakowo w poniedziałek. Idz jak najszybciej szkoda cyklu, zaczniesz działać to i zły humorek minie czego Ci zyczę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - mozna kupic i zjesc dalej przeciez...ja nie przypomina sobie azpachu słoniowej kupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia a jak to u Ciebie teraz wyglądać będzie ? kiedy masz mieć podejście do IVF? czy podobną masz stymulację jak przy IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja ustaliłam z dr ze bedziemy stymulowac tak jak do IUI tylko mocniej (w sensie wiecej zastrzyków) zeby było ok 5-6 pecherzyków nie wiecej bo ja mam dziecko i jeszcze marzymy o jednym;) teraz miałam pobrany na wizycie posiew bo mi sie zrobił nieaktualny lekko a ja mam z posiewami problem generalnie... tylko problemem jest to ze mam dwie torbielki i musze czekac az sie wchłoba. dostałam teraz lek i bede go brac jeszcze 4 dni apotem powinnien @ przyjsc a te torbielki sie wchłonąć a jak nie to musimy czekac az sie wchłona do nastepnego cyklu... takze czekam na @ teraz i jak sie zjawi to mam isc do dr miedzy 3-5 dc i zaczynam stymulke wtedy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monka ! Do dr Z to wogóle ciężko zapisać się .Ale możesz zadzwonić i zapytać czy Dr nie chciał by Cię przyjąc pozaplanowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje lato, w pon musz ekoniecznie zadzwoni, a czy fo ivf nie trzeba zrobić jeszcze usg piersi i ekg serca? nie pamiętam gdzie to czytałam, czy w czasie punkcji usypiają? strasznie to stresujące i krępujące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie tak jest pisałam ta stopke , a ty masz ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - tak trzeba zrobic USg piersi EKG zgoda internisty i jeszcze dużo duzo innych badań . A pszy punkcji usypiają , ale nic strasznego . Nieprzezywaj tak będzie dobrze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że nie powinnam się tak przejmować na zaś, ale ja na ogół już tak niestety mam, że wszystko przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacze czywszystko napisane jest, zawsze mam jakiś problem . Napoczątku ta pomarań...... a teraz to jeszcze ...... Ale tak łatwo niepoddam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja napisałam w tej stopce dużo więcej , a zatrzymało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalna -zuzia-zu - igrek - co z Wamy ? Dlaczego żadna nieodezwe się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - tam przytych słoniach ,to czasami w lato to czuć smr..................... Ale gofry dobre mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - mi dr o ekg i usg nic nie mówiła wiec na razie nie wnikam ale ja mam komplet badan do histeroskopii świeżutki a tam tez mnei usypiali, bo to głownie o bezpieczeństwo dla anestezjologa chodzi wiec moze dlatego... jesli chodzi o koszt to 6tys + leki, u nas jakis 1 tyś bo nie bede miala ich duzo, bede dosc delikatnie jak na ivf stymulowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:-) Lato, ja wczoraj oglądałam xfactor, potem ladies i zasnelam. Już jesteśmy po śniadaniu. Potem jedziemy do zoo na dwie godziny i robimy na tarasie grilla:-) kupię sobie piwo bezalkoholowe :-) Życzę udanego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina -Witaj ! To super że poszliście do Zoo .Taka ładna pogoda to szkoda siedzieć w domu. Zazdroszcze Ci tego grila . Ja dzisiaj mniałam na obiedzie rodzinkę mojego M , po deserze poszliśmy na spacerek . Ale juz pojechali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takiej ciszy to tutaj jeszcze nie bylo :) my dzisiaj bylismy z M tata w schronisku po pieska dla niego. Dzisiaj jest u nas wiec mamy niezly sajgon w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry , w ten poniedziałkowy wietrzny dzień . Ja już jestem w pracy , a wy dziewczynki ? Ostatnio coś tak cichutko zrobiło się ? Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , w ten poniedziałkowy wietrzny dzień . Ja już jestem w pracy , a co tam u was słychać ? Zgadzam się z zuzią , że ostatnio zrobiła się straszna cisza . Zuzia-zu - jakiego pieska wzieliście ? Pozdrawiam wszystkich , i życzę miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Taka cisza bo wszyscy zachwyceni takim pieknym weekendem. W sobote robilam porzadki na ogrodzie i tarasie, a wczoraj z pieskiem na spacerze. Bylismy na spacerze nad jeziorem i nasz piesek z tej radosci ze trzy razy wpakowal sie do wody, no chyba bylo mu cieplo. Ciesze sie, to taki aktywny weekend bo dopiero dzisiaj zaczelam sie stresowac wizyta. Mam na 17.30 mam nadzieje ze wejde pierwsza, ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam, za milczący weekend ale w sobotę zachwycałam się z mężem piękną pogodą a wczoraj pracowałam w zoo :) Dzisiaj dowiadywałam się jak działać w sprawie męża. Wszyscy stanęli w pogotowiu i poinformowali, że mam tylko przywieźć męża a oni już się nim zajmą :) To miłe z ich strony bo chociaż nie mam tego dramatu, że mam chorego męża a nikt nie chce go przyjąć bo są limit nfz już się wyczerpał . Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszę bo w sumie nic się nie dzieje jeszcze u nas, muszę czekać i zbierać kasę na zabieg, powoli robimy potrzebne badania i wszystkie prywatnie wrrr. Gdyby ktoś potrzebował zastrzyków merional i gonapeptyl to proszę o kontakt mailowy kajtek.z@interia.pl . Pozdrawiam tych którzy czekają tak jak ja ... A może jest tutaj ktoś z Podkarpacia i chciałby czasami pogadać, pożalić się lub wymienić informacjami i popocieszać to jestem chętna :) !!!!! buźka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajda11
wszystkie forumowiczki witam. Monka-ja wszystie punkcje mialam na zywca ze tak powiem,bo mialam najwiecej5 komorek,anastezjolog z moja gin powiedzieli ze jak jest do taka illosc to dam rade bez znieczulenia,ja okropnie sie boje byc znieczulana,i w sumie to bardzo dobrze ze tego gowna nie bralam bo bol przy pobraniu jajeczek nie jest wiekszy niz przy@ .Mialam potem na naturalnym cyklu podejscia 6 razy misiac po miesiacu ,to ile razy bym zniosla to usypianie,poza tym na wlasnym cyklu rosly mi 2,3 jajeczka,troche doktor stymulowala mnie Femara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×