Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lato nie denerwuj się tak. W końcu się skończą problemy tylko trzeba w to wierzyć . Ja też już zostawiłam ok 20 tyś na leczenie. Mam nadzieję ,że na tym koniec. Ale tez tak uważam ,że powinni przynajmniej jakieś zniżki robić w Novum przy kolejnych podejściach. Albo niech to do cholery refundują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz lato76 musisz !! My też dzisiaj jedziemy na Urodzinki do 2 synków naszym znajomych.:)Mają w tym samym miesiącu, wiec razem obchodzą !A gdzie byli w tej Afryce ? Myślę, że tacy ludzie nas nigdy nie zrozumieją.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - no to dobrze, że usg wyszło dobrze i że już @ jest.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - o czym my dziewczyny rozmawiamy.:/Dopóki Tusk jest przy władzy...nie ma szans.:/Aż się rzygać chce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - od 5 dc mam przepisany gonaj 115 a Ty jak sie stymulowałas na krótkim protokole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny też już się zaczynam bać.:/Tego,czy to coś w prawym jajniku zniknie po @,czy jak nie no to czy mnie z tym dopuszczą,czy badanie awidność wyjdzie dobrze i posiewy.:/Ech...już o reszcie nie wspomnę---jak już dojdę do zapładniania komórek i dnia transferu !! Wiecie, co mi się śniło dziś w nocy.:-)Hehe...że przypadkiem zaczęłam czytać inne forum na Kafeterii i widziałam Wasze wpisy !! I bardzo mocno się zdziwiłam,że piszecie jednocześnie na kilku forach i mi o tym nic nie napisałyście.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - dziecko to studnia bez dna, jak to powiadają.:/A w naszym przypadku nawet przed poczęciem jeszcze.:( Ja miałam sobie kuchnię robić nową, jakby mi się udało naturalnie zajść w ciążę.:D Już nawet mam projekt - chociaż niedokończony ! Ale...niestety kuchnia musi poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - domyśliłam się tej nazwy.:) Lato-a czy my się w końcu doczekamy Twojego zdjęcia ? Nawet jakieś stare nam tu wyślij !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, Igrek ma racje. Ja tez chce w koncu zobaczyć jak wygladasz. A co do Tuska, to lepiej z nim niż z Jarkiem.. On jest wogole przeciwny on vitro itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ! Malwi - mam nadzieje , że tym razem jak podejde do IVF to mi się uda . Człowieka chiba jakis pech prześladuje , muszę odczepić się od niego , to wtedy mi sie uda . Tak tylko sobie tak tłumacze . Tak ,żeby nasze państwo chociarz odrobinę zafinansowali Nam .A to kurde , tylko im w głowie wiek emeryt ? Jak niema dzieci i pracy , za to co trzeba to się nie biorą . A Tusk , dobrze jemu ma dzieci i pensje ponad 10 tyś , to co jemu jeszcze wiecej potrzebno . Trzeba jego zaprosić do Novum , niech spotka się z problemamy ludzi , a niechowa głowe do piasku . Jak mnie to wszysko wkurza , juz na wybory to nie pójde. igrek - ja nie pytałam się gdzie byli w Afryce . Jeszcze nie wiem czy pójdę do nich nie chce mi się . Bo tam będą i inni znajomi , co ich nietrawie . Bo uważająm się za bóg wie kogo . Więc ma zle się czuć to wolę posiedzieć w domku i nerw sobie przyoszczedzić . Oni mają równierz dwójkę dzieci , kiedyś siedziałam przy niej , to mnie powiedziała ;Żebym sie brała do roboty bo najwyzszy czas: Kurde jak ona mnie zdenerwowała , todo tej pory uraz do niej czuje . Co z tego , że ma dużo kasy , jak ma pósto w głowie . Co to nie ona , zawsze stroi swoje dzieci ,i cały czas podkreśla ,jacy oni sa mądre i td . Tak sobie pomyslała m okej , tylko wszystko ma swoje granice . Jak sie siedzi sie razem inni równierz maja prawo coś powiedzieć . Jednym słowem szkoda słów . Julciaaa-ja nie brałam gonalu . Brałam Puregon 2-5 dc,Cetrodide 0,25mg 6-10 dc, Menopór 6-8 dc i 9-10 dc. A pózniej Ovitrele 6500j .