Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Gość asdasad
zastanawiam się czy jestem w ciąży. Spóźnia mi się okres kilka dni. Ostatni miałam miesiąc temu 25tego, i kochaliśmy się z moim partnerem w miesiączke bez zabezpieczenia. Wychodząc ze mnie, spuscił się, ale nie do środka, tylko na zewnątrz. Od tamtej pory kochaliśmy się też kilka razy, ale napewno się we mnie nie spuścił. Rzecz w tym, że jajeczkowanie zawsze mam mniej wiecej 2 tygodnie po okresie, ale nie wystąpiło. zawsze w tym czasie bolały mnie piersi i brzuch. W dniach w których powinien wystąpić okres dopiero zaczęły mnie boleć piersi, brzuch i przed wczoraj miałam jajeczkowanie(miałam na bieliźnie tą taką "galaretke") i nie wiem czy to jest normalne? czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Nie mam żadnych takich objawów, ale strasznie się boje bo nigdy się mi to nie zdarzało. Proszę o pomoc, bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - proszę bardzo.;D A ja się ani wczoraj nie opalałam ani dzisiaj też nie będę.:)Wczoraj sprzątałam,a dzisiaj zrobiłam sobie paznokcie u nóg i pojedziemy na lody.:P We wtorek wybieramy się nad wodę, no to wtedy skorzystam ze słońca dopiero !! Mena - pytałam o Moluś, no bo Ona korzystała z komórek dawczyni ! A powiedz mi, kiedy Ona ostatnio wpadła tutaj na forum ? Fajnie nazywasz swoją małą -- hehe "Klucha".:P Podoba mi się. Czytam wyrywkowo to forum.Jak będę już po transferze---będę czytała ciurkiem.Czułam wtedy, jakby to nie było moje forum,bo zupełni inne osoby. Wiosna bardzo długie wiadomości pisała zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejjka
cześć dziewczynki mam do was pytanie jestem po udanym trasferze w novum i od dnia transferu czyli 13.04.12 jestem na l4 czy myślicie, że nadal mogę wziąść l4 jako ciąża bo mam prace w której dźwigam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejka, gratuluje i uważam ze nawet powinnas. Nie ma sensu sie forsować dla pracy. To nie Ty jesteś dla pracy lecz ona dla Ciebie, więc teraz wypoczywaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejka nawet jeśli dłuższe zwolnienie ma być zle w Twojej pracy odebrane,to jak masz coś stracić to napewno nie ciążę o która sie staralas.13.40 to był piatkek!Super,ze mimo przesądów dla Ciebie szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Przepraszam ze sie nie odzywalm od wczoraj ale mialam urwanie glowy. rano zadzwonilam do Novum zapytac sie czy mam wsiadac w samochod i jechac do novum bo jak wicie przyszl@ i bylam zestrersowana bo w niedziele jest 2 dc.a chodzilo mi o badania.okazalo sie ze musialam zobic usg. czy sa mieśniaki po usg jak zrobie mialam dzwonic na konsultacjie do dr O. Strzasznie sie denerwowalm bo sie troche wkurzylam bo zamiast mi powiedziec wczesniej przeciez bylam u ginekologa zeby zrobic posiewy i moglam wtedy zrobic usg czy sa miesniaki a tu nagle w okres usg. ok. Załamalam sie bo zaden lekarz w soboty prywatnie nie przyjmuje. wydzwonilam wszystkie przychodnie nic. Ale mowie raz kozie smierc. Pojechalam do szpitala. ubłagalam lekarza zeby zrobil mi usg akutat byl kekarz który byl jak mialam poronienie przypomnialam mu sytuacje wiec mnie przyjął. Samo badanie było bardzo krepujące bo w okres usg. no nic. badanie okazalo sie tylko formalnością nie mam mięśniaków jestem czysta. :) :) :) zadzwoniłam o 11 do dr O i podala mi jakie mam leki kupic i jak mam brac recepta przefaxowana do zaprzyjażnionej apteki. tak wiec biore; 3x 1-progynovamg 21 tabl. 1x1 encorton rano 1/2 o 12:00godz. folik bez zmian KUpilam leki i juz biore. Okazało sie ze ze bede w Novum na kolejnym usg dopiero 7 maja w poniedzialek po majówce. z wrazenia ze wszystko ok i mam zielone switło zapomniałam sie zarejstrować :) bede dzwonić jutro zeby sie umówić na wizyte. Kto bedzie z Was dziewczynki 7 maja w Novum? jak dobrze pojdzie to moze w polowie maja kriotransfer SUPER SIE CIESZE:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdasad witaj w razie jakichkolwiek wątpliwości idź na bete będziesz miała czarno na białym pejjka witaj:) gratulację izula cieszę się bardzo ! ja będe 8 albo 9 maja szkoda liczyłam,że uda nam się spotkać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka- dobrze , ze odezwała sie bo już o Ciebie martwiłam się ,bonie dawałas długo znać . Ale ciesze sie , że u ciebie wszystko w porządku , i masz zielone swiatełko do crio-t . pejka -witaj ! Gratulacje ! asdasad- witam cię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66- to widze , że nie tylko mnie marzą blizniaki . super . Napewno kochana babcia twoja nie długo będzie mniała prawnuka lub prawnuczke. A najlepiej parkę , tego Ci z całego serca życzę ! Przecierz marzenia się spełniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN dużo zdrówka dla Ciebie i brzuszkowego domownika lub domowników:) samych radości i szczęścia w każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - to jak widzę , masz urodzinki ? to kurcze czemu nic nie mówisz ? Wszystkiego najlepszego kochana , dużo zdrówka , pogody ducha . No i żeby te 9m-cy zleciało szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato ja wypoczywałam po wczorajszej imprezie:) poza tym musiałam od słońca odpocząć bo trochę mnie przypiekło, tak mi sie nie chce isć jutro do pracy ale się pocieszam że później 3 dni wolnego:) a u Ciebie jak dzionek zleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - ja dzisiaj opró tego , że byłam w koscółku to siedziałam w domku .Troszeczke poopalałam sie na tarasie . Pózniej z niezapowiedziana wizytą przyjechala mojego M ciocia ze swoim mężem .Wkurzyło mnie to strasznie , bo nie byłam komletnie przygotowana . A na dodatek zostali na obiad , wiec mniałam mały dylemat . Lubię jak ktoś zapowiedzi sie wcześniej , ale jeszcze nie było tak zle . Obiadek szybciutko zrobiłam , a ciasto kupiłam w cukierni . Więc wszystko było ok . A między czasie zadzwoniła koleżanka , że chce wpaść wieczorkiem do mnie , ale jak narazie jeszcze jej niema . Nie wiem czy w padnie , bo już robi się pózno . No to kochana jutro do pracy idziesz , ja mam wolne , dopiero idę w piątek . Bo wcześniej odpracowałam swoje godzinki .Chociarz byłam w pracy po 10 -12 godzin , za to teraz mam wolne kilka dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lato też wole żeby goście się zapowiadali:) ale widzę że i tak super sobie poradziłaś, to teraz odpoczywaj i korzystaj z pogody i ładuj baterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek Moluś wpadła ostatnio z pytaniem jakie badania trzeba wykonać do in vitro bo ona urodziła już jakiś czas temu. Z tego co pamiętam tak jak mówisz ona czekała na 2 komórki. Za pierwszym razem się udało i była to początkowo ciąża bliźniacza. Potem niestety jeden maluszek obumarł ale Nataszka urodziła się cała i zdrowa. Nie wiem czemu nie zagląda już na forum. Wiosna masz rację pisała mega długie maile. Dla niej forum też było terapią. Jej wpisy dla wielu dziewczyn też były bardzo ważne.Ona to dopiero przeszła. Punkcja za punkcją i w końcu marzenie sie spełniło. Mam nadzieje, że siedzi sobie teraz ze swoim skarbem i po prostu nie ma czasu żeby tu zajrzeć. Moja mała to prawdziwa klucha ale różnie na nią mówimy. W najbliższym gronie nazywamy ją mroziakiem:) Lena66 dziękuje Jeśli drugi raz nie wyjdzie to nic. Ja już mam to co najważniejsze.Moim największym marzeniem teraz jest to aby mała zdrowo rosła, niczego już więcej od życia nie chce. Michaline Ja wiem, że tak nie wolno ale cóż mam już takie uczucie i nie umiem się tego wyzbyć. Jak tak na nią patrzę to się czasem boję bo wydaje mi się że na nią nie zasłużyłam. Ja stanowczo za dużo myślę:) A kiedy zdjęcie z brzusiem dostaniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejjka - witaj ! Moje gratulacje.;D Który to był Twój już transfer ? Koniecznie L4.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - super ! Bardzo się cieszę.:P Ja nie wiem, kiedy będę.:/Mam nadzieję,że jak najszybciej.Codziennie teraz czekam na telefon od Nich,że mają dla mnie komóreczki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asdasad - witaj ! Lena66 ma rację...beta tu pomoże rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - malwi tu pisała niedawno,że jak będzie w ciąży, no to będzie miała wspaniały prezent na swoje urodziny i ja się Jej potem zapytałam, kiedy je ma, no to mi odpowiedziała,że w tą niedzielę.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mena 27 - a czy Ty jesteś w stanie mi napisać, kiedy Ona pisała tu ostatnio ? Moluś oczywiście.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek -witaj ! kurcze przegapiłam ten wpis malwi czy co ? Ale dobrze , że mnie poinformowałaś . Odrazu jak wchodzisz na forum ,to odrazu robi się weselej . Mam nadzieje , że już nie długo zadzwonią do ciebie z novum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi Kochanie: Pozostaj zawsze sobą, nie dostrajaj się do świata i ludzi --- wszystkiego najlepszego z okazji Twoich dzisiejszych Urodzinek i oby dzidzia zdrowo rosła, bo to jest przecież teraz dla Ciebie...dla Was najważniejsze na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 - dziękuję Ci Skarbie za te miłe słowa.:* My dzisiaj byliśmy na lodach ( moich ulubionych gałkach z czasów dzieciństwa -- jeszcze są ), potem u mojego M rodziców i w Galerii ( kupiłam sobie 2 spódnice w Housie ). Mena - a jak Ty byś mi właśnie radziła ? Brać nawet 1 komóreczkę, jak do mnie zadzwonią i się nie zastanawiać, czy czekać na 2 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Igrek Skarbie moim skromnym zdaniem jak nie będzie 2 to weź TĄ jedną , żeby cykl nie był stracony............. A może właśnie się okaże , że to ONA czekała na Ciebie!!!! Buziaki i głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - moluś zaczeła pisać od 99 st , ale napisała , że wczesniej pisała . Więc jak masz chwile to możesz poczytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki idę spać . Życzę wszystkim kolorowych snów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×