Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Cześć dziewczynki ! malwi - umnie szpilki raczej odpadają , bo i tak jestem wysoka ,chiba że na takim mniejszym obcasiku . Jak ktos jest sredniego wzrostu to ładnie to wygłąda w wysokich szpileczkach . Mam koleżanke która na codzień nosi mega szpilki . U mnie dzisiaj gorąco , mój M wczoraj kupił duzego arbuza , więc sobie jem , super rzecz na upały . A Ty jak dzisiaj spędzasz dzionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia - 12 komórek Super! Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - No pewnie , że będziesz mniała swojego szkraba , może nawet parkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyneczki.;p Ja już zmęczyłam to moje siemię lniane i niedługo śniadanko.;D Potem się poopalam troszeczkę i robię grilla.:-)A Wy jakie macie plany na dzisiejszy dzień ? U mnie nadal taka sama piękna pogoda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia_krk - moje gratulacje odnoście jajeczek.:D Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj chłodniej, ale powiem Wam, że dla mnie to nawet lepiej. Pisałam Wam, że ostatnio nie za bardzo się czuję. Bolą mnie plecy na dole, bardziej z prawej strony. Nie wiem czemu... lena66 jak miło,że pamiętasz :) Julciaaa Zgadza się szybko przeleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - a czy Ci Twoi znajomi już kupili bilety ? Ja jeszcze nie, gdyż z wiadomych nam wszystkich względów, nie mogę tego zrobić wcześniej. Jak mi się uda zajść w ciążę, no to wiadomo,że nie pojadę, a jak nie, no to się wybieram, ale bilety wtedy kupię na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 - wiadomo,że to już nie ta kondycja, nie ten wiek, nie ten głos ( bo miał problemy z krtanią i dlatego się między innymi wycofał ), nie ten wygląd ( choć oczy i usta nadal te same ), ale jednak to nadal AXL.. Mój M mi powiedział,że jak będzie wszystko dobrze, no to pojedziemy.:) Zapewne będę napastować wszystkie polskie radia już lada moment e-mailami,czy będą bilety do zdobycia w jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sobie tak nawet pomyślałam,że jakbym była w tej upragnionej ciąży i się dobrze czuła, no to i tak bym pojechała na ten koncert, ale bym kupiła te drogie miejsca siedzące z przodu, ale...szczerze to myślę,że wtedy już ich by nie było i byłyby chyba wykupione.:/ Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI RUDZIA- GRATULACJE !!!!!!! 12 jajeczek to super już widzę jak chodzisz z brzuszkiem .Chciałabym żeby już zadzwonili do mnie z tego laboratorium bo to oczekiwanie jest najgorsze. Życzę wszystkim miłego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Rudzia gratuluję wyniku super :) lato76 ja to dopiero jestem wysoka mam 185cm naszczęście mój ma ma 2 metry więc jest ok :) też kupuj e buty na płaskim, wyjątkowo max 3-4cm obcasik, lena66 trzymam kciuki za szybkie wyleczenie bekaterii, pisałam Ci że będzie dobrze :) alex julcia trzyma kciuki do dnia testowania :) wierzę, że bete będzie wysoka :) malwi,michaline, wypoczywajcie i dbajcie o dzidzie :) igrek mam nadzieję że jak naszybciej, zadzwonią z laboratorium miłego dnia pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - no ja też mam taką nadzieję.:P Monka - nie dziękuję.;D Idę się poopalać troszeczkę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, przepraszam ze sie tyle nie odzywalam, ale w sobote pojechalismy na mazury i bylismy odcieci od swiata. Wrocilismy w poniedzialek. We wtorek i srode czulam sie fatalnie. Caly czas mnie mdli, do tego wymioty... wczoraj przespalam caly dzien. Dzisiaj jest troche lepiej. Milego dnia kochane!!!! Czy któraś z Was bedzie w novum we wtorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochaniutkie. Ja właśnie na tarasie sie opalam. Trzeba nabrać trochę koloru. Rudzia, gratuluje ilości pecherzykow:-) jeszcze rodzeństwo dla dzidzi będziesz miała:-) Monka, to bardzo wysoka jestes. Wow. Idealnie na modelek. Zazdroszczę, ze nosicie z lato płaskie buty. Ja mam 169 więc czasami pomagam sobie szpilkami. Teraz kupiłam skandalki na niższym obsasie ze względu na dzidzie:-) Karina, a czujesz ruchy? Kiedy mialas pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiedzcie mi jeszcze proszę jak i na co działa siemie pianę i czy ja tez mogę je jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - siemie