Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hej dziewczyny:) Dziś najważniejsza wiadomość Lena 2005 WIELKIE GRATULACJE!!! Jak cudownie sie czyta takie historie to naprawdę pokazuje że każda z nas doczeka tego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena Dzięki :) Nie wystraszyłaś, każda przechodzi wszystko inaczej, do tego inny szpital, inni lekarze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - super, że i u Ciebie się coś ruszyło.;p Wspaniała wiadomość.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena - bardzo wzruszająca opowieść ? A w jakim szpitalu rodziłaś ? W Pułtusku może u Niekurzaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki.;D Idę wcześniej spać dzisiaj.:-)Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :)) Dziewczyny tak bardzo dziękuje - za miłe słowa, gratulacje :)) ja wczoraj odpłynęłam po tych emocjach :)) wybaczcie :) ale widze, że na forum sie działo, oj działo 4 strony do doczytania ;) i dobre wieście - o fasolce :) ale ja nie dostałam zdjecia :(( prześlijcie prosze :) Lato - czekam na pozytywne wieści od Ciebie i z całego serca Cie ściskam :) - kochana, chociaż w głębi duszy czuje że dzisiaj będzie TWÓJ DZIEŃ :)) pozdrawiam WAS serdecznie - dzisiaj piękne słońce już świeci! to dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Tak Agniren, dzidzia ruszala sie na usg. Ewus, wybacz, Wyslalam pod wszystkie adresy, które miałam. Napisz do mnie, to Ci prześle, albo jeśli któraś z Was może mi wysłać adres do Ewus, bede wdzięczna:-) Miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Już zrobiłam test siusiany i klapa na całego maksa ! Wyszła mi jedna gruba kreska ! jestem strasznie wkurzona na siebie i na cały swiat ! Że też mam takiego pecha , a w głebi duszy myslałam , że uda się. Nieweim co myśleć, rycze jak bobr , bo mniałam nadzieje że tym razem uda się ! Brak mi słów , jestem załamana kolejna porażką ! Zadaje sobie mnóstwo pytań dlaczego ? i niestety nie odnajduje odpowiedzi . Mam zaraz jechac zrobić jeszcze bete . Pozdrawiam wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, mam nadzieje, ze ten cholerny sikany test poraz kolejny nie zdał egzaminu a beta tylko potwierdzi, ze sie mylił. Mocno trzymam kciuki za wynik z krwi. Cholera, zeby sie udało.... Lena, chętnie prześle ale nie mam do Ciebie adresu. Z tego co pamietam to jesteś na nk a ja tam już dawno zlikwidowalam profil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mena to dużo zależy od ludzi którzy sa na dyżurze. Ja pracuje w szpitalu w Wołominie i nie to żebym go broniła ale są lekarze z którymi chętnie chciałabym rodzić a są tacy o których wole nie mówić. Chodziłam do każdego z nich łącznie z ordynatorem którego nie polecam. Moje problemy zbagatelizował ale potem poszłam do dr L ( śmiał się bo 10 lat temu zapytał mnie kiedy do niego przyjde i jak po 10 latach zobaczył mnie w drzwiach myśłałam, że pęknie ze śmiechu ) i do którego chodzę cały czas między innymi dlatego, że jest to lekarz, który zawsze chce odbierać 1 poród swojej pacjentki a wiadomo lepiej mieć przy porodzie osobę do której ma się zaufanie. Do wszystkich je mam ale do niego szczególnie bo na prawdę dobrze zajał, ładnie mnie stymuluje, nie zciąga kasy bo chodzę do niego prywatnie i jak najwięcej badań robi mi w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym dr L prowadził 2 ciąże mojej siostry, ciąże moich koleżanek i to on polecił mi Novum :) Nie to żeby się poddał ale zawsze lepiej działac z 2 stron z uwagi na fakt, ze nasze problemy są z 2 stron i pomoc Novum jest konieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76- nie załamuj sie zrob sobie bete i wtedy bedzie pewnosc sikaniec nie zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - jedz szybko zrób bete. Ja po ostatnim z testami sikanymi obiecalam sobie ze już nigdy go nie zrobię. Ja nadal trzymam kciuki i wierze ze będzie dobrze. Ściskam kochana z całych sił!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27- to najpiekniesza historia jaka od dawna slyszalm poryczałam sie ze wzszenia.:) Mnie nie zraziłaś ja bym tak chciała kilka razy najlepiej ze 3 razy. modle sie o to i sie nie poddaje bede walczyła Dzieki mena za tak piekne przezycie wyobrazałam sobie wszystko to co sie musiało dziac w tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline- dostałam meila dzidzia jest sliczna mimo ze taka malutka. piekne zdjecie rob album zeby pozniej jej jemu pokazac jak wygladał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- trzymam kciuki za pekajace jajo i za wtorkowy transfer. Widac ze w Novum nie ma świąt tez pracuja. Zobaczcie oni robia to dla nas wiedzac ze sa efekty i ktos juz zaraz po świetach bedzie mogł byc szczesliwi nie czekaja ani jednego dnia dłuzej Pracuja nawet w świeta Chwała im za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - tak siedze dzisiaj w domku i jutro raczej tez. Jutro wieczorem mamy tylko pojechać do znajomych na jajeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 to pewnie wina tego sikańca,może hcg iest jeszcze zbyt niskie żeby pokazać drugą kreskę a test nie jest taki czuły,kochana poczekajmy jednak na wynik bety tak jak już dziewczęta pisały wcześniej krew nie oszuka,trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Lato trzymam cały czas kciuki. U mnie wyszło dzisiaj słońce musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - aha ! No bo mówiłaś kiedyś coś właśnie o tym, jak leżałam w szpitalu--pamiętasz ? Witajcie dziewczynki...u mnie słoneczko dzisiaj !!! Lato-trzymam mocno kciuki za Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - leć na betę ! Sikańce nie wychodzą.;/Nucia tak miała--pamiętasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE wysłałam Ci adres na FB i czekam na fotkę:) karina1212 dziękuję za zdięcie, ale słodziak osiem cm. Kordianka moja koleżanka rodziła w styczniu w Wołominie i była bardzo zadowolona, może tak jak piszesz trafiła na dobrą zmianę... Aneczka_K a co u Ciebie,pisałaś wczoraj że fatalnie się czułaś,mam nadzieję że nie na @ trzymam kciuki za dobre wieści bo testujesz w sobotę a to też będzie sikaniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×