Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

No właśnie , to czemu ten gość , wczesniej niez głosił tej sprawy . Przecierz lekarze nie wiedzą czy ktos jest z ta osobą czy już rozstali się i td . Szkoda m iw tym wszystkim dzieci . Jeden raz widział dzieci i td ,serce chiba ma z kamienia . Jak można być tak oschłym do własnych dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sylvia83 ! Dostałaś 3 zarodeczki teraz ? A to jak to tak ?? Na jakim forum jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - co do muzyczki , to tak właśnie jest . Gra dopóki dr nie odbierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - sylvia83 jest na forum ;Objawy ciąży po invitro ; Ja tam czasami zagłądam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dziewczyny jestem po konsultacji.;D Mam brać dalej tą Progynovę 3 x dziennie po 1 tabletce i zrobić usg we wtorek czyli 12 dc. i zadzwonić do nich. Estradiol jest wysoki i pytała się mnie, jak się czuję.Tym bardziej,że JankoMuzykant miała w tym cyklu ponad 400, a ja mam ponad 1000 więc różnica ogromna.:/Powiedziałam Jej, że mnie czasami brzuch jak na @ boli i wymiotowałam raz.Mam się obserwować.Boi się mi zmniejszać Progynovę, bym nie zaczęła krwawić, bo wtedy będzie pozamiatane.:( Dziewczęta---módlcie się za mnie, by wszystko dalej szło ładnie i już bez żadnych niespodzianek.Tak się boję,by nie stracić tego cyklu.;-( Luteinę mam sobie załatwić najlepiej dopochwową i ze 3 opakowania od razu.Poziomu estradiolu nie kazała mi już 2 raz oznaczać. U mnie dr powiedział, że poziom hormonów jest codziennie inny i nie ma dla niego norm, tym bardziej po braniu leków.Dobrze,że wzrasta ten estradiol.Endometrium 6,4 mm, czyli ładne.Dziewczyny w normalnym cyklu w 7 dc. mają od 1 do 2 mm, więc fajnie urosło i jest szerokie i nie przerośnięte.Jajniki czyste,torbielki nie ma tej prawej stronie już.Ufffffffffffff.....myślałam,że odsapnę, ale nic z tego----trza się dalej stresować.:///hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
malwi2983 WIELKIE GRATULACJE!!! mam pytanie czy TY również bierzesz luteine 10 tabletek dopochowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ten artykuł Rudzia i od razu o 17 - letniej prostytutce z Bangladeszu i zdjęcia pooglądałam.;/ Dziewczęta--położę się, no bo czuję ten brzuch troszeczkę, a dobrze,że już mi te mdłości prawie minęły.Mam nadzieję,że już się nie powtórzą. Endo powinno urosnąć we wtorek 10 -12 mm i byłoby lux wtedy.Tylko jeszcze czekamy na te komóreczki,bo nikt z lab do mnie nie dzwonił.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkagg - chyba to standard i każda tyle bierze tej lutki tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszkagg - dziewczyny po transferach maja przewaznie 10 tabletek dziennie luteiny . Ja tak mniałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - no niby tak, ale ja się dalej martwię.:/Tym estradiolem--czemu on jest jednak taki wysoki. Zresztą...jutro dopiero posiewy odbieram i też mam stresa.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znów mi piersi bolą i takie duże się zrobiły , nawet przed nadchodzącą @ tak nie mniałam jak teraz . Oby przezyć w tej niepewnosci do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzicie---każda z nas się denerwuje i nawet ciężko się jest cieszyć drobnymi powodzeniami.:/ Lato-mam nadzieję,że może zdarzy się cud i u Ciebie to będzie ciąża jednak.:D Te objawy są bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
z tą luteiną to różnie bywa jeden z lekarzy w novum poprzednio po crio przepisał mi 6 tabletek dopochwowo, na innym forum wyczytałam, iż dziewczyny biorą 12 tabletek luteiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
zresztą to nie ma znaczenia z tą luteiną, najważniejsze, żeby się udało, już mam takiego stresa, ze nie wiem jak ja doczekam tej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - będzie dobrze , idz odpocznij i już nie stesuj się tak . Bo stres i nerwy to zły doradca . Mósisz być dzielna i silna , bo już nie dłógo będziesz mniała transfer . To jest bardzo ważny moment ! Głowa do góry kochana , a My cały czas trzymamy kciuki za dobre wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka gg - ja mniałam 4 transfery , robili mi różne lekarze w novum i wszystkie przepisywali mi po 10 tabletek dziennie . A jak widzę wiekszość dziewczyn równierz mniała po 10 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
lato76 ja w poprzedniej klinice miałam 3 razy duphaston, 1 acard, 1 encorton i to wszystko dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212- My z igrekom podejrzane ? Dobrze by było , być w tej ciąży . Brzuch mi trochę przestał bolec , za to piersi dają czadu . Ciągle pulsują , i takie napęczniałe są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
lato76 a te cztery transfery to były z jednej punkcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla malwi i takie niusy coraz bardziej utwierdzają mnie że warto jednak spróbować trzymam kciuki za wszystkie czekające Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam 1 złą wiadomość.:/Jednak musi się zawsze taka znaleźć.;(Ech to życie !! Dostałam wyrok z Sądu Biskupiego i niestety nie dostałam stwierdzenia nieważności ślubu kościelnego. Na razie jestem spokojna i tak zostanie, no bo mam teraz ważniejsze sprawy na głowie.Nawet go nie czytałam-za długi.Mam 15 dni na wniesienie apelacji.Pomyślę,czy to zrobić.Na pewno już nie wezmę tego prawnika od siedmiu boleści.Kasa na Novum mi jest potrzebna. Spróbuję zrobić wszystko,by się tym nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina1212 - ja to te objawy mam po Progynovie.:) hehe Zresztą-dziś miałam usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkagg
malwi a jak brzuszek? wzięłaś te nospę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka gg- tak te 4 transfery ja mniałam z jednej punkcji . 1- ze świerzych , a 3 z mrożonych . Napisałam o tej luteinie ci tak , bo jak mniałam puncje to wypis mi robił dr Zamora , on jest bardzo dobrymi doswiadczonym dr . To powiedział , że dobrze jak jest te10 tabletek luteiny , dał mi jeszcze recepty do wykupienia jak by był wynik dodatni . A w tej chwili mam jutro wizyte w novum i dr powie co i jak dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×