Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziękuje dziewczynki za podpowiedzi. Deklaracja dotyczy mojego zakładu pracy. Oczywiście księgowa nic nie powiedziała, ze musi ona wczoraj pójść, dyrektor rzucił ja na bok i dopiero dzisiaj oddał. I oczywiście wina leży po mojej i koleżanki winie - bo nie wysłałyśmy. Tylko, ze nikt nam o niczym nie powiedział. Będziemy próbowały z tym tzw czynnym żalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz coś takiego: niniejszym prosimy o przyjecie dekleracji CIT 8 ( a nie PIT 8 :)) z jednodniowym opóźnieniem. Z przyczyn od nas niezależnych deklaracja nie została wysłana w terminie za co bardzo przepraszamy ... i prosimy o przyjecie deklaracji CIT 8. tralala lallal la. z poważaniem xy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena bardzo dziękuje :) Zamierzam tez pobajerować, że zawsze składaliśmy o czasie itp :P Ach co ja bym bez was zrobiła :P Maz się ciągle śmieje jak o Was opowiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- GRATULUJE JESTES W CIAZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA 3 DNI WYNIK BEDZIE WIEKSZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 Jak ja sie ciesze. Lena pewnie w domu placze smieje sie i skacze z radosci. Gratuluje Ci z zacego serca. Dziewczyny wirus nas opnował:)))) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieje sie i płacze.. musiałybyście moja buzie teraz zobaczyć :))))) ja umre ze szczescia :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) kochane jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena gratuluje :) ❤️ Coraz więcej naszych ciężarnych na forum a mniej nas, tych które nadal działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 2005 - Z całego serca gratuluje Ci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przecierz to ciąża , jak możesz w to watpić . Moim zdaniem ciąża pojedyncza . Ale super , strasznie się ciesze . Oby jak najwięcej takich dobrych wiadomości było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - kazdy musi odstac swoje w kolejce, ale na wszystkich przyjdzie pora!!! Na Ciebie tez!!!! lato - teraz czekamy na dobre wiesci od Ciebie!!!!!!!!! Kciuki caly czas zacisniete!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 2005 - własnie weszłam na nk zeby zobaczyc zdjecie Twoje tak dla przypomnienia Piekna Jestes Blondyneczko jestes taka usmiechnieta na zdjeciach, energia bucha od ciebie jak nic. Mamusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - mam nadzieje , że równierz bedę mniała dobre wieści dla Was . Jutro mam testować , jak nie przyjdzie wczesniej@. Nie wiem mam ochote odpalić auto i przejechać się na zakupy do Arkadii . Ale przemysle jeszcze to , nie lubię chodzić na zakupy kiedy są dużo ludzi .Żeby chociaz na tym dworze cieplej się zrobiło , a to taka zimnica . zuzia-zu co do zastrzyków , to rób takim zdecydowanym ruchem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Zuzia i czekam cierpliwie ale kiedy tak człowiek tutaj siedzi i słyszy, że jedna w ciąży, kolejna i kolejna to zastanawia się - a kiedy to ja będę mogła się tym pochwalić ... Ale jestem dobrej myśli i trzymam kciuki za wszystkie ciężaróweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978- Tak zuzia-zu jest ładna blondyneczka , nie wysoka szczuplutka . Ale gdybyś ją zobaczyłas na zywo to o......jaka z niej laseczka . A michalina równierz jest nie zła l........ka Tak zobaczyć na żywo , to zupełnie inaczej jest . Poprostu każda ma własną urode dopasowaną do siebie . Ale obydwie super wyglądali . Jedna czarnulka , a dróga blondyneczka . Ale zemnie plotkara , to już napewno po mnie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - Wiem ze swojego doświadczenia jak to jest . Zobacz na moją stopke , ile mniałam porażek . Ale ja wierze , że przyjdzie i na nas czas . Wiadomo , że człowiek jest nie cierpliwy , ale cóż na to poradzisz , takie jest zycie . Ale bądz dobrej mysli , bo ta dobra chwila powoli do Nas zbliża się . Więc jesteśmy z tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Lena2005 kochaniutka cudowna wiadomość ogromnie cieszę się razem z Tobą:), buziaczki mamusiu... lato76 skarbie nie stresuj się,czekamy na Twoje testowanko, wierzę że będzie dobrze...do póki nie ma @ jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ssspeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Gratuluje, bardzo sie ciesze. Za każdym razem kiedy jedna z nas zostaje zafasolkowana to kolejka u reszty naszych forumowiczek sie zmniejsza i one też niedlugo nam takie wieści napiszą. Trzymam za was wszystkie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - ja tez bym sie z mila chcecia do arkadii na zakupy wybrala :) w ciagu dnia nie ma tak duzo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - jestem . Jednak nie pojechałam , strasznie zaczął mi boleć brzuch i zostałam w domu . Zrobiłam sobie zieloną cherbatke , i już troszeczke mi przestał boleć . Mam nadzieje , że to nie są objawy @ bo oszaleje . A Ty co porabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - wez moze no-spe. Ja siedze na kanapie i sie nudze. Moze obejrze jakis film. A Ty pij zielona herbatke i sie nie stresuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia - zu - właśnie wziełam no-spe . Dzieńki ! Ja właśnie oglądam film który wczoraj sobie nagrałam na HBO ; Gra o tron 2 ; Więc , życzę miłego oglądania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×