Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Mnie jak zrobiłam 9 dnia od transferu bo mnie wychodziło ,że to mój 10 dzień to jak zadzwoniłam to powiedzieli w Novum że za wcześnie , bo dzień transferu liczy się jako 0. Ale powtórzyłam bete za 2 dni i było to samo więc chyba masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a czemu on Ci chce podać fraxiparine. Ty masz jakieś problemy naczyniowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja@ - ja od dnia transferu biore zastrzyki z fraxiparyny. Ale nie wiem tak naprawdę po co. Ja jestem z tych pacjentek co to o nic nie pytaja tylko robia co lekarz każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety Igrek jak będę miała chwilkę to wyślę wam zdjęcie. Wyglądała jak królowa. Obcy ludzie którzy byli w knajpie na objedzie podchodzili do nas bo myśleli że to jej imprezka:) Masz rację. Skopiuję sobie te wpisy, na pamiątkę. Kiedyś dam małej przeczytać jak mama o nią walczyła:) Alicj@ szkoda że nie wyszło. Masz bardzo dobre nastawienie więc na pewno będzie dobrze. Zuzia od samego rana jutro będę zaciskała mocno kciuki. Powiększ kobieto grono brzuchatych:) A ja dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy.Cały czas zerkałam na telefon czy nie dzwonią z domu. Martwiłam się czy niania da sobie radę ale zaliczyła test na 5. Córcia była grzeczna jak anioł a humor miała jak nigdy.Ufff kamień z serca. Ale powiem wam że dziwnie tak nagle przestawić sie na inny rytm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ Przepraszam cię, straszna gapa ze mnie. Zrozumiałam że się nie udało, ale że to była pierwsza próba więc się nie przejmujesz. Jeśli tak to z całego serca, podwójnie gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - wcale Ci się nie dziwię Kochana ! Ja też zapewne bym się stresowała.:/ Będzie dobrze.;D Musi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle marla0000 - każda z nas chciałaby tak natural zaciążyć.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek - i każdej z Was szczerze życzę jak najszybszego spełnienia marzeń czyli zafasolkowania. Moja historia brzmi lekko i jest z happy endem, ale uwierz, że ja kompletnie nie wierzyłam, że będę kiedykolwiek matką. Przeszłam ogromną depresję, i nie widziałam sensu życia. Dlatego podziwiam Was jak trzymacie się dzielnie. Ja się kompletnie załamałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - zapytaj lekarza o to najlepiej.:D Może po prostu tak profilaktycznie dostajesz,by dmuchać na zimne.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Alicja@ - gratuluje blizniaków ! super ! Aneczka _k - co do dr Lewickiej , to ona moim zdaniem jest małomówna i mało doświadczona . Ale już jesteś po wizycie i najważniejsze , żeby tobie udało się . zuzia-zu - Trzymam mocno kciuki za jutrzejszy test !!!! rudzia_krk- U mnie cała stymulacja włocznie z punkcją i transferem kosztowała 15 tyś . Ja wiem , że sporo trzeba wydać . Narazie mam za sobą 4 nie udane transfery . A teraz mam wszystko zacząć od nowa . Podchodziłam do IVF na krótkim protokole . Brałam leki Menopur, Puregon ,Cetrotide. Ja dzisiaj bylam już w pracy , a po pracy pojechałam z koleżanką kupić dla jej dziewczynek sukieneczki . Bo będą mnieli wesele w maju. Ja wczoraj dostałam już @ węc wszystko zacznie się od nowa , kurcze a już myslałam , że mi się tym razem uda . Malwi - Trzymam cały czas kciuki , oby transfer był udany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, Igrek, myśle ze ten lek związany jest z endometrioza lub hashimoto. Moja koleżanka tez to miała i brała acard. To tez na rozrzedzenie krwi. Zuzia, powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXX76
Cześć... Alicja@ - no właśnie, ja mam mięśniaki również małe i to jest ten problem - małe i ze cztery. Wcześcniej miałam mięsniaka podśluzówkowego, którego mi wycieli, a resztę kazano zostawić zeby nie oslabiać macicy. iza1978- ok 13 lat temu zaszłam w ciążę dzięki novum i urodziłam córke. Teraz zdecydowałam sie na kolejne podejście (mrozaczki), ale niestety nie udało się:(((szkoda....... Podziwiam Was dziewczyny jak Wy walczycie...to jest piękne:)))) pozdrawiam mocno i trzymam za Was kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Zuzia trzymam kciuki za dzisiejszą betę na pewno będzie ładny wynik, malwi odpoczywaj i nie stresuj się, kwiecień będzie Twój :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ! Dziewczyny za każdym transferem brałam zastrzyki z Fraxiperiny, tylko teraz mi jego nie przepisali . Więc zapytalam się dr , to powiedziala że mam wszystko ok i nie musze brac tych zastrzyków . Ja swojego czasu jak brałam zastczyki z Fraxiperiny , to równierz mnialam cały brzuch posiniaczony , az strach było patrzeć . Zuzia-zu trzymam kciuki , i życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam w ciąży , to równierz brałam zastrzyki z fraxiperiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ monka - pisz o sobie Dziewczyno! jestes stymulowana czy przełozyliście na przyszły cykl? lato - ja tez myslałam że tym razem sie uda, ale trudno nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko trzeba walczyć dalej! Wybierasz sie do Novum w najbliższym czasie po dalszy plan działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Tak masz racje , i co tu plakać jak i tak na to niema rady . Jednym słowem trzeba walczyc dalej . Ja własnie nie wiem co mam robić , ale chciałabym ten cykl odpocząć . Ewentualnie porobić sobie jakieś badania i td . Zadzwonie do swojej dr i ona powie co i jak . A u ciebie co tam słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka - no właśnie na jakim etapie jesteś ? Co tak o sobie nic nie napiszesz ? Kobietko , wiesz , że jesteśmy razem z tobą , i będziemy Cie wspierać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - wszystko moja stopka mówi, musze czekać aż sie trobielka wchłonie:( a jak sie wchłonie ruszam ze stymulacją do ivf. Jak tylko cos bede wiedziała to dam wam znać, na razie jestemw stanie oczekiwania...:O No jasne zadzwon i spytaj co radzi dr dalej,mi zawsze takie ustalenia pomagały psychologicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha to już wiem ,te czekanie jest chiba najgorsze . Ja wczoraj po pracy troszeczke rozerwałam się , byłam w Arkadii .Więc kupiłam sobie spodnie i bluzke . Wiec chociaż to mi podniosło troszeczke chumor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Malwi gratuluję pieknego podziału komóreczek wszystko pięknie idzie do przodu i napewno tak zostanie:) Zuzia-zu kciuki ściśnietę za dzisiejsze testowanie, życze Ci z całego serca pozytywnego wyniku:) Ja dzisiaj lepiej sie w końcu czuję ale chyba dlatego, że od wczoraj biorę antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUZIA ZU- trzymam kciuki za dzisiejsza bete niech rosnie kobieta najlepiej przez 9 miesięcy. Badz dobrej mysli daj znac od razu kiedy bedziesz miała wyniki. duza buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×