Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato, Iza - może Was zainteresuje, bo Wy lubicie ogrody itp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ochotę dzisiaj na pizzę, więc zamówimy.:)Jeszcze mogę takie jedzenie-no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek dzięki, ja też widziałam tego maila i zapomniałam że to jej a to było jakoś tak niedawno...a myślałam że masz może jakąś fotkę... malwi2983 na pierwszą ciąże miałam podane dwa embriony jeden sześcio a drugi ośmio komórkowy oba ładne z tego co pamiętam tak mówiła dr. a na drugą ciążę, jeden sześcio komórkowy ale słaby, a drugi to był już etap wyżej nie pamiętam jak to się nazywa ??????? ktoś tu kiedyś wspominał i ten był bardzo rokujący tak mówiły te panie i dr.też...teraz jak patrze na te zdięcia embrionów które dostałam przy tym ostatnim krio... to już wiem która jest ta moja córcia,to napewno ten rokujący he,he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich ! szczęśliwa mama 81 - Mam taka nadzieje , że tym razem mi się uda .Ostatnio jakaś depresja mnie dopadła , ale biore się trochę w garść . Dziesiaj mam 5 dc , a przedwczoraj zauważyłam na podpasce takiego coś dziwnego . Podejżewam , że są to resztki moich zarodeczków , strasznie tym się przejełam . Okropny widok , tak naprawde nie życzę nikomu . A tak poza tym umnie wszystko w porządku , mam mieć wizyte w przyszły piątek i strasznie tym denerwuje się . lena66- Dobrze , że bierzeżesz się do roboty . A co do kasy wydanej na leczenie , to masz racje . Ja z kolei znów musze szykować 15 tyś , albo więcej . Moja cała pensja idzie wyłacznie na leczenie i jeszcze nie raz mi brak . A w dodatku mamy jak nie które z was do spłacenia kredyty . Człowiek musi cały czas stresować się . Czy starczy i td . igrek - bardzo , bardzo ciesze się , że u Ciebie wszystko idzie w dobrym kierunku .Ja robiłam usg piersi , tak mi zleciła moja dr . Julciaaa- byłaś może u dr Sz , jeżeli tak to jest bardzo miły i sympatyczny gość .Czyli będziesz podchodziła na krótkim protokole , to dobrze . Ja wcześnie równierz podchodziłam na krótkim , mniałam 12 komórek , a 9 z nich zapłodniło się . Ja wolę jak jest tych komórek więcej , bo zazwyczaj nie wszystkie się zapłodnią . Kordianka - ale masz tesciową , niezle Was załatwiła , jak mogła coś takiego Wam zrobić . Normalnie aż mi krew w żyłach zagotowała się . Zuzia-zu - moje gratulacje !!!! Kciuki nadal zaciśnięte , żeby beta rosła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrk - bardzo ładne drzewko , tylko ta cena wyjatkowo niska . Może sobie zamówię .Dziękuje ! Ja niestety ostatnio jestem bardzo zapracowana , dzisiaj była w pracy o godzinie 7 rano . I po 18 wróciłam do domu . Martwie się bo strasznie mnie bolą piersi , nie wiem dlaczego . Bo tak naprawde dzisiaj mam 5 dc , i już powinno byc wszystko ok . Cały czas jakiś stres mnie prześladuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a może jednak cosik tam jest w środeczku ? Cuda się zdarzają przecież !! Może warto to sprawdzić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie miałam @ i brzuch mnie boli dzisiaj, ale powiem Wam, że fajne uczucie ( czasami oczywiście ) jak on jest.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś u mnie było podobnie. I transfer siedmio i czternastokomórkowy, ale dr mówił że jest za szybki. A teraz podobnie jak u ciebie jeden już w 2 stadium i dobrze rokujący, a jeden ponad 16 komóreczek. Zamora mówił ,że ma się udać i koniec - może on ma jakiś dar?:) Tyle osób trzyma za mnie kciuki ,ze to musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , ja jestem od st 159 Igrek - raczej nic tam niema , ale wiesz co teraz tak sobie mysle , że załuje ze Ciebie nie posłóchałam i niezrobiłam jeszcze raz tej bety . Już teraz takiego błędu niepopełnie , a nuż coś było . A @ dostalam w 36 dc , a mam cykle co 28 dni . Wiec teraz sama nie wiem co o tym wszystkim mysleć ? Dobra co było minęło niema co rozdrapywac ran . A drzewko wydziałam ładne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
igrek jeśli chodzi o nacięcie osłonki to powiedziano mi że to pomoże zarodkowi się zagnieździć ( wyjść z osłonki i zagnieździć sie w macicy), to jest dodatkowy koszt jakieś 650zł chyba o ile dobrze pamiętam ale widać że warto, a przy takich kwotach jakie się wydaje na całe In Vitro to te 650zł to pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - Pewnie ,że musi sie udać . Zawsze jak ma zarodek duzo komórek , to są rokowania bardzo dobre . Ale czsami zdażajam się cuda i te gorsze równierz maja sznase .Ja tam wierze , że bedzie dobrze . Musi być ciąża , inej opcji niema. Jakieś objawy może masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nacieciecia zarodka , to może dobry pomysł na lepsze zagnieżdżenie . Tylko jak wczesniej czytałam , że można przy takim nacięciu uszkodzić zarodek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - wizyte mam w 24 dpt. Powoli zaczyna to do mnie docierac ale jeszcze nie pozwalam sobie na pelna radosc. malwi - moje zarodki byly 8 i 10 komorkowe. Michaline - kuruj sie Kochana i nie daj sie choróbsku. Jak Twoje mdlosci? Alicj@ - nie martw sie ja robie to samo. Malo tego za kazdym razem jak ide siusiu i nawet nic mnie nie boli to mam palpitacje serca zeby nie bylo plamienia. Ja wlasnie zastanawiam sie nad jakims zajeciem na zabicie czasu i mysli zeby nie zeswirowac :) Ja wlasnie zalegam na kanapie, M zrobic żeberka i tak sie objadlam ze ruszyc sie nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato objawów nie mam tylko lekko mnie brzuch pobolewa i mam delikatne kłucia w jajnikach. A ten acard mi nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, raz są mdlosci a raz nie ale coraz mniej. Wczoraj aj miałam duże a dziś wcale.. Dziś zaczęłam 12 tydzien, więc powoli powinny mdlosci ustępować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - accardem nie przejmuj się , zdaj się na lekarzy oni wiedzą co dają i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - zobaczysz u ciebie równierz tak będzie , że nie długo napiszesz Nam , że u ciebie jest już 12 ......... tydzień ciąży . Więc to wszystko jest przed nami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - wszystko w normie :) Michaline - mnie wczoraj cos mdlic zaczelo... moja mama sie smieje ze pewnie bede miala tak jak ona ze tylko jak bede jadla to nie bedzie mnie mdlilo... oby nie bo ona 30kg przytyla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×