Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ale Wam dziewczyny dobrze.;) 1 już w ciąży, inne po transferze, a jeszcze inne czekają na transfer, a ja stanęłam w miejscu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz:) malwi napewno wszystko będzie ok:) kciukasy za pt usg igrek Kochana proszę sie rozchmurzyć przecież idzie do przodu teraz tylko oczekiwanie na tel wiem, że się duży ale zobaczysz lada moment i zadzwonią, zaczął się maj ten miejmy nadzieję magiczny miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI-Ja już po majówce było super w tym Karpaczu . IGREK-ja też już czekam na telefon dr powiedziała że jest wszystko ok i do 9 tyg. mają dzwonić , także czekamy razem . fatamorgana -nie poddawaj się ! musisz być silna i walczyć . rudzia -fajne spotkanie ,cieszę się że wszystko idzie zgodnie z planem , najgorsze te przyjazdy ,ale myślę że niedługo odpoczniesz daj znać w piątek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JankoMuzykant uwierz mi ,że boje się jak przed beta. Taka już chyba moja natura. Ja za was dziewczynki też mocno trzymam kciuki i cały czas o was myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - to ze sie boisz to normalna sprawa jest... dr mi chyba mówiła ze najwczesniej po 3-4 dobach, nieskładnie napisałam, moze byc nawet po 10 pewnie bo późne implantacje sie tez zdarzaja... igrek - to nie wyscigi! ja tez swoje odstałam bo walczyłam z torbielką a Ty jestes na ostatniej prostej. zadzwonia do końca tego tygodnia. tak czuje!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - nie mów kochana , że Ty stoisz w mięjscu . Zobacz chociarz na mnie . Teraz robię po raz drugi badania do IVF , i nie wiem czy wszystko będzie ok . A przecierz tyle lat już jestem w novum . Leczenie to jest zbyt skomplikowana sprawa , i z niczym nie możesz przyspieszyć . Bądz cierpliwa , bo napewno do Ciebie zadzwonią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - dlaczego do 9 tyg. masz czekać ? Mi dr Dobek i w laboratorium powiedziały, że do 35 dc., bo potem trzeba zacząć nowy cykl, bo to nie jest bezpiecznie tak długo być na lekach.:/ Jakie masz endo i w którym dc. teraz jesteś ?Nadal bierzesz Progynovę ? Mi zwiększyła do 4. Julciaaa - wiem,że to nie są żadne wyścigi.:( Malwi - Kochana będzie dobrze...zobaczysz--Ty tak samo jak i ja panikara widzę jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-ja byłam u dr zyg.miałam mieć niby polipy .Powiedziała że nie ma polipów że endo jest ładne ale nie powiedziala ile .Posiew dobry mam czekać na telefon ,brać progynove bez zmian czyli 3x1 ,a że ja bez pomocy leków nie mam @ ,to zgłosiła do laboratorium że mogę czekać do 9 tyg.Atobie jak powiedzieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - a Ty też już jesteś na tej liście głównej do tego dawstwa ? Mi Pani z Laboratorium powiedziała,że do 35 dc. czekamy, a dr Dobek,że potem musi być już @,bo nie ma sensu tak długo brać ten lek i trzeba będzie zacząć nowy cykl.;/Pani z lab mówiła jeszcze,że może być tak,że w tym cyklu się nie znajdzie żadnej komórki i będzie trzeba do następnego czekać, więc w ogóle lipa.:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mam takiego doła,że wydaje mi się,że nigdy mi się już nie uda zajść w tą ciążę.:/ Słucham sobie moich ulubionych Gunsów...przynajmniej przy Nich zapominam o problemie.:/W lipcu tego roku grają koncert w Rybniku... Poopalałam się trochę, więc z roku na rok jest to samo.:-(Dzidzi nie ma, a czynności te same powracają !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-ja jestem na tej liście głownej i mi też powiedziała dr że może się tak zdarzyć że nie będzie tel ale ja mam cały czas nadzieję że się musi udać czego i tobie życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGREK -a jakie macie gr krwi ,bo u nas jest arh+ i brh-.Powiedzieli że mamy duże szanse bo jest wiele kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa czyli pod katem grupy krwi dobieraja dawczynie, zeby sie grupa zgadzała. Super!!! janko - jak macie skrzyżowanie a+ z b- to dziecko moze miec kazdą grupę. Moi rodzice tak maja i kazde z nas (3) ma