Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) Zuzia - gratulacje pięknej Bety :)!!! oby tak dalej rosła i rosła :) Julcia - tak to normalne musisz zrobić FSH, na tej podstawie bedzie wiadomo co dalej, u mnie warunek był taki, że jak FSH bedzie powyżej 20 to IVF jest zawieszony... Alicja - chyba te nerwy zostaną już do końca... i jest to normalne ;/ teraz sie martwimy o ciąże, a później będziemy sie martwić o dzidzie, i tak już do końca naszych dni. Ja sie tak wystraszyłam tymi bólami brzucha, że myślałam, już już po wszystkim. Dr T powiedziała, że jak jeszcze raz bede miała takie dolegliwości - to mam nie dzwonić do novum tylko jechać do szpitala, położą tam na 3 dni - dają środki rozkurczające i powinno być dobrze. Malwi - nie martw sie, bądź pozytywnie nastawiona :) kochana - i będzie dobrze :)! Mena27 - wczoraj wysłałam Ci zdjęcie, na ten sam mail co mi wysłałaś swoją Królewnę Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 Dziękuje.Jak uruchomie komputer to zajrze.W telefonie nie mogę poczty otworzyć,nie wiem czemu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam z miasta.:)Kupiłam dzieciakom po 2 zabawki sklepie i poleciałam na targ jeszcze !! Tak tylko popatrzyłam...nic nie kupowałam.Może jutro z moim M na spokojnie pojedziemy raz jeszcze zobaczyć, co jest,no bo dziś to chcę jeszcze mieszkanie sprzątnąć ,więc czasu nie ma.:/Fajnie są sukienki--już nowe wzory.A poza tym dużo ludzi,nie ma gdzie przymierzać i dlatego targu nie lubię i mało co tam jeżdżę.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze mną leci, no bo mam @ i się nie czuję komfortowo z tym,brzuch pobolewa,ale jest ok.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jednym słowem jesteś zalatana dzisiaj . Ja równierz nie lubię kupować na targu , wole w sklepie . Chociarz nie które rzeczy w domu mam z targu i sporo taniej kupiłam jak w sklepie . Bardzo często kupuje owoce na targu . Ja gotuje rosołek , a na drógie zrobię mielone ze szpinakiem i sórówke U mnie jest zawsze z obiadem problem , bo ja lubię wynalazki gotować , a mój M woli typową kuchnie Polską . Ja mam dzisiaj 6 dc , a brzuch mi pobolewa i piersi . Martwie się troche tym wszystkim . Ale już w przyszły piątek mam wizyte , to mam nadzieje że wszystko będzie ok . Życzę udanej imprezki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lato.;*Ja myję podłogi teraz,a szpinaku nie lubię zbytnio niestety.:/A może jednak zrób sobie jeszcze ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. W końcu wyszło Slonko. Dziś mieliśmy sie zając trawa na tarasie ale jest mokro, więc chyba nie damy rady. Igrek, powiedz mi, czy w avonie masz kremy z kolagenem? Chciałabym gdzieś obejrzeć katalog avon ale ńie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. W końcu wyszło Slonko. Dziś mieliśmy sie zając trawa na tarasie ale jest mokro, więc chyba nie damy rady. Igrek, powiedz mi, czy w avonie masz kremy z kolagenem? Chciałabym gdzieś obejrzeć katalog avon ale ńie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - www.avon.com.pl i po prawej stronie jest katalog on - line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś strona szwankuje i musiałam wpisaś jakieś wyrazy, a nie usunęłam całej stopki.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. W końcu wyszło Slonko. Dziś mieliśmy sie zając trawa na tarasie ale jest mokro, więc chyba nie damy rady. Igrek, powiedz mi, czy w avonie masz kremy z kolagenem? Chciałabym gdzieś obejrzeć katalog avon ale ńie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lena2005 - ja o fsh sie raczej nie boje bo rok temu miałam ok 4,5 bardziej o ten progesteron, nawet ginka o nim bardziej mówiła... noz zobaczymy, juz niedługo sie dowiem igrek - ja czekam na @ po odstawieniu tabletek anty, mam nadzieje ze jutro albo w poniedziałek dostane Wklejam wam linka do avonu, ja sobie na tej stronce przegladam katalogi czy to co chce nie bedzie w nastepnym w jeszcze lepszej promocji:P http://www.wroc-avon.pl/katalog-avon-62012/ Uciekam na usg piersi, mam nadzieje ze poni dr bedzie mi robiła badanie, bo wczoraj nawet nie spytałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Avonie no to nie wiem, czy coś z nim jest.;p Bardziej z kwasami różnymi.