Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato-daj no nam jakieś zdjęcie swoje--nawet stare ! Tyle czasu i nie wiem, jak wyglądasz.:/ Dziewczynki-czy oprócz zaprzestania alkoholu no to są jakieś inne wymogi, by czegoś tam nie robić, jak się do transferu przygotowujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Zuzia moje gratuluje :) Malwi trzymam kciuki by się udało :) Witaj Itanivy. Słuchajcie pisałyście coś wcześniej o cenniku. Ja posiadam aktualny cennik z Novum, zarówno cennik zabiegów jak i badań więc jeśli ktoś by chciał to chętnie wyśle mailem. Ja za wizytę wstępną płaciłam 150 zł ( wizyta trwała około godziny). Wizyta startowa do IVF kosztuje 140zł, IVF kosztuje 6 tyś. Nie wiem natomiast czy znieczulenie przy punkcji jest dodatkowo płatne, i czy pierwszy rok przechowywania mrozaczków jest płatny a jeśli tak to ile kosztuje. W ogóle to dzięki dziewczyny za podanie przez Was ile zapłaciłyście za stymulacje oraz całkowite koszty IVF. Teraz przynajmniej wiem na co mam się nastawić. Nie jest to tanie ale myślę że gdyby kosztowało nawet drugie tyle to też bym się zdecydowała. Niestety z kasą musimy kombinować sami bo niestety nie możemy liczyć na niczyja pomoc finansową :( Teściowa na przykład wolała ostatnio kupić sobie nowy telewizor plazmowy niż nam pomóc... A reszcie rodziny to nawet wole nie mówić o naszych problemach bo ani nie pomogą a będą mieć tylko co komentować... Takie życie...ale pewnie znacie to ze swojego doświadczenia. Mam pytanie do dziewczyn po punkcji i transferze. Czy Wam lekarze zalecali brać L4 po tych zabiegach? Jak Wy się czułyście? Bo ja o tym nie pomyślałam wcześniej i planowałam na następny dzień normalne pójść do pracy, ale teraz mam wątpliwości.... Doradzcie mi coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Rudzia - co do L4 , to ja i po punkcji i po transferze, czułam sie dobrze ( ale miałam tylko jedna komórke - to też jest inaczej), lekarz pytał sie czy chce L4 czy nie... ja pracowałam z domu/ do pracy wybralam sie na dwa trzy dni. wszystko zależy od tego jaka masz prace, jeśli nie meczącą to możesz iść. ALE - szczerze wziełabym dwa tygodnie L4, ja duzżo leżałam/ odpoczywałam. nie nosiłam jeansów... tylko dresy... PRZED czujesz sie dobrze i myslisz sobie, że normalnie pójdziesz do pracy ale PO - zaczynasz mieć obawy, ..., i chcesz aby wszystko poszło :)... to jest taki STRACH o dzidzie, że weźmiesz L4... nie chciałabym potem żałować, że przez chodzenie do pracy, i siedzenie 8 godzin - nie udało sie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 Rudzia doskonale Cię rozumiem - my z mężem niedużo zarabiamy ( ja pracuje w służbie zdrowia a wiadomo jakie są tam zarobki ). Jedynie co możemy liczyć na pomoc moich rodziców ale wiadomo nie będą pomagać nam cały czas :( A co do pomocy ze strony rodziny męża - dopiero skończyłam spłacać kredyt jaki dostaliśmy w prezencie od jego mamy - nie spłacała kredytów i kredyt przeszedł na syna :( Wysokość raty to mój miesięczny dochód :( Mogłabyś mi przesłać cennik ? Mój mail pysiapysiaczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia,igrek super że u was czysciutko Dziewczynki siadł mi komputer i pisze z telefonu.Wyślijcie proszę captchie wszystkie moje zdjęcia. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 Rudzia doskonale Cię rozumiem - my z mężem niedużo zarabiamy ( ja pracuje w służbie zdrowia a wiadomo jakie są tam zarobki ). Jedynie co możemy liczyć na pomoc moich rodziców ale wiadomo nie będą pomagać nam cały czas :( A co do pomocy ze strony rodziny męża - dopiero skończyłam spłacać kredyt jaki dostaliśmy w prezencie od jego mamy - nie spłacała kredytów i kredyt przeszedł na syna :( Wysokość raty to mój miesięczny dochód :( Mogłabyś mi przesłać cennik ? Mój mail pysiapysiaczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia,igrek super że u was czysciutko Dziewczynki siadł mi komputer i pisze z telefonu.Wyślijcie proszę captchie wszystkie moje zdjęcia. