Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

malwi - my tez chcielismy minimum 2. Na nas czeka jeszcze jeden mrozaczek. A Twoja siostra tak naturalnie czy tez sie leczyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankoMUZYKANT00 - ja mam dzisiaj 22 dc. a Ty ? Malwi - moje najszczersze gratulacje.:D Brawo ! Tak się cieszę.:P A coś tak czułam i dziwne to dla mnie było, że przy takiej becie 1 by było.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 123 - a o jaki gest JankoMuzykant Ci chodziło ? Bo nie zczaiłam.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - ile Ci jeszcze mrozaczków zostało ? A nic o tych Waszych przeczuciach odnośnie 2 nie powiedziałaś. Lena 2005 cosik się już długo do nas nic nie odzywa...no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia moja siostra nie leczyła się i ma bliźniaczki jednojajowe. A nasze dzieci będą dwujajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek nic nie mówiłam bo nie chciałam zapeszać:). My mamy jeszcze 4 mrożaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo tu u nas po leczeniu w Novum jest tych ciąż bliźniaczych.:D Kinia, Zuzia, Malwi, Captcha... Powiem Wam,że jak tak Was czytam, no to bardziej mam ochotę na te 2 komóreczki, ale... z 2 strony podchodzę do tego ( staram się przynajmniej ) spokojnie i z rozsądkiem, no bo wiem, że mam te przeciwciała antyfosfolipidowe i u mnie jest duże ryzyko poronienia i nie wiem, czy ta 2 nie byłaby ogromnym obciążeniem dla mojego organizmu.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - fajnie.:D Naprawdę !! Ja próbuję nie myśleć o tym jak na razie, póki do mnie nie zadzwonią.Jestem grzeczna i biorę leki, jak dr kazała i czekam, a odreagowuję i uciekam właśnie w muzykę, bo wtedy zapominam.Chyba dobry sposób - no nie ?? Lepszy na pewno niż praca, no bo przemęcza.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - zazdroszczę ! Ale oczywiście tak pozytywnie przecież.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:-) Na wstępie OGROMNE GRATULACJE DLA MALWI:-) Podwójne:-) Zacznę od wizyty. Prof.Jakimiuk bardzo ciepły, mały facet chyba kolo 50. Ale tego nie wiem :-) zrobiła wywiad, uzupełnił kartę ciazy, wypytal o rożne rzeczy i tyle. Zapomnialam zapytać o nr telefonu ale to nastepnym razem :-) Dzidzia: ma teraz 9 cm od główki do pupy. Ładnie leżała okrakiem:-) Teraz jest koniec 14tc, więc plec jest widoczna, dzidzia ładnie leżała ale dr powiedział, ze ziarnistosc w monitorze jest za duża i cieżko sie dopatrzec. Trochę mnie tym zaskoczył, bo co jak co ale w novum za ta kasę powinni mieć lepszy sprzęt. No a,w cóż, nie mam na to wpływu. Lekarz powiedział, ze idzie w kierunku dziewczynki ale mamy sie nie za bardzo jeszcze nastawiac:-) :-) :-) Następna wizyta 31.maja i wówczas mogę wziąć zwolnieńie. Teraz tez mogłam ale narazie nie chce. Czyli w kwestii zwolnienia nie ma najmniejszych przeszkód. Więc dziewczynki, Zuzia, Malwi, mogę go polecić jak narazie. Koszt wizyty wysoki bo 300zl ale połowa to święty spokój, więc nie narzekam:-) teraz mam zrobić krew i morfologie i profilaktyczne brać lek dopochwowy lami.... Coś tam.. Jutro kupie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - no to super ! Bardzo się cieszę.:P Troszeczkę śmiesznie to opisałać.:_)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - bardzo sie ciesze ze dzidzia ladnie rosnie. Jesli dobrze pamietam to za wizyte ciazowa blizniacza placi sie jeszcze wiecej. Ja najbardziej chcialabym rodzic w sw. Zofii, ale mam jeszcze pare dni do zastanowienia sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek,Janko napisałam,ze ma gest,ze mi ciążę wróży (: Dobra wróżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek my poprzednim razem tez wzięliśmy dwa zarodeczki i żaden z nami nie został. Wiadomo ,że biorąc dwa można się szykować też na ciąże bliźniaczą , ale są przecież przypadki , ze tylko jedno zostaje . Co Bozia da to będzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina właśnie miałam pisać,ze 300 to strasznie dużo,a tu Zosia pisze,ze jak za bliźniacza to jeszcze wiecej.Chyba nigdy wiecej niż 200 zł u ginekologa za wizytę nie zapłaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi - ja na pewno taka odważna zeby rodzic naturalnie to nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia a ja mam koleżankę która rodziła bliźnięta naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam bardzo dziewczynki, że tak możecie sobie już o porodach i o imionach dla dzieciaczków dyskutować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek niedługo ty też będziesz o tym dyskutować . Zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Ty tez lada moment bedziesz chodzic z groszkami w brzuchu :) malwi - a Wy juz myslicie nad imionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja mam pewne typy jeśli chodzi o imiona, ale na razie nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny, jesteście bardzo miłe.A można wiedzieć w jakim wieku jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania7718 - ja w październiku kończę 32, a mój M w maju 33, a Wy ? Może uzupełnisz swoją stopkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny młodsze jesteście, ja w czerwcu skończe 35, a mój facet jest 2 lata młodszy, eks mąż był rok starszy. Uzupełnie stopkę tylko nie wiem jak się to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi i Zuzia, a Wasi M w jakim są wieku ? Ja też Ania nie miałam łatwo w życiu prywatnym.:/Może gdyby nie problemy osobiste, no to już dawno byłabym mamą !! Miałam rozwód, potem 2 lata życia w kolejnym związku z alkoholikiem ( czego tu nie pisałam, bo nie ma się czym szczycić.:/) i dopiero od 3 lat jestem szczęśliwa i żyję w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×