Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

kotek1975 - ano to chyba że tak, no bo mi to akurat robią w szpitalu zawsze, bo ja się na nie kwalifikuję, jeśli oczywiście mówimy o podobnych chociaż ! A jakie to są tak mniej więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - Acha to Ty serwujesz gofry , jak będę w Zoo to poprosze żebyś mi zrobiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek , ja jestem tylko rok młodsza od ciebie . I teraz podchodze do 3 crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA zazwyczaj jak jestem to na weekendzie kiedy szef nie ma ludzi do pracy. Zawsze stałam na kasie ale wymęczył mnie już kontakt z ludźmi :P Najbardziej lubie smażyć gofry - najcięższa robota ale - zawsze mam czas zeby coś zjeść, pogadać i na tym stanowisku szef najwiecej płaci :P Zresztą podejrzewam, że nikogo innego na to miejsce nie dałby bo mam za dużą wprawę :) Ale jestem skromna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajda - Ja mniała równierz HSG i powiem że nic mi nie bolało . To tak samo jak przy pobraniu komurek . Ale wiesz każdy organizm jest inny i różnie może reagować . Ja kiedys też chciałam bez znieczulenia to nie dało rady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek miałam robione;p.ciała przeciwjądrowe, ocena limfocytów,p.ciała tyreoglobulinnie,p. ciała peroksydazie tarczycowej, p.ciała przeciw łożyskowe.przeciwciała anty-CMV, jeszcze jakiś kilka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - poprostu w tym jesteś dobra , i tyle . Ja zazwyczaj chodze w wolne dni od pracy do Zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato to życzę powodzenia ja mam 6 mrozaczków ale nie wiem kiedy będe podchodzić do kolejnej próby napewno muszę odczekać 1cykl bo podchodziłam na progynowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek1975 - tak właśnie myślałam.:D Ja antykardiolipinowe, antyfosfolipidiwe,antyjądrowe,te z tarczycą no to anty-TPO i anty TG.;p Musiałabym w karty spojrzeć, bo inne też były ! Tylko,że przy moim toczniu i zespole no to jest to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja mam endometrioze i też to jest jakoś powiazane ale zastanawiam się czy jęzeli już raz robiłam czy jest potrzeba je powtórzyc jak byłam na zastępstwie u dr zygler to kazała patrzec na to z' przymrózeniem oka' ale jeszcze się dopytam dr starosławskiej co ona o tym mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Malwi, pracuje cały czas ale wczoraj w racy było mi bardzo niedobrze. Narazie jednak daje radę. Agniren, bardzo sie cieszę, ze z dzidzia wszystko w porządku. Ja to usg prenatalne mam za 4 tygodnie, a za dwa jeszcze zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, wyglądałam Cię przy tych gofrach.. Krecily trzy dzsiecwzyny ale żadna nie była podobna do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Michalina- przykro że ci dolegaja objawy ciązowe ,ale tak to jest ,ze kazdy organizm różnie reaguje . Mam kolezanke w pracy , to straszne mniała wymioty , ale już poszła na zwolnienie . Ciągle chciało się jej spać i td.... Ale dobrze bo dzidzuś jest najważniejszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, najważniejsze, zeby było wszystko ok. Ja wszystko zniose.. Wymiotow nie ma, tylko mdlosci, ale czasami takie nieprzyjemne. I przychodzą same a siebie, nie wiem od czego to ząlezy:-) Byłaś u dr Z.? Bardzo go lubię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Michalina byłam wczoraj u dr O , a dzisiaj idę do dr T . A ty kiedy masz teraz wizyte ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Michaline może w tym czasie wyskoczyłam na drugie stanowisko sprawdzić jak dziewczyny sobie radzą bo na terenie zoo mamy aż 3 punkty :) Takie ładne słoneczko za oknem a ja w pracy :( Może któraś z Was wie gdzie na nfz robią żylaki w pupci :P Od wczoraj latam i załatwiam mężowi skierowania na zabieg, chce żeby był operowany w Warszawie na Urologii ( szpitala jeszcze nie wybrałam ). A Chirurgię zobaczę - jeśli w stolicy nigdzie nie robią na nfz laserowo to pewnie zdecydujemy się na szpital w którym pracuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka, nie wiem, nie pomogę.. Może któraś z dziewczyn będzie wiedziała.. Lato, ja ma teraz wizytę za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki... Nie odzywałam się kilka dni, bo to były ciężkie dni. W sobotę 12 godzin w szkole, w niedzielę imieniny taty... Wczoraj cały dzień załatwiania spraw w urzędach no i wizyta w Novum. Okazało się, że zareagowałam na Clo i mam jeden ładny pęcherzyk (20 mm). Doktorek przepisał mi Ovitrelle i dzisiaj rano zrobiłam sobie zastrzyk. W sobotę idę na usg zobaczyć czy może udało się zapłodnić moje jajeczko :) Mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka gratulacje :) Mi u mnie w szpitalu robili próbę z clo z 1 tabletką ale pęcherzyk urósł do 11mm i przestał - usg robił mi do 25 dnia cyklu. Aneczka a Ty ile brałaś clo ? Mi teraz podnosi dawkę do 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! ładne słoneczko za oknem.;)Miłego dnia Wam życzę.;-) Dzięki za zdjęcie dzidziusia--duży już jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka Brałam jedną tabletkę rano od 5 do 9 dc. Wczoraj miałam robione usg. To był 12 dc. Doktorek powiedział, że pęcherzyk jest bardzo ładny :) Zdecydowanie poprawił mi się nastrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, jestem nowa na tym forum choc czytam je juz od kilku miesiecy. Wczoraj wlasnie odebralam bete po drugim podejsciu do ICSI. I niestety znowu sie nie udalo. Dzis mam ogromnego dola. Poprzednie podejscie mialam w 2010 r w Invimedzie. W 2012 zmienilam klinike na NOvum i z wielka nadzieja podeszlam do kolejnego zabiegu. Pobrano mi 11 komorek, ale zaplodnily sie tylko 4. 2 zamrozone, po ktore pewnie sie niedlugo wybiore. Jak sie jakos pozbieram po tej kolejnej nieudanej probie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ja brałam od 3 do 8 dnia po 1 tabl ale stwierdził, że musimy zwiększyć dawkę i powinno być ok :) Bo póki co mówił, że pęcherzyk nie rośnie tak jakby on tego chciał :( Teraz większy problem będzie z mężusiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, super:-) gratuluje pęcherzyka i trzymamy kciuki :-) Alice, przykro mi, dobrze, że masz jeszcze 2 komóreczki.. a jaki jesy u Was problem.. opisz nam swoją historię.. Witamy na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×