Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość Itanwy
malwi nie stresuj się ja przy mojej ostatniej ciąży nic nie czułam cycki małe czasem brzuchol zabolał jak na @ a tu w 9 dniu po transwerze test ciążowy pokaza dwie kreski . trzymam kciuki kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - nie denerwuj się , wszystko będzie dobrze . Ja i dziewczyny cały czas trzymamy kciuki za Ciebie Kochana . Więc musi być dobrze ! Capuccino , ja równierz czasami popijam . Dobrego masz tego swojego M , niech tak dalej trzyma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato tak jest bardzo kochany!!! Jesteśmy ze sobą od 15 lat!!!! Czyli od 14 roku życia hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w 9 dzień zrobiłam sikańca nigdy mnie nie zawiódł , a następnego dnia betę. a jakie miałaś podane zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się na opisach z Novum ale 16-komórkowiec jest super. u nas były opisy np 8b 6a itp a w którym dniu podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one były po punkcji po 6, 8 komórek i poszły do zamrożenia w lutym . Teraz byłam na crio i rozmrażali je w poniedziałek Wielkanocny w nocy, a transfer miałam we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) malwi - nie stresuj sie, ja jak szlam teraz testowac to bylam pewna ze nici z tego. Tez piersi mnie nie bolaly, brzuch nie bolal, po prostu zero obiawow. Bedzie dobrze, trzymam kciuki!!!! Ja odliczam dni do przyjazdu mojego brata!!! Chyba pojde w czwartek jeszcze raz kontrolnie na bete sprawdzic czy dalej ladnie rosnie. Michaline - jak Twoje samopoczucie? Przesylam Wam duzo slonka w ten pochmurny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy że przeżyły rozmrażanie i zaczęły się dzielić rewelacja . musisz wierzyć w swoje dzieciaczki ja będę ciągle trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - juz jestem. w sobote bylismy u znajomych na ogladaniu domu i na grillu. Jak wrocilismy to padlam jak zabita :) W niedziele do poludnia w lozku sie lenilismy a potem szybko do rodzicow na obiadek. Dzisiaj na troche jade do pracy a potem chba na zakupy skocze. Chce kupic kilka par legginsow, jeansow nosic nie moge bo strasznie brzuch mnie boli od tych zastrzykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia zu ja też kilka razy sprawdzałam bete, chociaż moja Pani doktor mówiła, że nie trzeba i wszystko jest ok. Stwierdziłam, że bardziej szkodzą mi nerwy niż wydatek na betę. Jak będzie dobra to i ja będę spokojniejsza. Póżniej jak jest już serduszko to jest lepiej. Ale najchętniej to bym co tydzień chodziła na usg. A tak w ogóle to dzisiaj mam wizytę, już od kilku dni nie mogę się doczekać. A pyzatym to już prawie 17 tydzień więc cały czas chodzę z ręką na brzuchu i czekam aż poczuję pierwsze ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam, ale musiałam uporządkować parę spraw. Skończyłam pisać publikację nareszcie, więc będę miała trochę więcej czasu. Zuzia - gratuluje wciąż rosnącej bety. Jak czytałam, że Ci się udało to się popłakałam i od razu powiedziałam M, że mamy na forum następną ciężarną :) Igrek - cieszę się, że usg dobrze wyszło. Zacznie się w końcu coś dziać :) Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki :) Jestem chwilowo trochę podłamana bo mam wrażenie, że żaden pęcherzyk nie urósł przy tej stymulacji. Poprzednio wyraźnie go czułam, a teraz nic. Zastanawiam się czy to mogła być wina dr L.? Przy pierwszej stymulacji brałam Clo od 5 do 9 dc i jeden pęcherzyk ładnie urósł. A teraz pani dr stwierdziła, że to było za późno i kazała mi brać od 3 do 7 dc. Ja mam cykle nieregularne ale trwają między 32 a 38 dni. Wydaje mi się, że kazała mi za wcześnie wziąć CLO :( Widzę, że kilka dziewczyn urodziło się w maju :) ja też :) piękny miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie ! Ja w pracy i znowu młyn, bo jest nas dziś o 1 mnie, bo nie przyszła i nie wiemy czemu.:/ Już mój @ malutki, więc myślę,że jutro go już nie będzie w ogóle.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66-u mnie też dzisiaj pochmurno i rano padało,więc i humor taki wisielczy,chociaż mówią,by nawet się taką pogodą cieszyć ! No to trudno - same przyznajcie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itranwy-no to strasznie szczuplutka jesteś.:/A chcesz nas zobaczyć i my Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Iza doczytałam z tymi posiewami, że to już dzisiaj.:D Trzymam kciuki zatem za dobre wyniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak samo jak ja Malwi jak byłam na L4.;D hehe...późno chodziłam spać i późno wstawałam, a potem spać po nocach nie mogłam.://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny-a wytłumaczcie mi, co to znaczy te podziały komórek ? Jakie są najlepsze do podania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, poradźcie. Czytałam dzisiaj o ziołach o. Sroki. Czy to pomaga czy to kit? Mam Pco. Niby one wspomagają owulację. Ale czy to nie farmazon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×