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia,igrek super że u was czysciutko Dziewczynki siadł mi komputer i pisze z telefonu.Wyślijcie proszę captchie wszystkie moje zdjęcia. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Rudzia - co do L4 , to ja i po punkcji i po transferze, czułam sie dobrze ( ale miałam tylko jedna komórke - to też jest inaczej), lekarz pytał sie czy chce L4 czy nie... ja pracowałam z domu/ do pracy wybralam sie na dwa trzy dni. wszystko zależy od tego jaka masz prace, jeśli nie meczącą to możesz iść. ALE - szczerze wziełabym dwa tygodnie L4, ja duzżo leżałam/ odpoczywałam. nie nosiłam jeansów... tylko dresy... PRZED czujesz sie dobrze i myslisz sobie, że normalnie pójdziesz do pracy ale PO - zaczynasz mieć obawy, ..., i chcesz aby wszystko poszło dobrze:)... to jest taki STRACH o dzidzie, że weźmiesz L4... nie chciałabym potem żałować, że przez chodzenie do pracy, i siedzenie 8 godzin - nie udało sie! w końcu to Twoja walka o dzidzie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia,igrek super że u was czysciutko Dziewczynki siadł mi komputer i pisze z telefonu.Wyślijcie proszę captchie wszystkie moje zdjęcia. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 Rudzia doskonale Cię rozumiem - my z mężem niedużo zarabiamy ( ja pracuje w służbie zdrowia a wiadomo jakie są tam zarobki ). Jedynie co możemy liczyć na pomoc moich rodziców ale wiadomo nie będą pomagać nam cały czas :( A co do pomocy ze strony rodziny męża - dopiero skończyłam spłacać kredyt jaki dostaliśmy w prezencie od jego mamy - nie spłacała kredytów i kredyt przeszedł na syna :( Wysokość raty to mój miesięczny dochód :( Mogłabyś mi przesłać cennik ? Mój mail pysiapysiaczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia,igrek super że u was czysciutko Dziewczynki siadł mi komputer i pisze z telefonu.Wyślijcie proszę captchie wszystkie moje zdjęcia. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia,igrek super że u was czysciutko Dziewczynki siadł mi komputer i pisze z telefonu.Wyślijcie proszę captchie wszystkie moje zdjęcia. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 Rudzia doskonale Cię rozumiem - my z mężem niedużo zarabiamy ( ja pracuje w służbie zdrowia a wiadomo jakie są tam zarobki ). Jedynie co możemy liczyć na pomoc moich rodziców ale wiadomo nie będą pomagać nam cały czas :( A co do pomocy ze strony rodziny męża - dopiero skończyłam spłacać kredyt jaki dostaliśmy w prezencie od jego mamy - nie spłacała kredytów i kredyt przeszedł na syna :( Wysokość raty to mój miesięczny dochód :( Mogłabyś mi przesłać cennik ? Mój mail pysiapysiaczka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Rudzia - co do L4 , to ja i po punkcji i po transferze, czułam sie dobrze ( ale miałam tylko jedna komórke - to też jest inaczej), lekarz pytał sie czy chce L4 czy nie... ja pracowałam z domu/ do pracy wybralam sie na dwa trzy dni. wszystko zależy od tego jaka masz prace, jeśli nie meczącą to możesz iść. ALE - szczerze wziełabym dwa tygodnie L4, ja duzżo leżałam/ odpoczywałam. nie nosiłam jeansów... tylko dresy... PRZED czujesz sie dobrze i myslisz sobie, że normalnie pójdziesz do pracy ale PO - zaczynasz mieć obawy, ..., i chcesz aby wszystko poszło dobrze:)... to jest taki STRACH o dzidzie, że weźmiesz L4... nie chciałabym potem żałować, że przez chodzenie do pracy, i siedzenie 8 godzin - nie udało sie! w końcu to Twoja walka o dzidzie! mam problem z wysyłaniem wiadomosci ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌼 Rudzia doskonale Cię rozumiem - my z mężem niedużo zarabiamy ( ja pracuje w służbie zdrowia a wiadomo jakie są tam zarobki ). Jedynie co możemy liczyć na pomoc moich rodziców ale wiadomo nie będą pomagać nam cały czas :( A co do pomocy ze strony rodziny męża - dopiero skończyłam spłacać kredyt jaki dostaliśmy w prezencie od jego mamy - nie spłacała kredytów i kredyt przeszedł na syna :( Wysokość raty to mój miesięczny dochód :( Mogłabyś mi przesłać cennik ? Mój mail pysiapysiaczka@tlen.pl