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato, Igrek ma racje. Ja tez chce w koncu zobaczyć jak wygladasz. A co do Tuska, to lepiej z nim niż z Jarkiem.. On jest wogole przeciwny on vitro itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa- ja podchodziłam na krótkim . Więc wizyty mniałam u dr L byłam na wizycie 2 dc, 5dc,6dc 9 dc. A ty może dostałaś kartke; schemat przyjmowania leków w czasie krótkiego protokołu Godzinę przed kazdą wizytą musisz miec pobrana krew w celu zbadania estradiolu i progesteronu . Igrek - ja wiem , że do tej pory nie dostarczyłam Wam zdjęcia . muszę zebrac się w garść i to załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem nie wiem , Michalina . Jak się Wam ukarze, to już po mojej karjerze detektywistycznej . A tak sobie nie raz wspomne , jak widziałam Ciebie z Zuzią w novum . To tak fajnie było Masz racje , dzisiaj jakoś ciężkawo z tą stroną jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - wiem, że Kaczka jest przeciwna in vitro, dlatego nie głosowałam na Niego ! Lato dawaj nam tu jakieś zdjęcie !!! Czekamy.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato pewnie że się uda - tak jak mi mówiłaś musisz w to wierzyć. Ja już na temat polityki się nie wypowiadam bo zaraz bardzo się denerwuję , a teraz nie chce. Kluja mnie dziś jajniki ale tak od czasu do czasu mam nadzieję ,że to dobrze. Umalowałam sobie właśnie paznokcie na pomarańczowo nawet fajnie wyglądają.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - poszła na impreze urodzinową . Więc niech się bawi dobrze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ty nie na imprezce urodinowej ? Przecierz mnialaś być na 17:00, a już jest po . Co to za spóznienie może być ? Och nie lubię spuznialskich ! Szybko na imprezke , baw się i pij winko póki masz czas . Bo pózniej , to wiesz jak jest 0 - alkocholu i oszczędny tryb życia ! Mam nadzieje , ze na mnie nie pogniewała się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - dostałam karte, pierwszy zastrzyk mam zrobic sobie 5 dc potem 6,7 i 7 dc wizyta u dr L. i decyzja jakie dalej dawki, no i encorton dostałam 2 razy dziennie. z leków tyle. a ile wtedy pecherzyków wychodowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- ja myslałam , że mniałam 12 , a jak zerknelam na karte co dostałam w wypisie po punkcji , no to mnialam 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni w tej karcie nie piszą pęcherzyki czy komórki tylko . W znieczuleniu ogólnym pod kontrolą USG przez sklepienia pochwy nakłóto jajniki uzyskując 13 oocytów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- a Enkorton w jakich dawkach bierzesz ? Bo ja brałam 1 rano i 1/2 w połódnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - dostałam karte, pierwszy zastrzyk mam zrobic sobie 5 dc potem 6,7 i 7 dc wizyta u dr L. i decyzja jakie dalej dawki, no i encorton dostałam 2 razy dziennie. z leków tyle. a ile wtedy pecherzyków wychodowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - dostałam karte, pierwszy zastrzyk mam zrobic sobie 5 dc potem 6,7 i 7 dc wizyta u dr L. i decyzja jakie dalej dawki, no i encorton dostałam 2 razy dziennie. z leków tyle. a ile wtedy pecherzyków wychodowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - to sporo miałas komóreczek:D encorton tak jak podałas mam brac. a jakie dawki leków? mozesz luknąć? przepraszam ze Cie tam mecze pytaniami dzis🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci napisałam 13 oocytów mnialam z nich 9 tylko zapłodniło się .Reszta była nie dojrzała , i zle zaploniała się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema sprawy , tylko o jakie leki ci chodzi przed puncja czy po transferze ? Teraz moge wszystko powiedziec bo wyjęlam swoją grubaśną teczkę z wszystkimi papierami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×