inna grupe krwi;) nawet sie smiałam kiedys do mamy ze mogłaby miec dziecko z innym mezczyzną i po grupie by nie było widomo ze to nie mojego taty dziecko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dpt W sumie to szybko ten czas leci.W piątek dzwonię do Novum, bo kazali sie odezwać ok 7 dpt.Moze zrobię progesteron i estradiol co by sprawdzić czy wszystko ok. Na innym forum widziałam ,ze dużo dziewczyn 8 dpt robi test,ale ja nie chce sie denerwować i najwcześniej 13 zrobię,o ile @ wcześniej nie przyjdzie. PS. Nie mam żadnych objawów.Jedyne co daje dzis o sobie znać to jajnik, z którego pobrano komorki.Mysle ze wciąż jest powiększony i dlatego czasem zakuje. To co jest dziwne to to ze cera jest ok,a chyba powinno mnie wysypac po takiej ilości progesteronu? Igrek będzie dobrze! Mało to tych jajec w Novum produkują.Napewno jedno dla Ciebie znajda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane dziewczynki! Alex a czemu ty już nie śpisz? :) czemu chcesz czekać z tą betą do 13 dnia? Igreczku kochana zobaczysz , że zadzwonią. Będzie dobrze trzymam kciuki za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex mnie bardzo wysypało kilka dni po transferze i właśnie bardzo się dziwiłam , bo nigdy tak nie miałam . Teraz już jest ok z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ! Igrek -Janko Muzykanto - mam nadzie , że nie długo zadzwonią do Was , z informacją , że są komóreczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - a Ty czemu tak wcześniej wstałaś ? Bierzesz może leki o tekiej porze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato mój maż szedł do pracy i ja wstaje razem z nim. Poza tym wczoraj poszłam spać po 21 i pewnie i tak bym się obudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś pracuję, więc musiałam wczesnie wstać,żeby na czas dojechać, bo jesteśmy na działce poza miastem i to więcej czasu niż zwykle zajmuje. W Novum przestrzegają zawsze przed robieniem testów wcześniej niż 14 dpt. No chyba, że będę czuła, że coś nie tak, to co by swoje cierpienie ukrócić, zrobię wcześniej. A Ty Malwi którego dnia po transferze bete zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja jak rozmawiałam z dr Z to powiedział że z krwi można zrobić 10 dnia , a sikańca 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleks - mnie tez nie wysypało po luteinie, pewnie u kazdego moze byc inaczej. U mnie dzis 2 dpt i tez nie czuje nic. Mam do Ciebie pytanko. Czy masz jakis dziwne frajfrocle w śluzie? bo ja mam takie strzępki ciagle od dnia punkcji:( igrek && rudzia &&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi, ja poprostu szczerze mówiąc nie wirzę w powodzenie, dlatego tym razem się tak tym testowaniem nie podniecam i jest mi obojętne czy to 8, czy 14 zrobię. Raczej wolę ten test odkładać, bo zawsze można żyć jeszcze złudzeniem, a jak już się dowiem, że nic z tego znowu dół przez dwa miesiące i trzeba będzie sobie jakoś poradzić i jakoś się podnieść i nie chcę myśleć co dalej. Wiem, że nie powinnam tak biadolić i Was tym obciążać, ale naprawde ostatnia porażka jak nic innego mnie osłabiła i pozbawiła energii. Poprostu panicznie boję się to jeszcze raz przeżywać, a szanse, że tak się stanie są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia nie mam żadnych frajfroclów w śluzie :) Ale myślę, że ty je masz to normalne i nie ma się czym przejmować. Miałaś znacznie więcej komórek pobranych, przez co punkcja była napewno bardziej inwazyjnym zabiegiem w Twoim przypadku i myślę, że poprostu tam masz po punkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - my oboje mamy ARH+. Ja to nie wiem, czy to jest dobrze, czy to jest źle.:/Nikt nam nigdy wcześniej nic o grupach krwi nie mówił, tylko Pani z lab się o nie zapytała kiedyś tel. i tyle. Witajcie.:P U mnie pięknie świeci słońce i gorąco, a ja w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - a jak z naszą grupą krwi ? Widzę, że Ty się troszeczkę znasz na tym ! Alex - spokojnie.:P Tu większość z nas panikuje, a potem jest dobrze -- czego i Tobie z całego serca życzę.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×