Starania od lipca 2010 Ja : miesiączka tylko po wywołaniu lekiem, policystyczność jajników, podwyższony poziom insuliny Mąż : asthenozoospermia, teratozoospermia, podejrzenie nowotworu jądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia,igrek super że u was czysciutko Dziewczynki siadł mi komputer i pisze z telefonu.Wyślijcie proszę captchie wszystkie moje zdjęcia. Z góry bardzo dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy wiadomość wysłałam ;// igrek / julcia - to bardzo dobra wiadomość!! :) ciesze się ogromnie!!! to teraz możecie zaczynać działać :), oby do przodu ... :) ja miałam mieć wizyte dzisiaj, ale miałam takie bóle brzucha, że pojechałam juz wczoraj do novum... i widziałam już swoją dzidzie tzn. mała kropke ;) na USG :))) USG ciążowe w novum robią po 25 dniach od transferu. gdyż czasem po 20 dniach nic nie widać i dziewczyny nie potrzebnie sie denerwują a wszystko jest OK spotkanie było przemiłe, ale końcowe ( mam taką nadzieje ) termin porodu mam na 14/12 :)! dr T - wszystko wyjaśniła, i dała mi L4 do 26 kwietnia... torbiele sie zmniejszyły o połowe - wiec jest super. :) zdjecia dzidzi nie dostałam, ;/ gdyż lekarka była bardziej skupiona na tych torbielach i na tym jak sie czuje.. niż na drukowaniu zdjecia. ale ciesze sie że jest dobrze! zuzia - trzymam kciuki na BETE :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Julcia, Igrek widzę, że i u Was juz tylko do przodu :) cieszę się bardzo. ja mam wizytę startową 27 kwietnia, zobaczymy co powie dr, do tego czasu muszę jeszcze zrobić ekg, posiewy z M, i wizyta u internisty. Rudzia ja na pewno jeśli dojdzie do punkcji i transferu to biorę wolne, nie mam zamiaru ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Julcia, Igrek widzę, że i u Was juz tylko do przodu :) cieszę się bardzo. ja mam wizytę startową 27 kwietnia, zobaczymy co powie dr, do tego czasu muszę jeszcze zrobić ekg, posiewy z M, i wizyta u internisty. Rudzia ja na pewno jeśli dojdzie do punkcji i transferu to biorę wolne, nie mam zamiaru ryzykować. Lena super wiadomości to na święta Bożego narodzenia będziecie mieli najwspanialszy prezent po choinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena dziękuje.A ja nadal nie wiem jak ty wygladasz.Ta pierwsza wizyta to coś pięknego.Łzy w oczach mi się kręcą na same wspomnienie tego dnia. Rudzia Ja miałam 2 punkcje i każda była inna.Uważam że zwolnienie po punkcji to dobra rzecz.Ja po pierwszej byłam przestymulowana i czułam się fatalnie więc te 2 tygodnie były mi potrzebne.Z transferami było różnie.Raz bralam raz nie. Po ostatnim szczęśliwym normalnie pracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena dziękuje.A ja nadal nie wiem jak ty wygladasz.Ta pierwsza wizyta to coś pięknego.Łzy w oczach mi się kręcą na same wspomnienie tego dnia. Rudzia Ja miałam 2 punkcje i każda była inna.Uważam że zwolnienie po punkcji to dobra rzecz.Ja po pierwszej byłam przestymulowana i czułam się fatalnie więc te 2 tygodnie były mi potrzebne.Z transferami było różnie.Raz bralam raz nie. Po ostatnim szczęśliwym normalnie pracowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - super ze juz widzialas swoja dzidzie i ze wszystko ok. Niech zdrowo rosnie. Dbaj o siebie. Co za koszmarna pogoda w Wawie. Szaro i pada. Nic mi sie nie chce, do tego od wczoraj od wieczora pobolewa mnie jajnik lewy wiec z nerwow znowu pol nocy nie splam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - odpoczywaj teraz ile wlezie i dbaj o swoja kruszynke malutka Dziewczyny czy do INV potrezbne jest usg piersi czy sutków?? bo nie wiem na co sie zapisac amusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - odpoczywaj teraz ile wlezie i dbaj o swoja kruszynke malutka Dziewczyny czy do INV potrezbne jest usg piersi czy sutków?? bo nie wiem na co sie zapisac amusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym skierowaniu masz sutków, a ja zrobiłam piersi, i lekarz powiedział, że OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×