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- to zostało Ci zrobić progesteron , FSH, i USG piersi . Tak pytam bo podchodzisz na krótkim protokole , a powiedz mi dlaczego ci kazali brać tabletki antykoncepcyjne ? Bo z tego co wiem , w długim protokole bierze się te tabletki . Ja jak podchodziłam na krótkim to nie brałam . Och jak wspomne , że czeka mnie ta cała procedura od nowa to nie dobrze mi robi się . Ale cóż jak trzeba , to muszę przejść przez to jeszcze raz . Ciekawa jestem jak u mnie będzie z tymy wynikamy . Mam nadzieje , że wszystko będzie ok , i będę mogła jak najszybciej przystąpić do IVF . Tak sobie myśle , czy nie powinni w Novum zrobić drugie podejście do IVF 50% taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - nie martw się Kochana na zapas ! Będzie dobrze-zobaczysz.:)A też tak mi się wydaje, że jak ktoś już tyle kasy tam zostawia, no to powinny być i może jakieś zniżki lub / i promocje.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - co do testu , to już sama nie wiem . Pobolewa mi ten brzuch , naprzód mniałam obfitą@ , teraz mam tylko plamienie . Zawsze jakieś mam problemy , jeszcze mam dzisiaj chumor do du....py. Nic mi sie nie chę robić , wczoraj mój M mnie wkurzył . Niby dobra z niego chłopina , ale czasami potrafi wyprowadzić kogoś z równowagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz tak myśle , ale z tego co wiem to żadnych zniżek niema . A szkoda , bo ilu to osobom by było finansowo lżej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a Ty Kochana no to tak w ogóle to dostałaś @ po ostatnio crio - t ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie Lato-jeśli chodzi o tą kasę w Novum.;p A ile tam i ludzi i pieniędzy się przewija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój M chcę zabrać mnie do swego kolegi , a mi się strasznie nie chce . Bo oni mają dwie dziewczynki i są bardzo zamożni . Ostatnio wrócili z wycieczki , byli w Afryce . Zawsze nam proponują żeby z nimy pojehać , tylko co ja mam powiedzięć nie stać mnie bo muszę mieć kase na leczenie . A tak wogule czy oni nas zrozumią , raczej nie . Bo niemają takich problemów . Dlatego wolę do Was dziewczynki pisać , bo tylko Wy rozumiecie . Muszę wziąść się jakoś w garść , żeby mnie niedopadła deprecha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - ja dostałam @ w poniedziałek .a dzisiaj mam 6 dc. Wkurza mnie to wszystko , ze cały czas musisz martwić się , czy kasy starczy ? czy wyniki wyjda ok ? i td . Cały czas człowieka prześladuje stres . Właśnie , ja już troche jeżdże do tego Novum , więc zauwarzyłam ile tam ludzie zostawiają kasy ? Napewno novum kryzys nie dopadnie , żeby jeszcze ten nasz rząd dofinansował leczenie , to juz by było troszeczke lżej . A tu nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - jestm po wizycie, usg piersi w porzadku(robił mi starszy dr, w zasadzie dziadek ale obcykany ze hej wiec sie ciesze bo nawet mi tarczyce sprawdził) wiec tylko progesteron i fsh zostały... tabletki anty (wstręciuchy) brałam na torbielke, żeby sie wchłonęła... a dr powiedziała ze tez nie zaszkadza przezd krótkim protokołem a nawet mogą spowodować że bede sie lepiej stymulować. micheline - ja kupuje kolagen w czystej postaci na all i stosuje raz w tygodniu na noc... zbyt czesto w naszym wieku nie warto po niego sięgać, ale to moje zdanie...w sensie tak regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze Wam nie napisałam ze jak pisałam poprzedniego posta to wstałam od kompa i dostałam @ takze dzis 1dc. w poniedziałek jade na badania hormonów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - jak tak nie liczyłam dokładnie , ale moge powiedzieć , że już sama w novum zostawiłam ponad 30 tyś . A gdzie jeszcze koniec ? Za tą kase mogłam sobie w domu porządny remont zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- Ciesze się bardzo , że u Ciebie wszysko ok . To już moja kochana jesteś bardzo blizko do IVF . Acha to już wszysko wiem co do tabletek . A kiedy zaczynasz stymulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×