Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi2983 wiesz fajnie wyszło z tą wiadomością o ciąży,bo to przeważnie kobieta zaskakuję mężczyznę słowami, kochanie jestem w ciąży,a u Was to mąż zaskoczył Ciebie:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś ja miałam takiego stresa ,że jemu kazałam jechać. A mój łobuz już wiedział jak pierwszy raz do niego dzwoniłam i mnie oszukiwał , że jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - - nospę możesz brać na 100% ja też ja brałam prawie przez całą ciążę. Także śmiało:) no i jeszcze raz moje Gratulacje dbaj teraz o siebie i swoje dzieciaczki bo coś mi się wydaje że będzie parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa mama uwieź mi, że ja bardzo bym chciała 2 nie ważne jakiej płci byleby zdrowe były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline jak zadzwonię żeby się umówić to dam znać dokładnie na kiedy to może się zgramy. Najpierw muszę mieć grafik męża bo jest teraz na urlopie i w poniedziałek idzie do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2982 Oj tak łobuziak,łobuziak ale jaki kochany, zachował zimną krew i nawet o kwiatach pamiętał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato a kiedyś już umówimy się wszystkie z dzieciaczkami naszymi i będziemy wspominać naszą walkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - dzięki , ale z twego M łobuziak , jak tak mógł trzymać Ciebie i Nas w takiej niepewności i stresu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dzisiaj zadzwoniła dziewczyna którą poznałam w novum ma lada chwila rodzić , więc trzymam za nią kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny Jestem z innego forum ale was też śledzę, Widzę,że na dobre u was wiosna zawitala i coraz więcej mamusiek przybywa :) Też sie leczę w Novum, dziś 2 dpt Malwi Wielkie gratulacje :) Jeśli można wiedzieć kto wykonywał Twój transfer?? Jakiś dr miałSzczęśliwa rekę ;) wszystkim wam gratuluję betek i kibicuję tym,które czekają na testowanie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 - malwi robił transfer dr Zamora , ma dobrą rękę poprostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziwna ta cała sytuacja. Lekarze ewidentnie zawalili bo nie dopilnowali sprawy nasienia dawcy, kobieta pewnie zdesperowana to sie nie chwalila ze zakonczyła zwiazek. Szkoda tylko ze koleś teraz dzieci sie wypiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia - trzymam kciuki , oby te 3 bałwanki zostały z tobą na 9 m-cy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz rację ewuś74 - fajnie, że to M malwi zaskoczył.:D Ja już po badaniu...wszystko ok według dr.:-)Zaraz Wam opiszę,tylko próbuję się dodzwonić na tą konsultację do Starosławskiej.:/ Czy Wy jak dzwonicie i już Was połącza,to tak wisicie na tym telefonie i muzyczka gra,czy odpuszczacie,jak zajęte u lekarza i dzwonicie znowu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - o tym spotkaniu z dziećmi też kiedyś pomyślałam, ale nie uzewnętrzniłam tego, by nie zapeszać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×