Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Janko - to była Moluś i o ile dobrze pamiętam no to chyba Ona pisała od 98 lub 99 strony.;D Ona mało pisała, ale ja już kilka razy czytałam.:-) Miłego czytania Ci życzę !! Wiem, dlaczego chcesz to chyba przeczytać.:-)Mnie to bardzo na duchu podniosło.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niestety nie przeczytałam Waszych wpisów bo troszkę ich jest a mam pytanie , czy któraś z Was miała zapisany lek FEMOSTON 2\10 i w jakim celu ??? chociaż nic o Was nie wiem , to trzymam mocno kciuki żeby WSZYSTKIM WAM spełniły się marzenia :) ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stefania.:)Ja miałam chyba w marcu tego roku ! To jest lek stosowany w hormonalnej terapii zastępczej.:D Ja go dostałam po to, aby dostać @.:-))A Ty też go masz ? Mam na zbyciu jeszcze 1 opakowanie, jakbyś była nim zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża 77
Igrek moja teściowa jest z Tobą, to ona na bierzaco mnie informuje co sie tu dzieje ;-), więc rób tę BET-ę bo oszalejemy. Jeśli chodzi o płeć to bedziemy mieli chłopca.... Ja też mialam takie objawy jak ty Igreczku i to mąż mnie namawiał na test .... Więc do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róża - zrobię zrobię...hehe, ale jeszcze nie dziś na pewno ! Mój M wczoraj mi z pracy esa pisał, że śniło Mu się całą noc, że robiłam testy ciążowe.:D hihi I jak Mu potem napisałam w esie zwrotnym pytanie: i co wychodziło, to mi odpisał,że ze 3 razy pozytywne,a resztę no to nie wie,bo się budził i nie doczekał wyniku.A jakie Ty miałaś te objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - dziwną sytuację zauważyłam teraz na tej stronie.:/Pisałam odpowiedź tą ostatnią i mi się kręciło i kręciło z kilkanaście minut.:(I otworzyłam w 2 oknie nasze forum,a ta wiadomość już jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - Skarbie zaraz, już niedługo Twoja wielka chwila !!! Kciukaski wciąż zaciśnięte.:D Apropos, jak się robi kciuk zaciśnięty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie... :( Janko... :(:(:( tak mi przykro.... :( Ściskam Cię mocno, bardzo Ci tego życzyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - strasznie mi przykro Kochana ! Wierzyłam w to, że Ci się uda.Bo tak jest zawsze, że jak się którejś udaje, no to nadzieja w innych powraca, że i Im się uda !! Jak się czujesz Skarbie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - przeokropnie mi smutno i przykro:(:(zawsze mi slow brakuje w takich sytuacjach:( to takie niesprawiedliwe😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Julciaaa - to jest bardzo niesprawiedliwe ! Pisząc o tym, epopeję narodową można by było napisać.:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jak ja napisałam, oczywiście życzyłam Ci wysokiej bety miałam na myśli... Sorka Bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba się trzymać i powtarzać jeszcze raz . Dzięki dziewczynki że byłyście ze mną Igrek -trzymam kciuki za wysoką betę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko, jesteśmy z Tobą i będziemy przy następnych próbach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko, cholera, niedobrze.. Przykro mi Kochana, czekamy na inny termin .. Ściskam mocnooooo ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko, tak bardzo mi przykro, trzymaj sie Kochana i myśl już o następnym razie, musi sie udać. Sciskam Ciebie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janko - a będziesz jeszcze powtarzać tą betę ? I czy dzwonisz dzisiaj do dr ?? Silna jesteś widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ IGREK, dzięki za odpowiedz, mam nieregularne cykle i dlatego gina zapisała mi ten lek, trochę się zdenerwowałam jak poczytałam o HTZ. za kilka dni idę się gruntownie ;) przebadać, a potem zacznę ten lek brać, a odpowiedz proszę czy u Ciebie okazał się skuteczny??? i jak długo go brałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefania-ja miałam przepisane 2 opakowania i miałam je brać ciągle i bez żadnej przerwy,ale u mnie się sytuacja zmieniła,bo zaczęłam się przygotowywać do tego transferu i skończyłam tylko 1 opakowanie,a 2 leży w domu.Po 2 dniach gdzieś tak od ich odstawienia dostałam @ . Idę dziewczyny się przespać, bo noc miałam dzisiaj ciężką, a poza tym zdołowała mnie sytuacja Janko ! Bo pomyślałam sobie, że dlaczego mi się ma udać, skoro Jej się nie udało.:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, przecież wiesz, że powodzenie czy niepowodzenie jednej z nas nie znaczy absolutnie nic dla sytuacji innej z nas. Więc nie myśl negatywnie tylko rób test w 14dpt (bo wiem że wczesniej to nigdy nie zrobisz :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek - ciekawa jestem, czy wyszedłby Ci już zwykły śikaniec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe -- no jesteś niesamowita dziewczyno ! Robiłaś i dziś ? Nieźle.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, no zrobiłam żeby zobaczyć od jakiej wartości bety te testy wychodzą już. Przy mojej wysokości (lub nazwijmy ją szczerze niskości, hihi) jeszcze wyraźnie nie wychodzą. Ja mam takie testy kupowane na sztuki, oczywiście każdy z nich jest w oddzielnym fabrycznym opakowaniu. Kosztują zdecydowanie mniej niż te z obudową plastikową które z reguły za 10-15 zł kupujemy w aptekach, bo tu sztuka jest za 1zł. Kupiłam je nawet jakoś w paczce z testami owulacyjnymi za łącznie jeszcze mniej. http://mojaowulacja.pl/sklep/testy-ciazowe/14-test-ciazowy-paskowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bafiorek - a wyszło Ci coś, cokolwiek,jakaś nawet blada 2 kreseczka ? Czy zupełnie nic jeszcze ?? No ja też jestem ciekawa od jakiej wartości bety one wychodzą. No ale jak Zuzi nie wyszły 3,a miała potem betę chyba z 200, no to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×