lniane dziala oslonowo na żołądek. Ja piłam jak brałam encorton w duzych dawkach. Jak dla mnie jest paskudne... Na pewno mozesz pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline Ciężko mi powiedzieć :) Mówi się, że kobiecie, która jest pierwszy raz w ciąży ciężko jest je wyczuć i stwierdzić, że to one. Nie jestem pewna, ale od tego tygodnia chyba już coś czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - no wreszcie witaj.:P Widzę,że urlopujesz.;D Cały czas na L4 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no ja też się opalam na balkonie, ale zaraz się przenoszę na ogórek, bo tu już cień.:/A możesz tak się w ciąży opalać ? No rzeczywiście Monka baaardzo wysoka jesteś.Ja mam tylko 157 cm i dlatego mogę nosić 13 cm-trowe szpilki.:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MICHALINE - myślę,że możesz,ale najlepiej spytaj lekarza.:P Jest to substancja śluzowata działająca osłonowo ja przewód pokarmowy.Białka dostarczające aminokwasów egzogennych.Lignany przyczyniające się do eliminacji wolnych rodników.Błonnik wspomagający utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu.Spisałam z opakowania. Jak się bierze dużo leków,no to ono jest właśnie wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina - super,że czujesz dzidzię.;D Wspaniałe uczucie zapewne.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, mozna sie opalac ale zasłaniać brzuch i niedługo oczywiście. Już skończyłam:-) Co u Ciebie Zuzia? Jak pobyt w Krakowie? No i jak sie czujesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia, teraz przeczytałam, ze byłaś na Mazuracg. Nie wiem dlaczego pomyliłam z Krakowem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłyście w pracy że się leczycie w novum ? bo ja nie mówiłam nikomu i jak będzie trzeba zwolnienie lekarskie to będę musiała u siebie wziąć bo z novum będzie pieczątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - ja nikomu nie mówiłam,ale już brałam 1 zaświadczenie z Novum i jak będę brać L4 no to też i wisi mi to.Ale moja kadrowa jest raczej dyskretna i nie będzie rozpowiadać na około. Ja się opalałam,a zaraz grilla szykuję. Uwielbiam botwinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - to Ty jesteś troszeczke wyższa odemnie . A masz może problem z kupienie ubrań ? bo ja tak , przewarznie kupuje w Zarze , bo w innych sklepach albo spodnie są za krótkie , albo w marynarce rękawy . a najfajniejsze , że wszyscy moje koleżanki są niskie . Michalina - ja przewarznie noszę buty na płaskim , chociarz bardzo lubię i na wyższym obcasiku . A Ty przy swoim wzroście to raczej nie należysz do niskich osób . Ładnie wygłądałaś , jak ja Cię widziałam w novum , bucik wyższy i ten kucyk .A do tego uroda , to dopiero wygłądałaś jak modelka . Zuzia-zu , Ciesze się , że odezwała się . Widzę , że korzystasz z wolnego czasu i pogody . igrek - miłego grilowania ! karina1212- musi to być wspaniałe uczucie poczuć ruchy dziecka . Ja mam koleżankę która jest już w widocznej ciąży , to czasami dotykam jej brzuszka . Super to musi być , mam nadzieje , że nie długo doświadcze tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko Muzykanto - w mojej pracy tak naprawde nikt nie wie . Oprócz mojej koleżanki , bo ja pacuje u jej męża . Ale nie wiedzą , że podchodziłam już raz do IVF . Tylko więdzą , że w Novum lecze się i nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie juz popadało mniej słońca i jest zdecydowanie chłodniej:( lato wszystkie będziemy mieć:) igrek nie wiem czy kupili ale bede sie z nimi widzieć 26 maja to zapytam w sumie gdyby nie wydatki to też bym pojechała ale wiem, że jak nam sie teraz nie uda to do ostatniej IUI podejdziemy w lipcu. Ja ci życzę,żeby babel już był i żebyś pojechała myślę, że byłabys podwójnie szczęśliwa. Wkurza mnie to, że wyglądał normalnie zrobił sobie operacje, które moim zdaniem go oszpeciły... JankoMuzykantoo wiem, że to czekanie sie mega dłuży ale doczekacie sie z igrek już NIEBAWEM! monka26 pamiętam:) zuzia mam nadzieje, że już sie bedziesz lepeij czuć być może będe we wtorek, powinnam byc w środe ale nie wiem jak dr zadecyduję żeby nie przegapić momentu pęknięcia bo nie biorę zastrzyku, tak miałam w marcu że w wawie byłam 2 dni w pon bede wiedzieć wiec dam znać karina to super- pozytywnie zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×