Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dobra dziewczynki szykuję sie do pracy Wam życzę udanego dzionka a z Tobą malwi jestem całym serduchem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie teraz to wszystko analizuje , to wtedy jak robiłam bete . To było takie zamieszanie .Jak weszłam do zabiegowego to panie pieliegniarki pobierali kilkorom dziewczynom krew , latali z tymi próbkami. Już sama nie wiem co o tym wszystkim sadzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja początkowo jak napisałas o tej 13 , to równierz myslałam że masz bete 13.... To równierz jakis znak jest , będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja raczej nie jestem w ciąży , no bo przecierz mniałam obfitą @. Już sama nie wiem co o tym wszystkim mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato jak ja bym chciała żebyśmy już wszystkie rozmawiały tylko o tym , że nam brzuszki rosną i oglądały zdjęcia dzidziusiów. Ale myślę ,że w 2012 to nastąpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - musicie byc dobrej mysli i miec nadzieje ze ciocia wyzdrowieje. mojej przyjaciolki ciocia tez miala raka piersi z przerzutami na wezly chlonne. Brala chemie i chodzila na akupunkture. Ja jej powtarzalam ze nie moze przestac wierzyc ze pokona to choróbsko i sie udalo!!!! Zycze aby Twojej cioci tez sie udalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - wyrazy współczucia odnośnie Twojej cioci.:/ Izunia - powiem Ci, że ja też mam takie myśli, że mi się nigdy nie uda, no bo przecież tyle mam tych problemów.:(Aż płakać mi się chce ! I tyle zmartwień dochodzi, bo wiele od naszych wyników zależy, czy w ogóle przystąpimy do transferu. Ale...mam nadzieję,że mi minie to myślenie. Wolę spędzić życie na walce o dziecko, zadłużając się nawet i zdrowie tracąc niż próbować nauczyć się żyć bez niego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek pięknie to napisałaś!!!!!!!! Dziewczyny mamy tu taką grupę wsparcia i każda za każda trzyma kciuki, modli się itd ,że w końcu te nasze cuda przyjdą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek jesteś wielka !!!! Pięknie to kochana napisałaś aż mnie dreszcze przeszły jak to przeczytałam . A ja głęboko wierzę dziewczyny w to że każda z was w końcu nam tu na forum napisze że jej się udało. Warunkiem jest tylko to że wszystkie musicie walczyć i nie poddawać się po przebytych niepowodzeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) malwi2983 ja też jestem dziś z Tobą całym serduchem i mocno zaciskam kciuki za dzisiejszy wynik bety,może akurat te ptasiory przyniosą szczęście :) trzymaj się jeszcze trochę do 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś dzięki kochana najgorsze to ,że nie mogę się na niczym skupić , bo ciągle myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha - czyli dostałaś ode mnie wszystkie te e - maile z załącznikami w postaci zdjęć - tak ? Prześlij na mój, a ja już roześlę dziewczynom.;D A to czemu nie masz nawet 1 zdjęcia w ciąży ? Na pamiątkę chociaż Kochana sobie je zrób.:-))Ta blondi no to zapewne Mena.:-) lato66-popłakałam się,czytając to,co napisałaś do Izy.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 niech już te wyniki posiewu wyjdą dobrze, wiem że to Cię złości ale ważne jest żeby Twoje kruszynki były podane w jak najlepsze warunki,ja też ciągle miałam te problemy posiew jeden za drugim i leczenie bo znowu zły wynik...jeszcze troszkę kochana cierpliwości,teraz musi być dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no dziwne z tą betą.:/Jest wyższa niż ta 1. A jak miałaś taką długą przerwę między transferami, co dochodziłaś do siebie po poronieniu, co pisałaś, że źle tolerujesz leki, no to czy Ty wymiotowałaś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicj@ - ano tak już to jest, że się same nakręcamy.;/ Ja po wymiotach gumę do żucia, herbatkę miętową. A wymioty lepsze niż mdłości, no bo dają choć ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - no to będziemy musiały to wycie usłyszeć.:P hehe Ptaki srające na auto to na pewno też jest dobry znak.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - to Ty dopiero teraz do pracy ? Czemu tak późno ?? Ajda - na jakim jesteś forum teraz ??? Pisz do nas czasami, jak przygotowania do transferu. Rene - napisałaś i znowu cisza--co jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - Kochana ja nie biorę Encortonu, no bo mam toczeń układowy trzewny i zespół antyfosfolipidowy już od 1994 roku, więc na stałe i prawie od zawsze biorę sterydy ( a Encorton no to jest steryd właśnie ).Teraz już od kilku lat jestem na Metypredzie 4 mg 1 raz dziennie i mój organizm ma bardzo dużo tego leku w sobie, bo nazbierał przez te kilkanaście lat, więc dlatego go nie potrzebuję i biorę jak zwykle teraz tą samą dawkę 4 mg metypredu dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 zdaję sobie sprawę że teraz najgorsze czekanie,ale my denerwujemy się razem z Tobą wiesz o Tym... ja może mało piszę ale jestem z Wami w miarę na bieżąco i razem z Wami przeżywam te ważne chwile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - a może Kochanie te Panie w lab się jakoś po prostu z tą twoją betką pomyliły wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - to będzie mój 1 raz, dawczyni anonimowa, a Ty jaką masz ? Nie chcę potem niesnaków w kwestii moralnej... A siostry rodzonej nie mam.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - czasami czytałam,że panny miały obfitą @, a dzidzia z nimi została jednak.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - jak tak się stanie, jak piszesz, to forum musi wtedy nazwę zmienić.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo ja czasami malwi2983 mam taką wenę na jakieś ładne myśli.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w tv.śniadaniowej była rodzina 2+12 czyli mama, tata i dwanaścioro dzieci,widać że są bardzo kochającą i szanującą się rodziną...już nie raz ktoś tu powiedział że życie jest nie sprawiedliwe,jednym bóg daje gromadkę dzieci innym karze walczyć o to jedno, jedyne i upragnione...ach takie jest już zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×